320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iseteeninduskassad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    +10000

    Aga samas, kui sa e-poest suuremat tavaari ostad, siis järelikult sa suuri oste ju füüsiliselt ei tee? Sellisel juhul suht suva minu meelest.
    täpselt. Füüsiliselt poes olles enamasti 2-5asja ja voilaa. Ehk siis teoorias väga suurt ajalist vahet ei tohiks tulla erinevate iseteenindukass süsteemidega!? Praktikas (Kristiine Prisma näitel) on aga iseteenindus kassades järjekorrad. See tuleb sellest, et piiskutamine toimub kassas ja korraga piiksutavad niipalju kui on kassasid, mitte inimesi. Selveri iseteenidnuskassas kulub aeg ainult maksmisele, mis võtab mõne sekundi.

    Ehk siis kahe väikese asja pärast võib 10min kuluda vs 1min Selkus.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      täpselt. Füüsiliselt poes olles enamasti 2-5asja ja voilaa. Ehk siis teoorias väga suurt ajalist vahet ei tohiks tulla erinevate iseteenindukass süsteemidega!? Praktikas (Kristiine Prisma näitel) on aga iseteenindus kassades järjekorrad. See tuleb sellest, et piiskutamine toimub kassas ja korraga piiksutavad niipalju kui on kassasid, mitte inimesi. Selveri iseteenidnuskassas kulub aeg ainult maksmisele, mis võtab mõne sekundi.

      Ehk siis kahe väikese asja pärast võib 10min kuluda vs 1min Selkus.
      Aga sul kulub see aeg enne mööda Selverit piiksutades ju?
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        #78
        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
        Aga sul kulub see aeg enne mööda Selverit piiksutades ju?
        Ei kulu ju, sa piiksutad jooksvalt asju. Selveri süsteem on ikkagi üle prahi, olgem ausad.
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ei kulu ju, sa piiksutad jooksvalt asju. Selveri süsteem on ikkagi üle prahi, olgem ausad.
          Ouou, rahu rahu... Lõpuks on ju harjumustes kinni suht, ei?

          Kui ma suvel 2 jäätist ja pool kilo õunu ostan, siis mul läheb oluliselt vähem aega, kui ma võtan need kätte, lähen rimi kassa juurde, löön oma kliendikaardi läbi, piiksutan jäätised, asetan õunad kaalule, kaalun nad ära ja maksan ära, kui ma peaks minema partnerkaardiga, sebima endale see pult, mis mul käes ka ruumi võtab.

          Üle 10 asja pole mul poodi enam asja. Jah, kahjuks ainult Tallinnas. Mida suuremaks korv läheb, seda mugavam on ilmselt Selveri süsteem, aga selle üle ei ole mõtet suurt diskuteerida.
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            #80
            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Ouou, rahu rahu... Lõpuks on ju harjumustes kinni suht, ei?
            Küllap vist.

            Tegelikult ootan juba, kuna see e-värk Tartusse jõuab. Siis ei satuks vist üldse poodi enam.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Ouou, rahu rahu... Lõpuks on ju harjumustes kinni suht, ei?

              Kui ma suvel 2 jäätist ja pool kilo õunu ostan, siis mul läheb oluliselt vähem aega, kui ma võtan need kätte, lähen rimi kassa juurde, löön oma kliendikaardi läbi, piiksutan jäätised, asetan õunad kaalule, kaalun nad ära ja maksan ära, kui ma peaks minema partnerkaardiga, sebima endale see pult, mis mul käes ka ruumi võtab.

              Üle 10 asja pole mul poodi enam asja. Jah, kahjuks ainult Tallinnas. Mida suuremaks korv läheb, seda mugavam on ilmselt Selveri süsteem, aga selle üle ei ole mõtet suurt diskuteerida.
              Ühed räägivad puldist millega sa jooksvalt asju sisse lased ja sina räägid ikka kassas piiksutamisest. Selveri/Kaubamaja puldisüsteem FTW, rimi, prisma, maksima kassasüsteen mitte.

              Kommentaar


                #82
                see värk on siin 0.8 promilli kaugusel sellest, et hakata aega mõõtma, kes siis ikkagi poes vähem aega kulutab.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Ouou, rahu rahu... Lõpuks on ju harjumustes kinni suht, ei?

