320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Betsafe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Tahavad mingit isiku tuvastamise asja. No sorri, tõesti ei viitsi igasugustest paberitest hakata mingisuguseid koopiad tegema.
    Kas sa siis valikust ´Minu Konto´ ei vaadanud varem, et milline on ´Tuvastamise staatus´ ??? :S
    Antud hetkel läheb kivi sinu kapsaaeda..... kahjuks....

    Kommentaar


      Et ma tegutsen 5 aastat seal ja järsku tekib kahtlus, et kas ma ikka olen reaalselt eksisteeriv inimene?

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Et ma tegutsen 5 aastat seal ja järsku tekib kahtlus, et kas ma ikka olen reaalselt eksisteeriv inimene?
        Ma tegutsesin ka mingi 5-7 aastat niimoodi ja ühel päeval avastasin sealt selle tuvastamist ootava staatuse ja uurisin natukene ja tegin ID-kaartist fotokaga pildi saatsin ära ja olemas. Põhimõtteliselt 3min võttis asi aega ja korras.
        Sa saada foto supportile ja saad ka lahti paari minutiga. Lihtne.

        Kommentaar


          Ja kui mul puudub võimalus neid koopiaid teha? (pole fotokat ega USB juhet, esmapilgul näib, et telefonil puudub võimalus USB juhet rakendada, arvuti operatsioonisüsteem on Linux, millega on kõik eelnevad üritused faile sisse võtta ebaõnnestunud)

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Ja kui mul puudub võimalus neid koopiaid teha? (pole fotokat ega USB juhet, esmapilgul näib, et telefonil puudub võimalus USB juhet rakendada, arvuti operatsioonisüsteem on Linux, millega on kõik eelnevad üritused faile sisse võtta ebaõnnestunud)
            Bluetooth???


            Aga kui tahta siis sa saad selle koopia tehtud ja saadetud.... asi on lihtsalt viitsimises arvan ma....

            1) Telefoniga pilt (id-kaarti mõlemalst poolest)
            2) Saadad pildid endale maili peale
            3) Saadad pildid triobeti.

            Kommentaar


              No võimalusi on miljon, aga kui sa tahad midagi kohe panustada, siis ma saan su konto lahti teha. Selleks pead mulle privamessi saatma siin oma nimega ntx
              Aga nagu eelkõneleja ütles on dokumendist pildi saamine lihtne kui telefon pildistab ja vähemalt sõnumina pilti suudad saata.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                No võimalusi on miljon, aga kui sa tahad midagi kohe panustada, siis ma saan su konto lahti teha.Aga nagu eelkõneleja ütles on dokumendist pildi saamine lihtne kui telefon pilditsab ja vähemalt sõnumina pilti suudad saata.
                No ma ütlen ausalt, et mul ei ole mingi hypergigamega telefon. Tavaline nokija6300 ja ma saan isegi sellega saata pilti maili peale

                Aga Aramise jutust ma eeldan et oled tihedalt seotud triobetiga ??? Ei eksi ?
                Siis selline küsimus kas Triobet mobiilile eraldi rakendust ei paku enam ???

                Kommentaar


                  Okei, teen telefoniga pildi ja saadan siis kuhu? Enda meili peale? Mis moodi?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Okei, teen telefoniga pildi ja saadan siis kuhu? Enda meili peale? Mis moodi?
                    Sinna, kuhu sa tavaliselt kirjutad telefoninumbri, paned hoopis oma maili aadressi.

                    Eeldame muidugi, et sa saad pilte saata.

