320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Näe, isegi tuntud vasakliberaal Zhenja Kristafovitš ajab sedapuhku mõistlikku juttu:


    Palju õnne, #Eesti200! Saite lõpuks suures meedias kiita oma geniaalse aktsiooni eest! Telekanalil Rossija1 kõik "pribaltika eksperdid" üksteisest üle karjudes kordasid täna mantrat, et Eestis on apartheid ja seda tunnistavad juba kohalikud poliitikud ise. Ning lõpuks ometi tuleb Riigikokku uus edumeelne partei, kes nimetab asju õigete nimedega ja ütleb eestlastele, et nad on fašistid. Kolmteist minutit kokku oli pühendatud teie reklaamile! Nii et ärge olge nii nukrad, Moskva kiidab teid, suudleb ja saadab parimaid tervitusi!

    Kommentaar


      Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
      Näe, isegi tuntud vasakliberaal Zhenja Kristafovitš ajab sedapuhku mõistlikku juttu:


      Palju õnne, #Eesti200! Saite lõpuks suures meedias kiita oma geniaalse aktsiooni eest! Telekanalil Rossija1 kõik "pribaltika eksperdid" üksteisest üle karjudes kordasid täna mantrat, et Eestis on apartheid ja seda tunnistavad juba kohalikud poliitikud ise. Ning lõpuks ometi tuleb Riigikokku uus edumeelne partei, kes nimetab asju õigete nimedega ja ütleb eestlastele, et nad on fašistid. Kolmteist minutit kokku oli pühendatud teie reklaamile! Nii et ärge olge nii nukrad, Moskva kiidab teid, suudleb ja saadab parimaid tervitusi!
      Tegelt, vahet pole. Sarnast juttu ajavad vene kanalid juba aastaid.

      Riigis, kus sõdureid maetaks salajas, juustu aga avalikult, ei vajata Eesti kritiseerimiseks mingi eesti200 abi.

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        ühes suhtes tuleb Eesti 200-ga nõustuda- Eesti probleem ei ole, ega saa ka olema, pagulased, vaid pigem venelaste puudulik integratsioon.
        Venelase edukas integratsioon Eestis tähendab seda, et temast saab eestlane
        Inter - ausaim klubi Itaalias.

        Kommentaar


          See on nüüd ilmselt väga teemaväline küsimus. Aga, milline on hästi integreeritud venelase tunnus? Lihtsalt huvi pärast.

          Kui hästi ma pean oskama eesti keelt? Kui tihti ja kellega pean seda kasutama? Kas ma pean ka oma venelastest vanemate ja sugulastega eesti keeles rääkima?

          Kui palju ma tohin toetada venelasi üleüldiselt? Venemaa spordile kaasa elada näiteks? Mingisugusele vene eurovisiooni laulule vms.?

          Kas ma pean 100% Putini vastu olema või ta vahel ütleb midagi mõistlikku?

          Kuidas eestlastena te seda olukorda näete?
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            See on nüüd ilmselt väga teemaväline küsimus. Aga, milline on hästi integreeritud venelase tunnus? Lihtsalt huvi pärast.

            Kui hästi ma pean oskama eesti keelt? Kui tihti ja kellega pean seda kasutama? Kas ma pean ka oma venelastest vanemate ja sugulastega eesti keeles rääkima?

            Kui palju ma tohin toetada venelasi üleüldiselt? Venemaa spordile kaasa elada näiteks? Mingisugusele vene eurovisiooni laulule vms.?

            Kas ma pean 100% Putini vastu olema või ta vahel ütleb midagi mõistlikku?

            Kuidas eestlastena te seda olukorda näete?
            Oskad rääkida Eesti keeles niiet igapäevaselt saad hakkama, pead Eestit kodumaaks ja oled sellele ustav. See on kõige olulisem. Kui tahad autole kleepsu panna, pane Estonija mitte Rossija.
            Sugulastega räägi mis iganes keeles, sportlastest toeta keda iganes ja poliitiline valik on iga inimese isiklik teema, meeldigu sulle kes tahes. Vähemalt selline on minu arusaam.

