320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas masturr Vaata postitust
    ¨Kallis inimene tule maa peale tagasi kohtunikud on EJL poolt tasuta.See osalustasu osa voolab ilusti Karikese tasku
    Ah nii...no siis tuleb oodata, kui Kari kogu Rannajalka meeskondade esindajad klubisse kutsub, ja nende rahade eest välja laristab...
    trey says:

    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

    Kommentaar


      Algselt postitas roque jr Vaata postitust
      Ah nii...no siis tuleb oodata, kui Kari kogu Rannajalka meeskondade esindajad klubisse kutsub, ja nende rahade eest välja laristab...
      Ennem saad surnu käest peeru kui Kari käest midagi tasuta

      Kommentaar


        Algselt postitas masturr Vaata postitust
        Ennem saad surnu käest peeru kui Kari käest midagi tasuta
        Jah, paraku ta nii umbes ole
        trey says:

        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

        Kommentaar


          Algselt postitas masturr Vaata postitust
          Ennem saad surnu käest peeru kui Kari käest midagi tasuta
          Selle jutu peale ütleks nii: When the seagulls follow the trawler, it is because they think sardines will be thrown into the sea

          Aga võta rogue jr käest kinni ja tulge räägime, kuulab teie häid ideid ja arutab siis neid asju, eesmärk ju üks teha kõike paremini Nagu öeldakse kõik head ideed saavad teoks! Andke siis märku, teeme ajurünnaku

          Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

          www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
          https://twitter.com/BeachSoccer_EE
          https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

          www.rannajalgpall.ee
          http://rannajalgpall.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas Kari Vaata postitust
            Selle jutu peale ütleks nii: When the seagulls follow the trawler, it is because they think sardines will be thrown into the sea

            Aga võta rogue jr käest kinni ja tulge räägime, kuulab teie häid ideid ja arutab siis neid asju, eesmärk ju üks teha kõike paremini Nagu öeldakse kõik head ideed saavad teoks! Andke siis märku, teeme ajurünnaku

            www.rannajalgpall.ee
            Ma küll ei tea, palju siin on olnud ideid...pigem...enamjaolt inimesed siin ikka ootavad sinu enda poolt välja kuulutatud "ideede" realiseerimisi...siin pole midagi kuulata...siin saab lugeda, U.A.
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Kas Eesti parimad klubid suudavad Šveitsi ässasi võita? See selgub juba sellel nädalavahetusel... Loe täpsemalt SIIT
              Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

              www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
              https://twitter.com/BeachSoccer_EE
              https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

              www.rannajalgpall.ee
              http://rannajalgpall.ee

              Kommentaar


                Härra Kari Andri Kask

                Tere!
                Kuna eelnevatele postistustele(erinevate kasutajate poolt postitatud) on härra Kask sujuvalt mitte vastanud siis prooviks uutmoodi lähenemist ja küsiks need kysimused kõik siin ja saadaks küsimustiku ka ejl-i.


                Tsitaat:
                Algselt postitas hunter88
                kari üks küsimus sulle ega sul pole kuskil alles 2008 aasta meistriliiga väravalööjate edetabelit?

                Arhiivis kindlasti olemas.

                Miks on selline asi arhiivis aga ei ole rahvale näha pandud-oleks hea võrrelda ju aastaid omavahel.

                Tsitaat:
                Algselt postitas ELauter
                Millised need videoklipid välja hakkavad nägema? Kas neid kajastatakse ka kuskil?


                Need on meeskondasid tutvustavad videoklipid, et kõik teaks, kes on kes

                Eesti Rannajalgpalli Liiga teeb esimesena selliste asjadega algust, küll ka teised jalgpalliliigad tulevad järgi

                Ma võin kyll eksida aga neid videoid ei ole nagu kuskil näha.

                Algselt postitas ELauter
                Rannajalgpalli liiga võiks teha ülekandeid sarnaselt talve cupiga Kui telekas ei suudeta, siis netis ikka võimalik!

                Eks sellepärast need testimised käivad jah, et ka Liigast otseülekandeid mängudest ja intervjuudest vahendada.

                Kas see testimine ei läinud edukalt?? Ja lisa küsimusena et miks vahetus talve cupi korraldaja peale esimest ja väga hästi korraldatud etappi??

