320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Jalgpalli Liit - mis toimub???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Ma möistan su muret, kuid ära dramatiseeri üle. Ma olen käinud köikidel mängudel oma Nikon D80'ga (objektiiv 18-135mm), siiamaani olen alati sisse saanud. Ühel korral hakkas üks natuke liigagar turva pirtsutama, et see on ju "liiga hea" kaamera, aga ma ei jätnud jonni. Väide, et "olen alati sellega sisse saanud" möjus.

    Muide, kui satud ka Dublinisse mängu vaatama minema, siis seal vöib täpselt sama probleem ette tulla. Näiteks Sloveenias ei tahetud mind ka tolle kaameraga sisse lasta. Väikse pettemanöövriga see ikkagi önnestus.
    Baskimaa mängul pidin ma fotoka koti ja ühe objektiivi jätma turvameeste kätte kuna ei pidavad olema turavline kahe objektiivi ja kotiga staadionil olla.nii selgitaks mulle üks tõleine turva
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      No kahe objektiiviga sisenedes ei saa tollele turvale midagi ette heita, sest turva täidab reegleid ja hindab riske ning kaks objektiivi on nö risk, sest miks krdi pärast on sul vaja kahte objektiivi kaasa tarida. Ega sa sinna mängule fotokunsti tegema ei lähe. Tõesti ei maksaks piire kompida ja omaenda (ning ka teiste) elu keerulisemaks teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Üle 5. minuti pole ma mitte kunagi, mitte ühelgi staadionil, peale A. Le Coq Arena, sisenemissabas seisnud.
        Tulin Saksamaal poolteist tundi enne mängu algust kohale ja sabas ootamine ning turvakontroll võttis 45 minutit aega.
        http://ufa-gruztaxi.ru/16154

        Kommentaar


          Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
          Tulin Saksamaal poolteist tundi enne mängu algust kohale ja sabas ootamine ning turvakontroll võttis 45 minutit aega.
          See, et sul õnnestus kusagil tund aega sabas seista, ei tähenda karvavõrdki, et meie peaksime siin tund aega sabas seisma.
          Võtkem eeskuju ikka sealt, kus on asi fännidele paremini orgunnitud, ärgem põhjendagem oma saamatust, et näe, seal oli ka miskit sama sitasti kui meil.

          Kommentaar


            Algselt postitas umbadapopp
            Küsimus Eesti Jalgpalli Liidu kohta. Kui mul on vaja täna viia üks paber Jalkaliitu, siis kuhu ma peaks A Le Coq'il minema ?
            Üks treppidest Sportland Arena ja A Le Coqi vahel viib jalkaliitu.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Kui lugeda eilse mängu kommentaare siis suutis jalkaliit jälle korralikult ämbreid kolistada,nii turvadega,võrguga ja iirlaste piletitega.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Kurb statistika:

                Esimest korda istusid Eesti fännid kalavõrgu taga Itaalias, Modenas ja mäng oli mannetu ning tuli lutt 3:0
                Nüüd otsustati fännid omal initsiatiivil, kodustaadionil, kalavõrgu taha peita... ja lutt 0:4

                Jätkake samas vaimus, lutt 0:5

                Eraldada 12. mängija otsesündmustest... ja tulemus käes.

                Kommentaar


                  assaraisk! no kesa kui vana statistikamehe arvud ei peta kunagi! teeme nüüd facebook'i lehe "i dislike väravatagusedvõrgud".

                  Kommentaar


                    Võib olla on siit kunagi ka läbi käinud, aga EJL'i kodulehte uurides sattusin A koondise mängijaid tutvustava koha peale. Selle järgi mängib Zenjov näiteks MTÜ TVMK's, Lindpere Tromsö's, Jääger Floras jne. Lihtsalt huvi pärast küsin, kes selle eest vastutab või kelle tegemata töö see on? Sellised asjad võiks ju ikka up to date hoida. Seda enam, et tegemist on ametliku EJL'i kodulehega.

                    Kommentaar


                      Rividest rääkides - ma olin 3.treppi juures ja rivi oli üle 50m kui ma läksin. Aega võttis natukene üle 5minuti ehk midagi hullu ja mind praktiliselt ei katsutudki läbi, korraks lasti kätega üle aga tüdrukut ei katsutudki. Nii, et kõik oleneb turvast.. meil pole küll midagi vinguda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        Võib olla on siit kunagi ka läbi käinud, aga EJL'i kodulehte uurides sattusin A koondise mängijaid tutvustava koha peale. Selle järgi mängib Zenjov näiteks MTÜ TVMK's, Lindpere Tromsö's, Jääger Floras jne. Lihtsalt huvi pärast küsin, kes selle eest vastutab või kelle tegemata töö see on? Sellised asjad võiks ju ikka up to date hoida. Seda enam, et tegemist on ametliku EJL'i kodulehega.
                        Vastan kohe, et mina ei saa seal olevaid andmeid muuta. Kui saaks, siis parandaks ära kah.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Vastan kohe, et mina ei saa seal olevaid andmeid muuta. Kui saaks, siis parandaks ära kah.
                          Äkki oleks sul võimalik teavitada hoopis inimest, kes saab neid andmeid muuta
                          JK Liverpool Pub