            Kommentaar


              Algselt postitas Fc.
              Kui sa minuga eesti keeles suhtled ja omi vaateid mulle peale ei suru. Siis on minu meelest väga keeruline või isegi nõks solvav rohkem nõuda sinult.
              See on ka jaburus kui nõuda inimestelt, et nad keegi teine oleks.
              Kohalikud seadused jne ka.
              Lühidalt ela ise ja lase minul elada. Lihtne.
              Väga õige. Kusjuures sellisel EKRE tasemel võiks iga venelane keelt osata.

              Stiilinäide kohaliku keele austamisest:
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                See on nüüd ilmselt väga teemaväline küsimus. Aga, milline on hästi integreeritud venelase tunnus? Lihtsalt huvi pärast.
                Kui saad trennis kossi ja ei karju joptvaju matt, vaid lamad vaikselt omaette.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Kui saad trennis kossi ja ei karju joptvaju matt, vaid lamad vaikselt omaette.
                  +1
                  Siis lähed vaikides koju, luristad kama süüa ja kirud Pohlakut, sest tegelikult on tema selles süüdi, et sa kossi said.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    +1
                    Siis lähed vaikides koju, luristad kama süüa ja kirud Pohlakut, sest tegelikult on tema selles süüdi, et sa kossi said.
                    Ma mõtlesin, et Ansip, Rõivas, Ratas või kesiganes just peaminister on, peaks olema süüdlane kõiges. Kas nüüd sain valesti aru?
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      See on nüüd ilmselt väga teemaväline küsimus. Aga, milline on hästi integreeritud venelase tunnus? Lihtsalt huvi pärast.

                      Kui hästi ma pean oskama eesti keelt? Kui tihti ja kellega pean seda kasutama? Kas ma pean ka oma venelastest vanemate ja sugulastega eesti keeles rääkima?

                      Kui palju ma tohin toetada venelasi üleüldiselt? Venemaa spordile kaasa elada näiteks? Mingisugusele vene eurovisiooni laulule vms.?

                      Kas ma pean 100% Putini vastu olema või ta vahel ütleb midagi mõistlikku?

                      Kuidas eestlastena te seda olukorda näete?
                      Mina näen nii: vt Tanja Mihhailova, Anna Levandi, Ivan Makarov, Viktoria Ladõnskaja, Igor Kopõtin; Mihhail Lotman, Aleksei Turovski...
                      Ei pea olema isegi sada prossa Putini vastu - piisab, kui ei räägi selles kontekstis Yana Toomi juttu.
                      Mulle on jäänud mulje, et kui mõni eestivenelane väljendub end selgelt eestimeelselt, siis ta pälvib eestlastelt rohkemgi poolehoidu kui etniline eestlane, sest eestlase puhul peetakse seda elementaarseks.
                      Sina telekavaataja, ütlesid juba ammu mingis teemas, et oled vene päritolu- kas keeg on sulle siin foorumiski seda kuidagi ette heitnud?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        See on nüüd ilmselt väga teemaväline küsimus. Aga, milline on hästi integreeritud venelase tunnus?
                        Õige eestlane järgib siiski eesti rahva ehk EKRE sõnumit ehk hästi integreeritud venelane:
                        - ei loe Eesti liberastlikku peavoolumeediat ja loeb ükskõik millist alternatiivmeediat, mis loob Eestist ja Euroopast õige pildi.
                        - ei salli Eesti liberalistlikke võimuolijaid, eriti naissoost presidenti ja pigem tahaks/sooviks Trumpi/Putini sugust sirge jutuga meest.
                        - ei salli Euroopa Liitu, sest sealt tuleb ainult paska ja sama pasa jätkudes astuks sealt hea meelega välja.
                        - vihkab Eesti kohtusüsteemi.
                        - ei toeta Rail Balticat ja pigem looks ühenduse Venemaaga. sama ka majandussuhetes, sest Euroopa Liidust tuleb ainult paska.