                Oijee see on hea mõte, teeme ära Kusjuures Eesti naised on kutsutud 5-6 juunil Šveitsi Baselisse rannajalka turnale, kus Saksamaa ja Šveitsi naiste koondised vastas Tahaks isegi enne neid mängimas näha, kui laia maailma saadame .
                .
                See on üks Kari lubadustest mis kunagi ei täitu

                Tsitaat:
                Algselt postitas Kari
                TÄNA õhtuks valmib Eesti Rannajalgpalli Liiga esimese etapi (12.juuni) mängude täpne AJAKAVA!



                Kas on ka asju, mis reklaamijärgselt õigel ajal tehtud saab?
                Mul pole mitte midagi selle vastu, et tähtaegadest kinni ei peeta, vaid selle vastu, et katteta lubadusi pakutakse...nii sõprade, kui vaenlaste seas, nii heas kui halvas.

                Veel üks värvikas näide Kari suuresuuga lubadustest.
                ELauter:
                Ma mäletan et võitsin mingi särgi ja üks vend tiimist võitis palli? esimene etapp saab kätte?

                Kas sa olete need asjad kätte saanud??? Siin üks kasutaja ajab veel oma särki taga ma loen.

                ui rannajalka protokollid liiguvad otse jalkaliitu pärast mänge, siis peaks jalkaliidu lehelt ilmselt kaarte ja asju nägema suht kiiresti. Kuri kahtlus on aga, et ilmselt need protokollid jäävad Kari kätte ning et need kunagi netti jõuaks, siis läheb tõenäoliselt väga pikalt aega :P

                Prohvetlik sõnavõtt Kari käitumise ja tegemiste kohta-see tabel sai yles vist kaks päeva ennem eelviimast etappi

                Leidsin lausa rannajalka kodukalt selle info nüüd ka lõpuks üles...

                 Esimesel etapil tehakse igast EsiLiiga meeskonnast tutvustav videoklipp, kuhu võistkond saab
                soovi korral eraldi lisada ka oma toetaja/sponsori logo.

                Keegi ehk siis seletab lahti?On see juba ära olnud?
                __________________

                Kus on need lubatud videod???


                Rannajalgpalli tulemused ja väravalööjate tabel!!
                Mul on mure-Herr Kari siin juhib meie kallist rannajalgpalli liigat ja kordineerib kõiki asju aga miks ta ei suuda kõige tähtsamaid asju siin ära kordineerida.

                1. Praegusel hetkel on juba esmaspäeva vara hommik ja viimasest mängust pärnu rannas on möödas rohkem 30 tundi aga ei ole ametliku kodulehe peal(www.rannajalgpall.ee) peale väikese uudis nupukese et esiliiga võitis mingi sats(nime ei tea ja ei viitsi vaatama ka minna) üleval infot et kes keda võitis ja palju võitis ja mis on tabeliseis ja üldse pole seal mitte midagi. Ma saan aru et Kari on rannajalkale sama mis Pohlak ylejäänud jalkale aga kui ei suuda sellist 10 minutlist asja ära teha siis äkki võiks(Loe peaks) endale mõne abilise võtma(loe palkama). Saaks asjad õigeaegselt üles ja kõik asjad yles mis on lubatud.

                2. Siin samas foorumis on Herr Kari lubanud et tuleb üles ka väravalööjate tabel. Ja arvake mida ei ole seal kodulehe peal?? Kui raske on yks tabel teha jka see uploadida kodukale-seda enam et oled seda juba nyydseks mitu aastat teinud ja peaks nagu selge olema.
                3. Kuhu on kadunud kõik toredad auhinnad mis olid siin veel mõni aasta tagasi? Kas tõesti ei suudeta enam ka isegi vett tiimidele ära rääkida etappideks?? Viimane etapp oli väljas üle 30 kraadi sooja ja vesi oli 27(seda mõõdetakse poide juurest 2m. sügavuselt nii et mõelge ise kui soe ta ranna ääres oli) Ehk siis vesi erilist jahutust ei paku. Kas nt saku tõesti ei ole nõus andma mõnda pikka telki mis neil on nt varjualuseks etapi ajaks??

