320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    wattahella
    Mingit muud allikat ka on? Kui see oleks tõsi, siis see oleks nagu wowoweewa!!

    E: ok, bbc ka räägib. Kaheks kuuks siis põhimõtteliselt? Hmm.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      wattahella
      Mingit muud allikat ka on? Kui see oleks tõsi, siis see oleks nagu wowoweewa!!
      Tõsi, mis tõsi. Laen alates 1. jaanuarist kuni 12. märtsini. Rootsist pole uudis veel laia maailma jõudnud.

      Kommentaar


        Ohoh, seda nüüd küll ei oodanud.

        Kommentaar


          Tõsiselt kõva uudis. Henke on alati üks sümpaatsemaid mängijaid olnud.
          Ja ühtlasi tähendab see ilmselt, et püütakse kas Rossi või Smith või mõlemad kuhugi laenule lükata.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Jah. Ja natuke rahunenult, siis ma loodan et ta ei jää nö. hiljaks - jaanuariks on aasta kõige hullem aeg möödas. Ja selleks hulluks ajaks on ikkagi ainult kaks ründajat. Hetkel. Veel.
            Olgu, Ole loodetavasti kah.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Üle pika aja ka üks meeldiv uudis transferide poole pealt. Kuigi Fitti hirm tundub olevat õigustatud. Detsember on üks tihedamaid kuid...

              Kommentaar


                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                Ja niipalju, kui ma olen ManU mänge vaadanud tundub mulle, et C.Ronaldo on liiga isetseja mängija. Paljudes olukordades otsustab ise teha, kuigi sööta oleks ehk paslikum. Kuigi see jah minu arvamus.
                Ronaldo ei oska ju sööta...Tõsiselt kohe, tribling on ok, aga korralik winger söödab ikka palju palju paremini kui Ronaldo

                Kommentaar


                  pigem on Ronaldo mäng ebastabiilne,vahel tundub et ta on parim söötja liigas, siis aga jälle keerab paska. Kõik eeldused on tal olemas, nüüd oleks vaja prof.-t suhtumist!
                  MU FCUK

                  Kommentaar


                    C.Ronn pingutab ikka vahel selle triblamisega üle
                    Proud to wear Claret & Blue!

                    Kommentaar



                      :d
                      The Reward is Cheese.

                      Kommentaar


                        ronaldol on kõiges väga head eeldused, on näidanud suurepäraseid mänge nii triblades ja ka söödu andjana, tuleks ka stabiilsus, vat ehk siis oleks maailma parima mängja kanditaat.

                        Pealegi ei saa ma teist aru kes vinguvad ta üle, kui teeb ühe super mängu siis kiidate taevani ja siis kui halva mängu leiate et ta ei kõlba kuskile ei oska triblada ega sööta, löömisest veel vähem.
                        ega teda ilma asjata platsile ei lasta ja ega temast ilmaasjata 10 küünega kinni ei hoita.

                        Kommentaar


                          supper luks värk et larsson manus

                          Kommentaar


                            kuna ründaja hankimine jaanuaris kindel, siis ootan et kogu tähelepanu pööratakse Hargravesi siia toomisele

                            Kommentaar


                              Ronaldo mängib veel korralikult võrreldes carrickuga. Seda meest on näha ainult siis kui ta kas vea teeb või välja vahetatakse :P. Mõnus viis kulutada 14 miljonit naela. Aga eks ta varsti areneb edasi.

                              Kommentaar


                                Palun ära aja sellist jama Carricku kohta.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X