320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Flora

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tallinna TV kavas vähemalt mäng on , aga kas nad ka tegelikult näitavad ??? nelja meeskonna turniiril lubasid ju ka algul kõike mänge näidata ...
    samas kui näitavad - siis nende programm jookseb ju ka netileheküljel , lootust peaks olema

    Kommentaar


      Viimase distsiplinaarkomisjoni otsusega määrati Florale lausa 4 miinimumpalga suurune trahv. Kolm sellest moodustas Flora II kohtumine Pärnuga ning midagi oli valesti ka Flora - Kalju mängus. Täitsa huvitav.

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Viimase distsiplinaarkomisjoni otsusega määrati Florale lausa 4 miinimumpalga suurune trahv. Kolm sellest moodustas Flora II kohtumine Pärnuga ning midagi oli valesti ka Flora - Kalju mängus. Täitsa huvitav.
        Misasja? Mille eest?
        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Viimase distsiplinaarkomisjoni otsusega määrati Florale lausa 4 miinimumpalga suurune trahv. Kolm sellest moodustas Flora II kohtumine Pärnuga ning midagi oli valesti ka Flora - Kalju mängus. Täitsa huvitav.
          Kusjuures Flora karistamine ei ole esmakordne ja kui kunagi juhtub Kaljule mingi karistus tulema, siis mäleta seda, et ka Flora on saanud karistada, mitte ära ütle, nagu vahel ikka öeldakse, et Florat ei karistata kunagi.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Kusjuures Flora karistamine ei ole esmakordne ja kui kunagi juhtub Kaljule mingi karistus tulema, siis mäleta seda, et ka Flora on saanud karistada, mitte ära ütle, nagu vahel ikka öeldakse, et Florat ei karistata kunagi.
            Sind ei ole ju olemas?

            Kommentaar


              urmar urmar urmar urmar urmar. Aitäh! Taaskord tõid just sina minu päeva paar naerupahvakat juurde
              Ulme!

              Kommentaar


                Milline on see flaier millega homme 5 eurtsi eest mängule saab?
                Uiboleht ja Pohlak pole mulle flaierit saatnud ja tasuta kutseid samuti mitte
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mister Vaata postitust
                  urmar urmar urmar urmar urmar. Aitäh! Taaskord tõid just sina minu päeva paar naerupahvakat juurde
                  Ulme!
                  Hea, et hea tuju said, muidu oled alati tige.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Hea, et hea tuju said, muidu oled alati tige.
                    Urmas, selle asemel et ironiseerida, aita parem hädas inimesi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas olll Vaata postitust
                      Tallinna TV kavas vähemalt mäng on , aga kas nad ka tegelikult näitavad ??? nelja meeskonna turniiril lubasid ju ka algul kõike mänge näidata ...
                      samas kui näitavad - siis nende programm jookseb ju ka netileheküljel , lootust peaks olema

                      ot et nagu on ka striim sellest kanalist? mis aadress on?
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rein Vaata postitust
                        Milline on see flaier millega homme 5 eurtsi eest mängule saab?
                        Uiboleht ja Pohlak pole mulle flaierit saatnud ja tasuta kutseid samuti mitte
                        Tänases eplis oleval reklaamil oli:
                        "Flaieriga, mille saad andale Nike`i ja Sportland`i kauplustes täispileti hind ainult 5 eur"

                        Ehk printerist vist abi pole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Tänases eplis oleval reklaamil oli:
                          "Flaieriga, mille saad andale Nike`i ja Sportland`i kauplustes täispileti hind ainult 5 eur"

                          Ehk printerist vist abi pole.
                          Kindlasti on seal ka mingi trikk juures a la, et osta 30 või ma ie tea mis summa eest ja siis saad flaieri.
                          Valgustage nüüd rumalat inimest.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Ootaks ka ise sama infi.

                            Kommentaar


                              Flaiereid saab Sportlandist ja Nike kauplustest ja ka enne mängu saab selle Arenal asuvast Sportland Footballist tasuta.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Veispukkist sain vastuse- Flaieri saab Sprotlandi ja Nike kauplustest, samut saab flaieri enne mängu Sportland Footballist.Kui kardate flaierist ilma jäämist, siis võite selle ka ise välja printida http://www.piletilevi.ee/p​icture_w.php?type=showDeta​ilsFull&ID=601fbb7180 26957​c7aa2743d8e653a05
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X