320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Spordiportaalide apsakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Livescorei andmeil tuleb west ham täna väljakule prantsuse kaitsetaktikat kasutades
    Discover the magic of the internet at Imgur, a community powered entertainment destination. Lift your spirits with funny jokes, trending memes, entertaining gifs, inspiring stories, viral videos, and so much more from users.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Livescorei andmeil tuleb west ham täna väljakule prantsuse kaitsetaktikat kasutades
      https://imgur.com/a/5rnOmCp
      Täitsa huvipärast, et miks sa Livescore kasutad ja mitte Flashi?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
        Täitsa huvipärast, et miks sa Livescore kasutad ja mitte Flashi?
        On seal mingit suurt vahet?

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          On seal mingit suurt vahet?
          Flashscores saad iga mängija profiili avada näha, mis ta on teinud eelmistest mängudes jne. Flashscore app toimib kordades paremini.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Flashscores saad iga mängija profiili avada näha, mis ta on teinud eelmistest mängudes jne. Flashscore app toimib kordades paremini.
            Eks paljud asjad ole üsna harjumus ka. Ma läksin alles aasta eest firefoxilt chromele üle.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Eks paljud asjad ole üsna harjumus ka. Ma läksin alles aasta eest firefoxilt chromele üle.
              Ma tegelt lihtsalt ise mõtlesin, et kas Livescorel on mingi huvitav eelis Flashscore ees, millest ma teadlik pole, et sa seda kasutad, kuna ma usun, et see üks su olulisemaid abivahendeid seoses tööga. Samas eks tõesti jah kui harjumusest kasutama midagi jääd, siis ega ei viitsigi hakata midagi uut sisse juurutama eriti kui mingit meeletut vahet ei ole.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Ma tegelt lihtsalt ise mõtlesin, et kas Livescorel on mingi huvitav eelis Flashscore ees, millest ma teadlik pole, et sa seda kasutad, kuna ma usun, et see üks su olulisemaid abivahendeid seoses tööga. Samas eks tõesti jah kui harjumusest kasutama midagi jääd, siis ega ei viitsigi hakata midagi uut sisse juurutama eriti kui mingit meeletut vahet ei ole.
                Livescore'st tõesti parem. Ma kasutan töös Livescore'i enamjaolt ainult koosseisude jaoks. Stats tuleb enamjaolt Whoscored'st, wikipediast ja optajoe twitterist. Mingid eelvaated on ka lisaks, aga neid mängu ajal aktiivselt ei kasuta.

                Kommentaar




                  Cardiff City jalgpalliklubi seisab silmitsi üleminekukeeluga, sest ei maksnud hukkunud jalgpalluri Emiliano Sala eest Prantsusmaa jalgpalliklubile Nantesile 17 miljoni euro suuruse üleminekutasu esimest osamakset.
                  20 LEGEND

                  Kommentaar


                    Absoluutselt igas spordiportaalis on Sheff Utd asemel Sheffield kirjas. Kas varsti hakkame Arsenali/Tottenhami/Chelsea asemel London või Man Utd/City asemel Manchester kirjutama?

                    Kui DELFI ja Postimehe sporditoimetustele võib selle ehk andeks anda, et kõik ajakirjanikud pole jalgpalliga nii täpselt kursis, siis Soccerneti puhul on tegemist küll lubamatu eksimusega.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Absoluutselt igas spordiportaalis on Sheff Utd asemel Sheffield kirjas. Kas varsti hakkame Arsenali/Tottenhami/Chelsea asemel London või Man Utd/City asemel Manchester kirjutama?

                      Kui DELFI ja Postimehe sporditoimetustele võib selle ehk andeks anda, et kõik ajakirjanikud pole jalgpalliga nii täpselt kursis, siis Soccerneti puhul on tegemist küll lubamatu eksimusega.
                      Ma ütleks, et siin on tegemist sama olukorraga, kui meie meedias Transi kohta Narva öeldakse. Kõik teavad kellest jutt käib, kuigi linnas on Narva United ka.

                      Kommentaar


                        Pikalt Venemaa dopinguskandaali uurinud Maailma Antidopingu WADA kontrollkomitee on soovitanud suurriigile määrata nelja aasta pikkune ulatuslik keeld.


                        See oleks küll karm kui 4 aastat dopingust keelu saavad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          https://sport.err.ee/1006943/venemaa...m-dopingukeeld

                          See oleks küll karm kui 4 aastat dopingust keelu saavad.
                          See pole nüüd küll portaalide apsakas, pigem ühe suurriigi hiigelämber.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            See pole nüüd küll portaalide apsakas, pigem ühe suurriigi hiigelämber.
                            Terav pliiats
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Kontekst on ka oluline ja Premmis on ainult üks Sheffieldi klubi. City/Utd mitteomavahelises mängus öeldakse ka vahel lihtsalt Manchester. Harva, aga tuleb ette.
                              Eks ma hakkan siis Evertoni Liverpooliks kutsuma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                                Eks ma hakkan siis Evertoni Liverpooliks kutsuma.
                                Väga lamp ränt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X