                4. Seda ma muidugi küsisin juba korra , et miks see nii on aga vastust ei saanud nii et küsin uuesti. Kas see on aus osade tiimide vastu , et neil on hommikul kõige esimene mäng kohe mis on tabelis ja siis on ka kõige viimane mäng tabelis? Ehk siis kell 10 randa et korralik soojendus teha kell 11:00 on esimene mäng ja viimane kolmas mäng on Tabeli järgi kell 16:30 ja reaalsuse peale viite. Samas kui osad tiimid tulevad nii et kell 12 on esimene mäng ja kell 3 viimane . Seal päikese käes praadimine ikka väga tapab.

                Neid asju mida võiks välja tuua on veel-aga piirdun hetkel nendega kuna Vaja tulemused üles panna ja uut etappi ette valmistada. Ma siiralt loodan et Kari leiab aega nendele 4 punktile aega vastata või siis vähemalt mingisugunegi kommentaar anda. Ja tuletan meelde et läbi diskusiooni saame me kõik paremaks. Ma ei tee seda sellepärast et olla halb vaid et kõigil oleks parem ja toredam.
                __________________

                Miks ei ole Kra vastanu sellele postitusele poolt sõnagi????

                veidi teemast mööda küsimuse - sooviks osta rannajalgpalli palli läbi rannajalgpalliliidu aga meilidele nad ei vasta juba pea 2 nädalat ja telefoni vastu ka ei võta (kodulehel kirjas, et ostmiseks saatke meil ju).. keegi oskaks öelda, mismoodi nendega veel kontakti saaks või ongi see õnne peale värk?
                pole vb õige foorum kus sellist asja küsida, aga see on ainus foorum millest ma teadlik olen

                Kuidas Kari kommenteerib olukorda???

                Millal ajakava tuleb, mida etapp edasi, seda lonklikumaks korraldus muutub. Alguses oli nädal ennem etappi ajakava olemas, nüüd on alla 24h jäänud ja mitte midagi. Kari aja asi korda!

                Millest on tingitud selline olukord et 24h. ennem etappi ei tea võistkonnad oma mängudest midagi??


                Aga, suht mannetu...see, et...meistriliigas küll peale viimast Kalju mängu oli ML võitja teada, aga....oleks karika üleandmisega võinud oodata lõpuni....jäi mulje justkui Bingo lotost, kus Jackpot loositi enne nurkade mängu....

                Väga - väga suur pettumus ranajalgpalli korraldajate tiimi poolt, kes ei suvatsenud isegi hõbe ega pronks medali saajaid teadvustada- ja autasustasid meistreid juba siis kui teised võistkonnad alles mängisid. Peale mida oli justkui kogu üritus lõppenud- milleks selline ebaviisakus, kas tõesti kogu hooaeg on üles ehitatud vaid Nõmme Kaljule ja teised võistkonnad on lihtsalt seal lõbu pärast. Teades, et võistkondade osalustasu ei olnud teps mitte väikene, oleks ju võinud mingigi viisakus jääda ka teiste suhtes- väga inetu lugu. Väikene käepigistus ja mõne pildi tegemine poleks olnud ju väga raske teha ja see jutt et Kalju poistel oli kiire Tallinna minna tähistama on rumal, kuna nad tähistasid oma võitu ju Pärnus.

                Millest tingitud selline olukord??


                Neid jamasid mida härra Kask on kokku keeranud ja lubanud on muidugi veel ja veel.Ejl saadetavas kirjas saavad olema muidugi konkreetsed küsimused korraldusliku poole pealt( 1 näide siia-meistriliiga juhendis on kirjas et meeskonnal peab olema kaks komplekti särke ja et vestidega ei mängita) mis saavad lisa fotode näol et oma juttu tõestada.

                Loodan et Härra Kask on piisavalt mees , et vastata sellele postitusele omapoolse kommentaariga-ootan huviga, ja ma ei ole kindlasti üksi ,et millele kulus kõik see veerand miljonit ja enam krooni osalusmaskudena? Viimastel etappidel ei saanud esiliiga kolik isegi enam õlut oma karikaga kaasa mis muidu alati kaasas käis. Ei tahaks uskuda et see aasta ajad nii palju kallimad olid kui eelmine aasta.

