320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

UEFA Meistrite Liiga

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Neid, keda Barca, Bayern ja Real külmaks jätavad?Ses mõttes on Euroopa Liiga viimastel aastatel minu jaoks isegi huvitavam olnud. Sevilla küll kolm aastat jutti võitis ja võibolla ManU võit eelmine aasta oli ka ette ennustatav, aga tase on üldiselt seal kindlasti võrdsem ja mängud huvitava(ma)d.
    UCL mängitakse võrdsete printsiibi alusel aniway. Kui sa oled sitt, sa kaotad ja vastupidi. Ei tasu tonti otsida, seal kus seda ei ole. Seega see häda, kus, barca, real, bayern, on niikuinii üle kõigest on bullshit väide. Maailmas on 3-4 klubi, kes on rikkamad, kui viimased klubid. Aga endiselt, kelle asi see on? Oled mees, sa võidad rahaga või rahata.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      UCL mängitakse võrdsete printsiibi alusel aniway. Kui sa oled sitt, sa kaotad ja vastupidi. Ei tasu tonti otsida, seal kus seda ei ole. Seega see häda, kus, barca, real, bayern, on niikuinii üle kõigest on bullshit väide. Maailmas on 3-4 klubi, kes on rikkamad, kui viimased klubid. Aga endiselt, kelle asi see on? Oled mees, sa võidad rahaga või rahata.
      Jah, selle vastu ma ei vaidlegi. Aga mis point on seda turniiri sügisel vaadata? Ala, et Real mängib Arsenaliga. Noh, et miks? Lõpptulemus on ju teada. Või ükskõik, et kes suurest kolmikust mängib alagrupis ja mis põnevus neis mängudes on? Ja neis alagruppides?

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Jah, selle vastu ma ei vaidlegi. Aga mis point on seda turniiri sügisel vaadata? Ala, et Real mängib Arsenaliga. Noh, et miks? Lõpptulemus on ju teada. Või ükskõik, et kes suurest kolmikust mängib alagrupis ja mis põnevus neis mängudes on? Ja neis alagruppides?
        Mis reformi sa nüüd eelistad? Maksu or haldus?

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Mis reformi sa nüüd eelistad? Maksu or haldus?
          Ei eelista kumbagi. Vingun niisama.

          NBA moodi superliiga võiks olla, tho.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ei eelista kumbagi. Vingun niisama.

            NBA moodi superliiga võiks olla, tho.
            " Playing football is very simple, but playing simple football is the hardest thing there is "

            Kommentaar


              Kipub minema Barca - Real ja Liverpool - Bayern poolfinaalide poole.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                NBA moodi superliiga võiks olla, tho.
                Jep, olen nõus.

                Ja siis kui on suluseis, aga suluseisu järgselt lüüakse ilus värav, siis võiks värava ikka ära lugeda.
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Jah, selle vastu ma ei vaidlegi. Aga mis point on seda turniiri sügisel vaadata? Ala, et Real mängib Arsenaliga. Noh, et miks? Lõpptulemus on ju teada. Või ükskõik, et kes suurest kolmikust mängib alagrupis ja mis põnevus neis mängudes on? Ja neis alagruppides?
                  Ega play-off ju parem pole? Viie aasta jooksul on suur kolmik väga kukkunud ainult Atletico Madridi ja Juventuse vastu. Kui Liverpool (v City) poolfinaalis imet ei tee, siis jääb saldo peale tänavust aastat samaks. Kuidagi nukker saldo suure kolmiku 35-40 playoffpaari kohta.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                    Jah, selle vastu ma ei vaidlegi. Aga mis point on seda turniiri sügisel vaadata? Ala, et Real mängib Arsenaliga. Noh, et miks? Lõpptulemus on ju teada. Või ükskõik, et kes suurest kolmikust mängib alagrupis ja mis põnevus neis mängudes on? Ja neis alagruppides?
                    Mis mõtet on üldse jalgpalli vaadata? Kui sa kummagi poolt ei ole ja sind üldse ei huvita, ära vaata. Mina teen nii juba ammu. Samas las teised vaatavad kui tahavad.
                    See on nii naeruväärne soigumine a la miks Sõõrumaa on rikas, aga minu vanatädi ei ole ja see on nii kohutavalt ebaõiglane. On jah ebaõiglane, et kõige rikkamad klubid on kosmoses, teised maa peal, aga soigumine ei aita.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Mis mõtet on üldse jalgpalli vaadata? Kui sa kummagi poolt ei ole ja sind üldse ei huvita, ära vaata. Mina teen nii juba ammu. Samas las teised vaatavad kui tahavad.
                      See on nii naeruväärne soigumine a la miks Sõõrumaa on rikas, aga minu vanatädi ei ole ja see on nii kohutavalt ebaõiglane. On jah ebaõiglane, et kõige rikkamad klubid on kosmoses, teised maa peal, aga soigumine ei aita.
                      Ega ma umbes sedamoodi teengi, et hakkan vaatama alles veerandfinaalidest. Ja ma ei soiugi, et nõme, et keegi rikas on. Lihtsalt tõden, et neetult igavaks on läinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ega ma umbes sedamoodi teengi, et hakkan vaatama alles veerandfinaalidest. Ja ma ei soiugi, et nõme, et keegi rikas on. Lihtsalt tõden, et neetult igavaks on läinud.
                        Vaata euroopa liigat See aasta 8 parema seas 8 eri riigi klubid. Väga põnev.

                        Kommentaar


                          Minu avatariga ei peaks ilmselt seda teemat kommenteerima, aga vähemalt kolmel klubil ei tohiks Barca Bayerni või Reali edestamine küll raha taha jääda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                            Kipub minema Barca - Real ja Liverpool - Bayern poolfinaalide poole.
                            miks mitte Real vs Liverpool & Barca vs Bayern? Meil isegi PSG ja Juventusega madistatud. Magustoidu jätaks finaali ala Real vs Barca, tooge see ära! Pole ei UCLis ega vanas Euroopa liigas seda veel juhtunud. Real vs Barca finaal, oi see oleks lit, aga noh nkn j22b ka see aasta ära.
                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Kes on tänase seisuga meistrite liiga väravasöötude kunn? Mind üllatas igaljuhul istmikule - James Milner.
                              "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                              These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                                Kes on tänase seisuga meistrite liiga väravasöötude kunn? Mind üllatas igaljuhul istmikule - James Milner.
                                No Maribori mängus sai 3 vms juba, seda tihti ei juhtu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X