320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
    Njaa.Võimalusi oli küll kuhjaga, tuleb meelde Mallorca mäng Copa del Rey-s.
    Brendi pole ka eriti mõtet süüdistada, tema pole süüdi et vennad 2-3m palli sisse ei suuda lüüa.
    Aga võtta välja mees, kes selle palli sinna 2-3 meetri kaugusele toimetas. Nagu mida kuldmunni!?

    Kommentaar


      Ka tuntud spordiportaal hindab Esimese kuldmunni auhinnagaala laureaate vääriliselt;:

      Cannavaro — 3: Caught napping a few times when the defensive line pushed up. More crucially, his individual, unforgivable and basic errors gifted Valencia not only their equaliser but their match-winner. The defender who once rightly held the title of the best in his position in the world has had a very inconsistent time in Spain, but this has to go down as his worst performance yet. Shocking.

      Sneijder — 3.5: Squandered possession and looked uncomfortable from time to time, even when given a free role on the edge of the area, he failed to make any sort of impact. Was dreadful from his supposed trademark set-pieces as well. Very disappointing.
      Gago — 5: Didn't play much of a traditional pivot role as he was found wandering from time to time. Passed well but lacks the size and presence of Diarra, which was somewhat exposed by the likes of Maduro in the midfield battle. Toward the death when Madrid had to push for a goal he was lacking.

      Lisaks sai kõvasti p+ragada Marcelo, kelle mina välja jätsin.

      Kommentaar


        http://www.year-of-the-cock.com/gold-penis.jpg kuldmunni auhind on siis selline

        Kommentaar


          Einojah. Päris kõige ma Dannari jutus ei nõustuks, kuid suuremas osas on tal õigus. Mina annaksin kuldgloobuse Clos Gómez´ile. Fantastilised otsused. Ma olen kindel, et mõni teine kohtunik poleks andnud penaltit. Puude küll oli, kuid Morientes oli ka näitlejakursustel käinud. Veel oli ilus ka vaadata, kui Helguera täiega Robinhol vastu põlve lajatas, mees pikali kukkus ning siis kohtunik ei tee teist nägugi. Näitlejameisterlikuse eest ma Ramosele küll kuldmunni ei annaks. Pigem ikka Gagole, kelle mäng vajus teise poolaja keskel totaalselt ära. Higuaini vastu ma nii kuri ei oleks. Ta pole kõige rohkem väravaid löönud vast selletõttu, et ta pole mängida saanud. Esimesel hooajapoolel täitsid põhimehed hästi oma kohustusi ja seepärast ei saanud Pipita mängida. Vahepeal, kui teda oleks vaja läinud, siis oli ta vigastatud. Gonzalo oli täna ju kahel korral isegi väga lähedal väravale. Hildebrand oli mängijatest täna parim. Rääkides mängust, siis suutsime 55. minutil juhtima minna, kui Raul sai imelise söödu Gutilt. Kapten lõi palli ilusti postipõrkest väravasse. Gutilt söödu saamise hetkel võis mees ka suluseisus olla. Kindel ei ole. Villa lõi siis oma teise kolli penaltist. Vasakusse allanukra. Casillas hüppas paremale. Ja võiduvärav tuli Valenciale Arizmendilt. Selles olukorras tuli Iker veits ebalevalt väravast välja, jättes võimaluse tema ja esimese posti vahelt pall läbi lüüa. Arizmendi kasutas võimaluse ära. Üldiselt vahepeal suutsime nagu isegi mängida. Ei kujuta ette mida 30. voorus kodus Sevilla vastu teeme. Loodetvasti suudab Bernhard mehed mängima panna. Loodetavasti lõpetame mõõna. Vahe Barcaga on neli punkti ning meie liidripositsioon pole enam kindel.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            See oli Silva muidu kellele viga tehti muumeelest ja oli küll ikka viga, sest Cannavaro pani kindlalt talle külje ette.

            Kommentaar


              Penalti oli ikka täiesti korralik. Kaameranurk selja tagant mõlemal ja oli ilusti näha, kuidas Canna tüübi rahuga siruli tõukas. Ma ei mäleta, et millist Rohbi olukorda sa mõtled, aga minule jäi silma see koht, kus Rob lõi palli vastu paigal oleva vastase jalga ja virutas end pikali. Toimus see vastase karistusala juures kohe. Siis väänles natuke aega, vaatas ringi ja ronis püsti. Ramose loll daiv oli siis, kui hakkas enda aruga kaitsetsoonis triblama, kaotas palli ja vastased tulid 4-2 rünnakule. Seda üritas ta tagasijooksmise asemel mingi haledalt vinguva näoga pikali viskudes neutraliseerida.