                  Kui ma suvel 2 jäätist ja pool kilo õunu ostan, siis mul läheb oluliselt vähem aega, kui ma võtan need kätte, lähen rimi kassa juurde, löön oma kliendikaardi läbi, piiksutan jäätised, asetan õunad kaalule, kaalun nad ära ja maksan ära, kui ma peaks minema partnerkaardiga, sebima endale see pult, mis mul käes ka ruumi võtab.

                  Üle 10 asja pole mul poodi enam asja. Jah, kahjuks ainult Tallinnas. Mida suuremaks korv läheb, seda mugavam on ilmselt Selveri süsteem, aga selle üle ei ole mõtet suurt diskuteerida.
                  Eeldusel et sa oma kaupa ei taha kotti panna ja seda on nii vähe, et korvi ka ei ole vaja, siis on asi kindlasti võrdsem.

                  Ühel juhul kulutad aega puldi võtmisele ja tagastamisele (kokku 5sec eeldusel et järjekorda pole). Teisel juhul kultad sellele, et kaup eraldi veel kaalule tõsta. Jah sisuliselt vahet ei ole.

                  Kui nüüd on kaupa niipalju et kätte ei võta siis tuleb Selveri kasuks vahe sisse. Lisaks nagu selgitasin (Prisma väitel), siis tekivad kassadesse järjekorrad, kuna seal veedetakse kauem aega. Pudelikael, mida Selkus/Coopis ei ole. Lisaks siis potensiaalne kaupa ümberladumine.

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas zelee Vaata postitust
                    Ühed räägivad puldist millega sa jooksvalt asju sisse lased ja sina räägid ikka kassas piiksutamisest. Selveri/Kaubamaja puldisüsteem FTW, rimi, prisma, maksima kassasüsteen mitte.
                    Jällegi, eeldusel, et ma ostan mõned asjad, siis põhi ajakulu on ju maksmine, mitte piiksutamine.

                    Jah, kui on mingi 4 kotti tavaari, siis jah tundub Selver mõistlikum. Samas ma mõnikord näen poodi sattudes, kuidas (Tallinnas!) mingid vennad ostavad täiskorvi asju, emad väikeste lastega näiteks. Kui daun ajakulu see on?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Jällegi, eeldusel, et ma ostan mõned asjad, siis põhi ajakulu on ju maksmine, mitte piiksutamine.
                      põhi ajakulu on ootamine. Muu on kosmeetika paari asja ostmisel.

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                        põhi ajakulu on ootamine. Muu on kosmeetika paari asja ostmisel.
                        Ok. Arusaadav. Mul pole olnud neid hetki. Reaalselt, kui millegi kasutamine sobib ja see säästab aega, siis tuleb seda teha. Chill.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          #87
                          Usun, et selle teema lahenduseks peaks tegema testi erinevates poodides erinevatel aegadel (tipptund vs 21.00) erinevate ostukorvidega.
                          Ja tulemuseks siis tabel: 1-5 eset, tipptund - mine maxima tavakassasse, 4 kotitäit tavaari, õhtu - mine selverisse ja kasuta pulti.

                          Siin ajakirjanikke küllaga, kõlab nagu Õhtulehe teema?

                          Kommentaar


                            #88
                            Haha, hea teema.

                            Aga oleme nüüd ja ausad ja vaatame kõik peeglisse - me oleme niivõrd mõttetud ja tühised inimesed, et mingi 3 min ajavõitu ei muuda meie elus midagi paremaks ega halvemaks Aega annab vajadusel sajast muust kohast juurde näpistada.

                            Aga mugavuse mõttes on need süsteemid küll head kus ise puldiga teed piiks-piiks ja viskad kotti ära. Coopil on küll hea süsteem.

                            Kommentaar


                              #89
                              loll küsimus vahele, et kas Coopi cashback töötab ainult Coopi pangakaartidega? läänes on see teenus üsna levinud ja töötab kõigi kaartidega.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Usun, et selle teema lahenduseks peaks tegema testi erinevates poodides erinevatel aegadel (tipptund vs 21.00) erinevate ostukorvidega.
                                Ja tulemuseks siis tabel: 1-5 eset, tipptund - mine maxima tavakassasse, 4 kotitäit tavaari, õhtu - mine selverisse ja kasuta pulti.

                                Siin ajakirjanikke küllaga, kõlab nagu Õhtulehe teema?
                                Hah jep Mõnu võiks ära teha seda küll. Tal paistab seda aega kõige rohkem olema. Testi ära
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X