320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    "KASVATAJA, TA VISKAS MULLE LIIVAGA!!"
    "Aga sa ise viskasid esimesena ju."
    "AGA TEMA VISKAS ROHKEM!!!"
    Lõpetuseks ütles ikka kasvataja kõigi ees, et ta vihkab liivaga viskajate käitumist?

    Ehk siis meil on vaja paremaid lahendusi. Praegune üleüldine kukepoks ja negativism seda ei suuda pakkuda.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas vendetta Vaata postitust
      Paraku poliitika täpselt sellel tasemel opereeribki. Ka enne EKREt oli see standardvõte kui ise said mingi skandaali või pasaga hakkama, siis kohe ''aga vaadake mida X tegi, Y ütles või Z'i vanaisa aastal 1920 viinavõtmise käigus veel korda saatis''.

      Minu jaoks on endiselt kõige suurem müsteerium Presidendi lahkus Putiniga suheldes (naabritega tuleb ikka asju arutada vms kelbas) ja siis samas täielik nulltolerants EL poliitikate suhtes kriitiliste kodumaiste poliitikute suhtes. Kas ei oleks loogilisem ülikriitiline olla rezhiimi suhtes, kes üle maailma tapab ja röövib? Finantseerib sõdu ja küberrünnakuid ''mõjusfäärides''. Mis on sellise ohu kõrval mõned immigratsioonivastased või onu Heinod?
      President kohtus Putiniga korra. Muuhulgas tõi väidetavalt ise üles ka Ukraina-teemad jne. Samas EKRE Euroopa-liitlased kohtuvad Putiniga pidevalt ning mõni käib lausa Putinit kiitva t-särgiga ringi. Nt. poolakatega, ainukeste selle leeri selgete Putini-vastastega, EKRE eriti miskipärast koostööd ei taha teha.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        President kohtus Putiniga korra. Muuhulgas tõi väidetavalt ise üles ka Ukraina-teemad jne. Samas EKRE Euroopa-liitlased kohtuvad Putiniga pidevalt ning mõni käib lausa Putinit kiitva t-särgiga ringi. Nt. poolakatega, ainukeste selle leeri selgete Putini-vastastega, EKRE eriti miskipärast koostööd ei taha teha.
        " Euroopa Liit on väga keeruline ja kirev asi, " kostis Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna ( EKRE) esimees ja siseministrikandidaat Mart Helme. Tema hinnangul tuleks rõhku panna hoopis suhete arendamisele Poolaga.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Avalikult võib ta ju sellist juttu rääkida. Samas Europarlamendis liitus ta Salvini ning Le Peni, mitte PiSiga.

          Samuti on EKRE seest tulnud avaldusi, et poolakaid(ning muuseas ka Orbanit) nad eriti ei salli ja tegelikult tahaks teha hoopis koostööd teistega, aga teised lihtsalt pole valitsustes(v.a Salvini).

          Kommentaar


            Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
            President kohtus Putiniga korra. Muuhulgas tõi väidetavalt ise üles ka Ukraina-teemad jne.

            see oli küll kohtumine teat. kindla eesmärgiga


            Kaljulaid küsis Venemaalt ka toetust 2020-2021 aastateks ÜRO julgeolekunõukogu liikmeks kandideerimisel.

            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              https://www.ohtuleht.ee/971437/laste...atelt-valuraha nüüd rünnatakse Varro sõnul jälle sõnavabadust.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                https://www.ohtuleht.ee/971437/laste...atelt-valuraha nüüd rünnatakse Varro sõnul jälle sõnavabadust.
                no olgem ausad, see mutt on segi ka.

                Kommentaar


                  Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                  no olgem ausad, see mutt on segi ka.
                  Mis osas see proua segi on? Selles, et mingi lambi malakad võtavad endale õiguse sellist sitta toota teema suunas, mille on nagu NULL alust ja nüüd proua võtab need ajukääbikud munade vahele?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Mis osas see proua segi on? Selles, et mingi lambi malakad võtavad endale õiguse sellist sitta toota teema suunas, mille on nagu NULL alust ja nüüd proua võtab need ajukääbikud munade vahele?
                    ma päriselt ka ei leia et seksuaalkasvatust lasteaedades promoma peaks või et peaks neile laulmas käima nokudest ja tussudest.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                      ma päriselt ka ei leia et seksuaalkasvatust lasteaedades promoma peaks või et peaks neile laulmas käima nokudest ja tussudest.
                      Jah, eks see ole tõesti paha, kui lastele selgeks tehakse, et nendega ei vehita, neid ei näidata ja onu Vellole katsuda ka ei anna.

