320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Ma võin siinkohal küll eksida, kuid minu arust oli see võimalus ka varasemates versioonides. Käis umbes nii, et pidid valima 'load all players from Estonia' vms. Ja ei olnud ka kuhugi peidetud, leidis ilusti üles. Ehk oli sealt, kus said valida andmebaasi suuruse, sealt 'advanced' ja siis tuli juba lepase reega.

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Memento Vaata postitust
      Ma võin siinkohal küll eksida, kuid minu arust oli see võimalus ka varasemates versioonides. Käis umbes nii, et pidid valima 'load all players from Estonia' vms. Ja ei olnud ka kuhugi peidetud, leidis ilusti üles. Ehk oli sealt, kus said valida andmebaasi suuruse, sealt 'advanced' ja siis tuli juba lepase reega.
      Nii oli. Juba päris mitu aastat, võibolla isegi kohe esimesest fm seeriast. Ei mäleta täpselt.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Nii oli. Juba päris mitu aastat, võibolla isegi kohe esimesest fm seeriast. Ei mäleta täpselt.
        FM 2006 minu teada oli kindlasti võimalus mängida eesti koondisega. 8 aastat, ossa raisk nii palju on aastaid möödas

        Kommentaar


          #49
          eesti liiga plaanid ka kellegil mõtteis?

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas rain. Vaata postitust
            eesti liiga plaanid ka kellegil mõtteis?
            Mul oli sisuliselt valmis eesti liigad.. Kõik klubid, mängijad, positsioonid kuni esiliiga B, karikad, auhinnad jne, jne. Jaaa siis, dejavu.. Kõvaketas andis otsad peale restarti tegemist, miski winload.exe vigane vms, täna sai see totaalselt tuksi keeratud, niiet faile enam taastada ei saa... Sama asi juhtus 2011 või 2012 umbes samal ajal
            Õnneks sel korral laadisin vähemalt pooliku töö internetti, seega päris nullist ei pea alustama. Kuna sel nädalal kindlasti editori kallale ei pääse, siis jagan poolikut faili, et kui kellelgi on soov edasi teha siis palun olge lahke:



            Olemas on kõik liigad ja meeskonnad ning kogu league history kõigel olemas, särgi-püksi-soki värvid lisatud jne. Mängijad olid sel hetkel olemas kuni II liiga ja positsioonid lisatud ainult ML, EL ja paaril ELB klubil.

            Kommentaar


              #51
              Kummaline värk juhtus täna. Kuigi ei tea, võibolla see peabki nii olema. Nimelt mängides Gloucesteriga Conference Northi jäin sinna püsima ilusti. Kuid uus hooaeg algas juba Southis. Kas see on normaalne? Kiire googeldamine ei aidanud.

              Mängust veel: häirib, et väga palju tuleb nurgalööke sellest, et kaitsja söödab väravavahi asemel üle otsajoone. Ühes mängus tuleb ikka neid päris palju, nii mul, kui ka vastasel. Kuid võibolla see tingitud sellest, et üleüldine tase on nõrk meestel.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                #52
                Gloucester asub lõunas...

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Kummaline värk juhtus täna. Kuigi ei tea, võibolla see peabki nii olema. Nimelt mängides Gloucesteriga Conference Northi jäin sinna püsima ilusti. Kuid uus hooaeg algas juba Southis. Kas see on normaalne? Kiire googeldamine ei aidanud.
                  Eesti madalamates liigades tõstetakse ka meeskondi aegajalt põhjast läände ja läänest lõunasse. See on normaalne.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
                    Gloucester asub lõunas...
                    Kuid see hooaeg mängitakse põhjas Sinu postitusest polnud abi kahjuks


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Eesti madalamates liigades tõstetakse ka meeskondi aegajalt põhjast läände ja läänest lõunasse. See on normaalne.
                    Ju siis on


                    E: Leidsin sellise pildi wikist:


                    Gloucester asub selles nn Border County's. Arvatavasti tõstetakse siis need klubid, mis seal asuvad, kord lõuna ning siis põhja?
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      #55
                      Jah, tõepoolest nende division vahetub oma "Border County" asukoha tõttu. FM14s pusin nendega praegu Champi p-o's, 12 aastat hiljem siis.
                      Vahemärkus - vähemalt 14s on see liiga aeglaselt arenev klubi.

                      Kommentaar


                        #56
                        kvaliteeti ei tea lubada, aga siin pakutakse suure paki osana ka Eesti liigat -

                        This league megapack includes 75 updates of missing countries with 99% real format of competitions and 90-95% real rules (limit foreigner, transfer windows, league sorting, dates, break period, effectifs rules, match rules, Bosman law, etc).

                        Kommentaar


                          #57
                          Postitasin ka enne, aga see on kadunud..

                          Eesti liigas PL-IV liiga: http://www.upload.ee/files/4415634/E...63F71.rar.html
                          Eesti logod: http://www.upload.ee/files/4415637/Eesti_logod.rar.html
                          PL-ELB klubide särgid: http://www.upload.ee/files/4415638/E...L-ELB.rar.html

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas LeeMarx Vaata postitust
                            See on nüüd see täielik versioon või on tegemist pooliku variandiga?
                            Suhkruhaige

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas Milanista Vaata postitust
                              See on nüüd see täielik versioon või on tegemist pooliku variandiga?
                              täielik, liigad ja meeskondade koosseisud on nii nagu nad olid 2014 hooaja lõpus.

                              Kommentaar


                                #60
                                Kas selleks, et need liigad ilmuks pean tingimata uut mängu alustama või saab ka käimasolevaga?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X