                        oot, shit...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                          Mina näen nii: vt Tanja Mihhailova, Anna Levandi, Ivan Makarov, Viktoria Ladõnskaja, Igor Kopõtin; Mihhail Lotman, Aleksei Turovski...
                          Ei pea olema isegi sada prossa Putini vastu - piisab, kui ei räägi selles kontekstis Yana Toomi juttu.
                          Mulle on jäänud mulje, et kui mõni eestivenelane väljendub end selgelt eestimeelselt, siis ta pälvib eestlastelt rohkemgi poolehoidu kui etniline eestlane, sest eestlase puhul peetakse seda elementaarseks.
                          Sina telekavaataja, ütlesid juba ammu mingis teemas, et oled vene päritolu- kas keeg on sulle siin foorumiski seda kuidagi ette heitnud?
                          Ma arvan, et alates 7. klassist pole mulle keegi kunagi rahvust ette heitnud. Antud küsimus pole loomulikult kuidagimoodi kurjaga mõeldud.

                          Mul on lihtsalt huvitav teada, mis on eestlase jaoks tõsiselt kõige suuremad märgid, mis viitavad, et see venelane pole integreerunud.

                          Algselt postitas eika Vaata postitust

                          oot, shit...
                          Keeruline teema noh...
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ma mõtlesin, et Ansip, Rõivas, Ratas või kesiganes just peaminister on, peaks olema süüdlane kõiges. Kas nüüd sain valesti aru?
                            See on siililegi selge, et sinu poolt nimetatud on selles süüdi, et Pohlak üldse võimul on aga neid nimeliselt eraldi alati mainima ei pea.

                            Näiteks: Poes nähes kui kallis on juust, lausud: "Uskumatu" aga mõtled "Krdi Külmiku-Taavi".
                            Õues on ilm kehv, pobised suunurgast:"Sitt suusailm" aga mõtled "Kas sellist valitsust me tahtsimegi".

                            Oled õigel teel

                            Kommentaar


                              Mul on lihtsalt huvitav teada, mis on eestlase jaoks tõsiselt kõige suuremad märgid, mis viitavad, et see venelane pole integreerunud.
                              No ütleme siis märgid, et mitte pole vaid on integreerunud:
                              - John, lase vesi välja!
                              - See saar, see polegi saar. See on rohkem poolsaare moodi saar
                              -Ma arvasin esiteks, et need on Tamasseri rauad!
                              -Tere, rahahunnik! Luftita oma sajalisi, muidu löövad koid sisse!
                              -Üks on laisk ja teine on loll ja mina pean üksi rabama!
                              -Kohe näha, et vanad sõbrad.

                              No kui keegi kasvõi need ära paneb ehk kontekstist aru saab,siis on selge märk, et tegu on eesti mehega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                                See on nüüd ilmselt väga teemaväline küsimus. Aga, milline on hästi integreeritud venelase tunnus? Lihtsalt huvi pärast.

                                Kui hästi ma pean oskama eesti keelt? Kui tihti ja kellega pean seda kasutama? Kas ma pean ka oma venelastest vanemate ja sugulastega eesti keeles rääkima?

                                Kui palju ma tohin toetada venelasi üleüldiselt? Venemaa spordile kaasa elada näiteks? Mingisugusele vene eurovisiooni laulule vms.?

                                Kas ma pean 100% Putini vastu olema või ta vahel ütleb midagi mõistlikku?

                                Kuidas eestlastena te seda olukorda näete?
                                Hästi integreerunud venelane otsib kontakti eestlasega ja tunneb huvi eestikeelse kultuuriruumi vastu. Tal on kui nüüd mitte just eestlasest sõbrad, siis vähemalt tuttavad, kellega suht tihti lävib. Keeleoskuse tase ei ole tähtis, peaasi et püüad rääkida ja seda usu mind ka tunnustatakse. Oma perega suhtle ikka oma emakeeles, see on täiesti normaalne. Venelasi võid toetada ikka kui tunned end venelasena, peaasi et sa ei provotseeri. Mõistlik nagu oleks ajalooga arvestada. Ehk respekteeri eestlasi.
                                Mis puudutab Putinit, siis kui toetad tema sisepoliitikat, siis pole sooja ega külma. Välispoliitikaga on asi juba keerulisem ehk sõltub teemast. Eks on arusaadav et keegi ei saa nõuda et keegi oleks kellegi poolt või vastu, aga samas pole mõtet ka loota arusaamist teatavatel teemadel.
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X