              Kommentaar


                ps. Kohtuniku süüdistamisega lähed sa väga Schüsteriks kätte. Mulle jäi just silma, et vähemalt esimesel poolajal andis meie kasuks väga kergelt vilet. Teisel poolajal läks mõõdukamaks, kuid hoidis mängu väga kenasti kontrolli all.

                Palki näe ikka enda meeskonna jalges, mitte kohtuniku seal kohas pindu

                Kommentaar


                  Hetkeemotsioonid teevad juba oma töö. Eks kordusi vaadates tunduvad jah osad olukorrad teisiti, kui mängus. Mis on praegu meie viga, et me kaotame? Mängupilt on ju isegi suhteliselt hea. Kuni mingi 85. minutini olime ka täna domineerivam pool. Kas viga on meie sitas kaitses? Üks miinus on kindlasti meie ülitäpsed söödud.
                  Krt nii ei saa jätkata! Midagi tuleb ette võtta. See ühe ründajaga mängimine ei ole meile õnne toonud. Loodetavasti Sevilla vastu näeme algkoosseius Diarrat ning kahte ründajat.
                  Robben tegi täna ka oma kammpäki. Midagi säravat ei olnud.
                  Krt ma ei oska praegu midagi arvata. Loodetavasti suudab Bernd muudatusi teha ning mehed mängima panna.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Minu arvates võiks esmalt alustada sellest, et Schüsteril ega kellelgi teisel pole õrna aimugi, et milline võiks olla ikkagi see optimaalne algkoosseis. Isegi kui mehed terved on. Miks alustab mäng x vasakul äärel Marcelo, mäng Y Heinze ja mäng krdi ü hoopis Torres? Kas Sneijder saab ise ka aru, mis ülesanne tal väljakul on? või ongi, et löö karistuslööke ja mine sinna, kust Robinho ära tuli?
                    Cannavaro.

                    Kommentaar


                      Ma usun, et Schuster ei tea seda, mis on Wesley ülesanne väljakul. Sneijder peab pidevalt mängima CMF või RMF. Kuid ärgem unustage, et mehe lemmikpositsioon on ründajate taga AMF. Selle koha peal on ta ka kõige kasulikum. Kuid sellist positsiooni praktiliselt ei esine Reali mänguskeemis. Seda vasakute kaitsjate poliitikat pole ka mina lahti jaganud. Cannavarot ei saaks päris maha ka kanda. Kui tuletada meelde viimaseid mänge, siis on ta ju täitsa kobedalt mänginud. Tänane mäng oli muidugi väga kahtlane. Krt seda asja teab.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar



                        mul pole sõnu. No tõesti pole sõnu. Et viigiseisult pole koduväljakul vaja rünnata? Parem hoiame viiki? Mänigme järgmine mäng catenacciot?

                        Kommentaar


                          Real ei taha tiitlit ja Barca ka vist mitte. Võiks siis Villarealile kinkida.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            heh, lugedes neid kommentaare ja dialoogi siin, siis vist peaks selle mängu korduses üle vaatama

                            aga see optimaalne algkoosseis...sama jama nagu Barcalgi. ja et kaitse on sitt on pigem see, et kõik ju ründavad. ja sellises olukorras aitab ainult kollide löömine. sest kui ise ei löö, lüüakse sulle. sama jama Barcalgi jälle.

                            asi on muutunud jälle huvitavamaks La Ligas, mis muud
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              HERE ARE YOUR TOP TEN PLAYERS AS OF 24 MARCH 2008: POSITION PLAYER VOTES
                              1 Alfredo Di Stéfano 17,986
                              2 Zinedine Zidane 17,174
                              3 Raúl González 17,085
                              4 Santiago Bernabéu 16,726
                              5 Iker Casillas 16,664
                              6 Roberto Carlos 16,248
                              7 Emilio Butragueño 15,139
                              8 Fernando Hierro 15,033
                              9 Hugo Sánchez 14,420
                              10 Ferenc Puskas 14,358

                              Ei vaja tõlkimist ma arvan. Tegelt aja puudus. Sorry !
                              Algselt postitas Maekas
                              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                              Kommentaar


                                Lorenzo, sellest videost saad väikese aimduse eilsest.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X