                Kommentaar


                  Tere,

                  Kuna on ilmselge, et herr Kari vastab heale ja ülevaatlikule tekstile alles järgmine aasta või kui vastab varem, siis osaliselt - oskan ma vastata ühele küsimusele ise. Talve Cup - kuna meie ühe hea ettevõtliku inimese eestvedamisel hakkas Talve Cup esimese etapiga edukalt pihta, siis Herr Kari mõtles, et on sama hea organiseerija ning võttis julmalt asjad üle. Mis oli tulemuseks? Meeskondade pahameel. Kokkuvõttes tahtis Kari parimat, aga kukkus välja nagu alati.
                  Ma ei tea kas see teema on siin õigus üles võtta, aga kui teha ettepanek Kari loobumiseks Rannajalgpallist - pigem siis eestvedamisest. Koostaks korraliku ametliku kirja, kuhu kõigil võimalik allkiri anda ja teha vastavad ettepanekud uue võimaliku organisaatori osas. Arvan, et meie pahameel siis foorumis on täiesti õigustatud, kuna meie maksame ju Liidule raha, mille ees peaksid asjad korras olema. Aga kuna usun, et see MTÜ paneb nutsu oma taskusse. Ennem ei usu vastupidist, kui olen näinud eelmise aasta majandusaasta aruannet. seal peaks olema näha palju raha Kari kulutas ja palju ise teenis omale leivaraha. Aga lihtsalt kõik need lubadused ja tegemata jätmised - no valus on maksta osavõtumaksu , teades, et midagi vastu ei saa.

                  Kommentaar


                    Loodan et Härra Kask on piisavalt mees , et vastata sellele postitusele omapoolse kommentaariga-ootan huviga, ja ma ei ole kindlasti üksi .[/QUOTE]

                    Tänan pika postituse eest ja olen vist ainus, kes siin oma nime alla üldse kommenteerib, seega pole midagi ka varjata ja karta. Kuna paljudele sinu küsimsutele olen asjadega seotud inimestele vastanud kas meilis või privas ei hakka siia samapikka joru tektama. Paljud küsimused on asjalikud. Ma olen nõus kõigiga, kellel küsimusi kohtuma kasvõi täna, nii saab vast paremini kõikidele küsimustele vastatud ja samuti ise küsida. Raske on suhelda anonüümsete inimestega, kes võivad esitada aegajalt ebareelaseid küsimusi

                    Aja punt kokku, valmista küsimused ette ja teeme varblase terrassil kohtumise (või on see liiga nõmme kaljuga seotud.

                    Parimat,
                    Kari
                    Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                    www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                    https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                    https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                    www.rannajalgpall.ee
                    http://rannajalgpall.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas hanst Vaata postitust
                      Tere,

                      Kuna on ilmselge, et herr Kari vastab heale ja ülevaatlikule tekstile alles järgmine aasta või kui vastab varem, siis osaliselt - oskan ma vastata ühele küsimusele ise. Talve Cup - kuna meie ühe hea ettevõtliku inimese eestvedamisel hakkas Talve Cup esimese etapiga edukalt pihta
                      .
                      Valdad infot veidi ekslikult, Teie hea ettevõtlik inimene kutsuti aitama, mitte tema eestvedamisel...ja teiseks teab see ettevõtlik noormees väga hästi miks ta enam ei jätkanud, küsid talt äkki
                      Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                      www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                      https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                      https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                      www.rannajalgpall.ee
                      http://rannajalgpall.ee

                      Kommentaar


                        Lihtne küsimus:
                        Miks Petoon,mängib Reali asemel reius?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kari Vaata postitust
                          Loodan et Härra Kask on piisavalt mees , et vastata sellele postitusele omapoolse kommentaariga-ootan huviga, ja ma ei ole kindlasti üksi .
                          Tänan pika postituse eest ja olen vist ainus, kes siin oma nime alla üldse kommenteerib, seega pole midagi ka varjata ja karta. Kuna paljudele sinu küsimsutele olen asjadega seotud inimestele vastanud kas meilis või privas ei hakka siia samapikka joru tektama. Paljud küsimused on asjalikud. Ma olen nõus kõigiga, kellel küsimusi kohtuma kasvõi täna, nii saab vast paremini kõikidele küsimustele vastatud ja samuti ise küsida. Raske on suhelda anonüümsete inimestega, kes võivad esitada aegajalt ebareelaseid küsimusi

                          Aja punt kokku, valmista küsimused ette ja teeme varblase terrassil kohtumise (või on see liiga nõmme kaljuga seotud.