                    Kommentaar


                      Avasin endale neljapäeva lõunal konto triobetis, laadisin kohe ka pangaülekandega raha aga siiamaani pole veel tulnud. Kas see on normaalne või peaks kirja saatma neile?
                      Koondise põhimängija

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                        Avasin endale neljapäeva lõunal konto triobetis, laadisin kohe ka pangaülekandega raha aga siiamaani pole veel tulnud. Kas see on normaalne või peaks kirja saatma neile?
                        See ei ole normaalne, raha peaks üle tulema momentaalselt. Uuri konto väljavõtetelt, kas üldse raha on su kontolt maha võetud ning seejärel võid triobeti klienditoega ühendust võtta.
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                          No võimalusi on miljon, aga kui sa tahad midagi kohe panustada, siis ma saan su konto lahti teha. Selleks pead mulle privamessi saatma siin oma nimega ntx
                          Aga nagu eelkõneleja ütles on dokumendist pildi saamine lihtne kui telefon pildistab ja vähemalt sõnumina pilti suudad saata.
                          Aramis kuule, minu max bet Triobetis on 15 eurot ja max win 30 eurot ükskõik millele. Uue või "puutumata" accountiga inimesed saavad samadele asjadele panna mõnikord tuhat eurot ja rohkemgi. Kuidas kommenteerid?

                          Ei ole Sinu suhtes isiklikult vaenulik

                          Kommentaar


                            Võime täpsustada sinu limiidi põhjust privaatses vestluses. Üldjuhul on limiteerimise põhjusteks cheat või surewin betting. Ma loodan, et alates sellest ajast, kui saab eraldi lisa küsida panusele, kui see oma limiidist üle läheb, siis ikkagi saavad ka limiteeritud kliendid rohkem panustada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Võime täpsustada sinu limiidi põhjust privaatses vestluses. Üldjuhul on limiteerimise põhjusteks cheat või surewin betting. Ma loodan, et alates sellest ajast, kui saab eraldi lisa küsida panusele, kui see oma limiidist üle läheb, siis ikkagi saavad ka limiteeritud kliendid rohkem panustada.
                              Aramis, oled Sa ise muidu trader Trios? Või mõni muu asjamees?

                              Miks ma seda siin tõstatsin on see, et soovisingi teada, et kas Sinu arvates on see mõistlik, kui ühel isikul piiratakse panus 15 euro peale ja teine isik saab samale asjale samadel tingimustel panustada näiteks 1500 eurot? Ma ei hakka seda lisa küsimist puutuma, sest me mõlemad teame, et lisa antakse ainult nendele panustajatele, kes ei tea mida nad teevad või kes lollustele panustavad. Cheatimisest ma ei tea midagi, see on ilmselt clockbeating lives ja fixid millega pole kokku puutunud.

                              Teine küsimus ka, et kas nii terve industry, kui ka Triobet ei peaks nagu selgelt välja ütlema, et kui sa midagi bettimisest tead, siis ära meil panusta, kuna meil ei ole winners welcome?

                              Ma ei süüdista Sind ega Triot milleski, kuid mulle tundub see bookmaking business üks väga silmakirjalik äri olema, kus korraldaja promob seda, kuidas mingi vend võitis lambikomboga 5k, samas, kui mõnedele isikutele ei lubata üle 15 euri panemist 1.10 shoti peale. Minu enda isiklik seisukoht on see, et kui bookiel ikka mune pole, siis ollakse vales äris. Mis Sa sellest kõigest arvad?

                              Kommentaar


                                Mina ütleks nii, et ma olen täisti nõus sellega, et sw vastu võideldakse. See ei ole see panustamine, mida mina panustamiseks pean.
                                Ükski niisama tark inimene nii lihtsalt oma limiiti ei kaota, kui keegi ntx jätkuvalt panustab mingeid foorumi tippe jne, siis on võimalik, et limiteeritakse natuke, aga mitte sellisel kujul nagu sinu näide on.
                                Mis lisa küsimisse puutub, siis ma ikka selgitaks seda. Ja ntx sellise näitena, et vahel me ju soovime ka minna vastuollu teist kontoritega ja tahame sw-d , siis aktsepteeritakse kõik lisad kõigil.
                                Ja tulles selle viimase asja juurde - see "munade" puudumine väljendub minu arust seal, kui kõrgele mõni firma on julge panuseid aktsepteerima. Meie pole hiiglased ja peame kuskil piiri tõmbama ja nii on. Aga... kuna sina sidusid selle asja oma limiidiga, siis ma ikkagi tuleks esimese lõigu juurde tagasi...sw on big no-no ja kõik. Olgu see siis silmakirjalik või mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X