                          Kommentaar


                            Pühapäev valitakse aasta parimad jalgpallurid:
                            Minu valik oleks see selline:
                            1)Vassiljev-Ilma temata poleks me play offi jõudnud.Põhjendused ka juures
                            2)Klavan-Hollandi kõrgliiga liidermeeskonnas põhimees ja suurepärased mängud koondise eest (mõned prohmakad siiski on sisse tulnud)
                            3)Pareiko-Aasta alguses super, lõpus muutus ebakindlaks ning tänu sellele Klavan ongi eespool

                            Naised:
                            Morkovkina-Ei tea eriti naiste jalgpallist midagi, aga tundus kõige loogilisem

                            Noored:Meerits-Noorte seas umbes samasugune staar nagu Kostja A-koondises.Klubi on enamus A-koondislasest kõvem +tegi mõne nullimängu.U 21 koondises ka kindel mees

                            Meistriliiga parim:Gert Kams-On lihtsalt parim.Kindel mees oma ääres.Eesti liiga on tema jaoks ammu kitsaks jäänud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas erxu Vaata postitust
                              Rividest rääkides - ma olin 3.treppi juures ja rivi oli üle 50m kui ma läksin. Aega võttis natukene üle 5minuti ehk midagi hullu ja mind praktiliselt ei katsutudki läbi, korraks lasti kätega üle aga tüdrukut ei katsutudki. Nii, et kõik oleneb turvast.. meil pole küll midagi vinguda.
                              heh, no siis küll joppas! ise jõudsin enne 21.00 staadionile ja esimene 15 min jäi nägematta... 6 trepp ja no megaaeglaselt liikus kõik. Täielik pettumus.
                              “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                              Kommentaar


                                3. trepp viib fännikasse, mille mahutavus väiksem kui küljetribüünile viiv 6. trepp, millest siseneb rahvast rohkem. Sellest ka järjekorras sitsimise aja erinevus.

                                Avival kogetud mängukorraldus erines A Le Coq Arenast nagu öö ja päev, nagu parempoolne liiklus vasakust. Kahjuks igas nüansis meie kahjuks.
                                Elame nagu Tagurpidi Antslas.

                                Avival:
                                1. ei mingeid ülipikki järjekordi, piletikontroll tehti ära eemal staadioni trepiavadest.
                                2. ei mingit läbiotsimist, turvakontroll samuti eemal, visati pilk kottidesse, otsisti ehk läbi ainult need eestlased, kes harjumuspäraselt ise läbiotsimist palusid, muidu elada ei oska.
                                3. ei mingeid turvavõrke, mängu lõpus toodi briti fännikultuuri murelast, pitch invasion'i, turvama juurde piisavalt turvamehi, kes mängu ajal ei seganud.
                                4. Coca jt. soft dringid anti kätte korgita PLASTPUDELIS, Guinnessi, mille valamine kraanist võtab rohkem aega, müügilette oli rohkesti aga valikmängu tõttu kahjuks suletud.
                                5. ümber staadioni terrtooriumi käe-jala juures pubid, (õlle)market, kellegi hoovis õlletelgid, burksigrillid. Iirlased tõstsid stata lähistel endi meeleolu päris usinasti.
                                6. nänni- ja mängukavade ülirohke müük algas juba kaugelt enne staadioni.
                                7. puhveteid ja tualette piisaval hulgal, järjekorrad liikusid kiiresti.
                                8. paraja avarusega siseruumid ja piisavalt sissepääse tribüünile.
                                9. ja kõige ägedam, mis näitab, et oleme kas teadmatuses või lihtsalt ajast maas. Kui Arenal näidati viimastes mängudes suurelt ekraanil mängu, välditi kordusi, siis Avival jälle vastupidi, igast väravast ja huvitavamast situatsioonist näidati just KORDUSI, kogu mängu ennast mitte.
                                10. uus ja valmisehitatud staadion on ikka ilusam kui poolik ja lagunev, olgu staadion suur või väike, peamine, et staadioni ehitamisel ja mänguorgunnil oleks kõvasti vaeva nähtud pealtvaatajatele mugava olemise kindlustamisega, mida oli Avival näha igal sammul.

                                Tšarteriga olla kuuldavasti sedapuhku, koju jäänud fännide eest varjates, jälle Türgit tehtud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X