                      Kommentaar


                        Sellel, kas sa ei leia, et seksuaalkasvatust peaks juba lasteaias alustama ja kellegi pedofiiliks jms sõimamise vahele jääb ju jupp maad? Ega see tädi kelleltki valuraha ei saa, kes temaga ei nõustunud, probleem on pigem selles, et ühiskonnas on suht levinud nende inimeste, kelle arvamusega ei nõustuta, arutu ründamine.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Jah, eks see ole tõesti paha, kui lastele selgeks tehakse, et nendega ei vehita, neid ei näidata ja onu Vellole katsuda ka ei anna.
                          kas tõesti selline õpimeetod tänapäeval parim viis selgeks teha lastele, et nendega ei vehita ega näidata ja onule katsuda ei anta?

                          Kui tõesti nii on, siis vabandused, hands down ja carry on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust
                            kas tõesti selline õpimeetod tänapäeval parim viis selgeks teha lastele, et nendega ei vehita ega näidata ja onule katsuda ei anta?

                            Kui tõesti nii on, siis vabandused, hands down ja carry on
                            Kuidas sa lasteni kõige paremini jõuad? Lähed tuima näoga ette ja hakkad loengut pidama? Seda tehaksegi läbi mängu ja antud versioon on kasutusel seepärast, et reaalselt kodudes üritatakse antud teemal võimalikult vähe juttu teha, aga lapsed jõuavad selleni tänu netile ja muule väga kiirelt ja ootamatult. Mõne aasta eest oli näiteks pealinna lasteaedades tõsine probleem, et vanemad vennad kippusid pägadele näitama enda arvates naljaga pooleks seksivideoid ja siis pärast pidid õpetajad paviljonide tagant üksteisel suhuvõtvaid poisse laiali ajamas, sest nemad ju ei saanud aru, et mis värk on, aga tundus põnev.
                            Veebi mõju noorte seksuaalsusele on uurinud näiteks väga põhjalikult Kristi Vinter (hobusevaraste koolist), soovitan lugeda. https://www.etis.ee/Portal/Mentorshi...a-a64c2de5a1fb
                            Ehk see pole "õpetan ise, millal lapsele tahan"-temaatika, vaid see, et lapsed on järjest haavatavamad, kuna neile pääseb läbi veebi palju kergemini ligi. Ja ka need teemad, mille kohta öeldakse "jätke lapsele lapsepõlv", tulevad ikka neile juba lasteaias ette. Mul toob ka nelja-aastane lasteaiast selliseid teadmisi, mille päritolu kohta ei oska ma midagi öelda, aga keegi rühmast oli miskit rääkinud, mida talle oli mingi vanem vend rääkinud.
                            Laste väärkasutamine on Eestis ääretult suur probleem ja sellega peab tegelema. Ja et nüüd mingid djüüdid on veidi ogaraks läinud sellega, et tema lapsele laulab mingi mammi "nokust ja tussust", siis ei pane üldse imestama, et see probleem ka nii suur on.

                            Kommentaar


                              Ma ka täpselt ei saa aru et miks see on halb, kui olukorras kus kasvõi mu lapse esimeses klassis oli mure, et osad lapsed vaatasid (väidetavalt) mobiilist porri, keegi ka lasteaias/kooli esimesel aastal seletaks lastele, et misasi on peenis ja tussu ja loeks ka sealtpoolt sõnad peale, et mis värk on ja mis asjadest peaks hoiduma. Mul on tunne, et need peamised inimesed, kes selle vastu pröökavad:
                              a) ei oma selles vanuses last
                              b) elavad teadmises, et lapsepõlv on ikka selline, kus esimest korda näeb laps penetratsiooni 13-aastaselt isa tagant varastatud Maajast
                              c) on lihtsalt idioodid

                              Eriti debiilne on sellist kasvatust pedofiilseks nimetada. Sellisel loogikal peaks see ka olema pedofiilne, kui ma oma lapsele räägiks "yo, meestel on peenis, kui keegi sellega liputab tõmba kiiresti sealt minema" või "kuigi internetis näed paljaid inimesi, siis ära ise seda iial-iial-iial tee". Sest, noh, räägin ka lapsele ju peenisest ja alastusest värki ja olen ilmselgelt täiesti kohutav inimene, kes lapsel lapsepõlve ära võtab.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                Seda tehaksegi läbi mängu ja antud versioon on kasutusel seepärast, et reaalselt kodudes üritatakse antud teemal võimalikult vähe juttu teha.
                                ma eeldan et kellegil pole vastuväiteid selle vajalikkuse üle, küsimuse all, et kas see metoodika mida kasutatakse ongi heaks kiidetud standard, mida kõikjal kasutatakse lihtsalt keegi sattus toda kasvatajat juhtumisi filmima, või on tegu omaloominguga selles vallas. Kui see viimane, siis kui produktiivseks seda peetakse? Kuna omal last ei ole, siis läbi oma täiskasvanu prisma, see on veider lähenemine ja teadmine kus su noku asub on nagu aint osa sellest mida peaks õpetama

                                Kommentaar

                                Working...
                                X