                          Parimat,
                          Kari[/QUOTE]

                          Jätkates ikka omal vanal sissetallatud rajal. Postitus nagu on ja jutt on nagu ka aga sa ei ytle seal postituses suurt midagi. Kohtumisega on nii et tean nii mõndai juhtu kus lepitakse kokku Kariga kohtumine aga välja ei ilm Kari ja tel. ka vastu ei võta.
                          Kuna tegemist on suure ja yhtse perega- siis ma arvan et siine avalik arutelu ja Kari avalikud ja siirad vastused on palju rohkem huvi pakkuvad kui see et keegi kuskil kohtub ja midagi räägib. Kuna eelmine postitus oli vist liiga pikk et kõigest aru saada siis panen nyyd numeroloogiliselt kysimused siia üles.
                          1.Kus on esiliiga lubatud videoprofiilid?
                          2.Miks ei ole eelmiste aastate edetabeleid kodulehel üleval?
                          3.Miks ei ole see aasta esiliiga võistkondadele kes maksid igaüks korraliku summa sulle et rannas mängida ette nähtud yhtegi auhinda?
                          4.Kas meistriliiga võitja ainuke auhind ongi see karikas mis on nende käes olnud juba 2a? Ja kas esikolmikule on ettenähtud mingid auhinnad?
                          5.Kuna tegemist on Mtü-ga siis peaks info olema ka avalik-sooviks siis teada mille peale selle aastased osalustasud kulusid? Summaks kokku oli kui ma nyyd ei eksi siis 10*12000.- ja 16*8000= 248000.- eek. Ilmselgelt mingi osa läks sul elamise peale, mingi osa selle uue auto liisingu peale, mingi osa mehiko reisi peale,mingi osa tehnika rendi peale -mis olenemata püüdlustest vist kordagi ei töötanud korralikult, mingi osa läks lubade peale et neid asju koraldada aga kuhu kulus ülejäänud osa???
                          Paluks neile 5 küsimusele siia samasse foorumisse vastust-siis teavad kõik kuidas seis on ja mitte ei tea osa inimesi kes tulevad sinuga varblasele juttu ajama.
                          P.S. Kuidas on võimalik et üks meistriliiga sats mängis peaaegu hooaja lõpuni nii et osalustasu oli maksmata???
                          See oli lisaküsimus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mõistusehääl Vaata postitust
                            Tänan pika postituse eest ja olen vist ainus, kes siin oma nime alla üldse kommenteerib, seega pole midagi ka varjata ja karta. Kuna paljudele sinu küsimsutele olen asjadega seotud inimestele vastanud kas meilis või privas ei hakka siia samapikka joru tektama. Paljud küsimused on asjalikud. Ma olen nõus kõigiga, kellel küsimusi kohtuma kasvõi täna, nii saab vast paremini kõikidele küsimustele vastatud ja samuti ise küsida. Raske on suhelda anonüümsete inimestega, kes võivad esitada aegajalt ebareelaseid küsimusi

                            Aja punt kokku, valmista küsimused ette ja teeme varblase terrassil kohtumise (või on see liiga nõmme kaljuga seotud.

                            Parimat,
                            Kari
                            Jätkates ikka omal vanal sissetallatud rajal. Postitus nagu on ja jutt on nagu ka aga sa ei ytle seal postituses suurt midagi. Kohtumisega on nii et tean nii mõndai juhtu kus lepitakse kokku Kariga kohtumine aga välja ei ilm Kari ja tel. ka vastu ei võta.)[/QUOTE]

                            Kui sa niipalju tead, mis sa küsid siis enam aga jään siiski endajuurde ja heameelega kohtuks ja vastaks kõigile lisaküsimustele. Kari tuleb igalepoole kohale aga tundub, et sina ei julge tulla? Kui julged foorumis sõnavõtta anonüümselt, siis julge ka kohtuda, anna teada koht ja aeg olen kohal! Kohtumisel saab vastata tavaküsimustele ja lisaküsimustele ja minu teiste tegemiste kohta saab küsida ja palju muud, pärast saad siin foorumis teha ju kokkuvõtte, sul jutt ju jookseb! Ja üldse, kui kõik nii halvasti on siis minuteada on osalemine üritustest vabatahtlik, ära stressa ennast siis

                            Parimat,
                            Kari
                            Aastal 2017 avatakse Eesti esimene täismõõtmetega rannaspordihall Hoia ennast rannajalgpallilainel!

                            www.facebook.com/BeachSoccerEstonia
                            https://twitter.com/BeachSoccer_EE
                            https://www.youtube.com/user/EestiRannajalgpall

                            www.rannajalgpall.ee
                            http://rannajalgpall.ee

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kari Vaata postitust
                              Jätkates ikka omal vanal sissetallatud rajal. Postitus nagu on ja jutt on nagu ka aga sa ei ytle seal postituses suurt midagi. Kohtumisega on nii et tean nii mõndai juhtu kus lepitakse kokku Kariga kohtumine aga välja ei ilm Kari ja tel. ka vastu ei võta.)
                              Kui sa niipalju tead, mis sa küsid siis enam aga jään siiski endajuurde ja heameelega kohtuks ja vastaks kõigile lisaküsimustele. Kari tuleb igalepoole kohale aga tundub, et sina ei julge tulla? Kui julged foorumis sõnavõtta anonüümselt, siis julge ka kohtuda, anna teada koht ja aeg olen kohal! Kohtumisel saab vastata tavaküsimustele ja lisaküsimustele ja minu teiste tegemiste kohta saab küsida ja palju muud, pärast saad siin foorumis teha ju kokkuvõtte, sul jutt ju jookseb! Ja üldse, kui kõik nii halvasti on siis minuteada on osalemine üritustest vabatahtlik, ära stressa ennast siis

                              Parimat,
                              Kari[/QUOTE]

                              Kuna mul puudub igasugune tahtmine kohtuda härra Kariga siis tuleb kahjuks lugeda see teema siin lõppenuks ja asju ajada juba edasi läbi ejl-i. Selline monopoolsus ja yksi tegemine(yldjuhul tegemata jätmine või viimasel minutil tegemine) Ei tule meie rannajalgpallile kasuks ja ei soosi arengut. Viimane aeg oleks kaasta sinna organisatsiooni inimesi juurde. Vastasel juhul on rannajalkaliiga varsti nagu fc flora-igalepoole võlgu ja yksi.
                              P.S. Talve cupi idee ei olnud mitte Härra Kari Andri Kase väljamõeldis vaid just selle ettevõtliku inimese oma-mille Härra Kask üle võttis ja ära lörtsis.
                              Rannajalka pärast mures olev Mõistusehääl.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kari Vaata postitust
                                Jätkates ikka omal vanal sissetallatud rajal. Postitus nagu on ja jutt on nagu ka aga sa ei ytle seal postituses suurt midagi. Kohtumisega on nii et tean nii mõndai juhtu kus lepitakse kokku Kariga kohtumine aga välja ei ilm Kari ja tel. ka vastu ei võta.)
                                Kui sa niipalju tead, mis sa küsid siis enam aga jään siiski endajuurde ja heameelega kohtuks ja vastaks kõigile lisaküsimustele. Kari tuleb igalepoole kohale aga tundub, et sina ei julge tulla? Kui julged foorumis sõnavõtta anonüümselt, siis julge ka kohtuda, anna teada koht ja aeg olen kohal! Kohtumisel saab vastata tavaküsimustele ja lisaküsimustele ja minu teiste tegemiste kohta saab küsida ja palju muud, pärast saad siin foorumis teha ju kokkuvõtte, sul jutt ju jookseb! Ja üldse, kui kõik nii halvasti on siis minuteada on osalemine üritustest vabatahtlik, ära stressa ennast siis

                                Parimat,
                                Kari[/QUOTE]

                                Selle viimase lausega andis Härra Kask ilmselgelt mõista et tal täiesti ükskõik mis me temast arvame ja mõtleme-tema ajab oma rida edasi-kahju vaadata kuidas üks arenev asi nii ära solgitakse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X