320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Palun ära aja sellist jama Carricku kohta.
    Ajan küll kui tahan igal inimesel on õigus oma arvamuseks. Mina pole veel ühesgi mängus näinud seda mida ma talt ootasin.

    Kommentaar


      Algselt postitas evian Vaata postitust
      Ajan küll kui tahan igal inimesel on õigus oma arvamuseks. Mina pole veel ühesgi mängus näinud seda mida ma talt ootasin.
      oleneb sellest, mida sa ootasid..
      mingit hooajaeelset teoreetilist ila pole veel m6tet t6ena v6tta

      Man.United v Chelsea 1-1
      Man of the Match - Michael Carrick
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        oleneb sellest, mida sa ootasid..
        mingit hooajaeelset teoreetilist ila pole veel m6tet t6ena v6tta

        Man.United v Chelsea 1-1
        Man of the Match - Michael Carrick

        Maksab juba see, et ta on inglane, nagu märk kallil firmariidel, mille eest tuleb kõva papp välja käia. Samas on kvaliteet hea......
        MU FCUK

        Kommentaar


          Ega DM ei olegi selline mängija, kes peaks väljakul kogu aeg silma torkama, selleks on meil Ronaldod ja muud mehed. See haip, mis tema kui inglasega paratamatult kaasneb, võib tõesti jätta mulje, et tegu on mingi supermaniga, kes kogu keskvälja üksi lagedaks mängib. Aga mõnes suvalises mängus kasvõi Carricku pikki sööte või kaitsetööd jälgides ma usun, et arvamus tema mõttetusest muutub natuke.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Carrick pole mõttetu seda ma pole öelnud aga ma olen näinud kõvasti paremaid DM kui Carrick. Nii et poisil veel arenguruumi on.

            Kommentaar


              Fakit! See oli värav Fletcherilt! väga väga rahul!

              Kommentaar


                Norm. Positiivse emotsiooniga nüüd Benficale vastu. +6

                Kommentaar


                  Super Fletch, nanananana!

                  Kommentaar


                    ilus. 2-1 võit ja 6punktiline edu nüüd Chelsea ees. Fletcher oli täna täitsa asjalik ning Rooney tegi mehe moodi tööd ka keskväljal. Heinze poiss võiks peaga paremini mängima õppima, pmst nädala jooksul 2väravat tema peamänguga seotud- Chelsea oma ja täna ei suutnud puhtaks lüüa. Tänase võib vist andestda, paistis halb nurk peaga puhastamiseks

                    Kommentaar


                      Nüüd on siis kindel, et Rossi tuleb jaanuaris tagasi. Koos Larssoni tulekuga jaanuaris uut ründajat ei maksa oodata aga ma pakuks,et mingi uus nägu veel tuleb. Rossi laen Newcastles oli küll täiesti mõttetu, sama palju mänguaega oleks ta Unitedis ka saanud.

                      Kommentaar


                        Nädalavahetusel siis võimalus üheksapunktine vahe sisse teha. Chelsea mängib samal ajal kodus Arsenaliga, seega on kolm punkti City vastu ülitähtsad. Vahepeal tuleb aga Benfica alistada, kaotuse korral ootab UEFA Cup. Kui arvestada fakti, et Celtic pole võitnud ühtegi mängu võõrsil Meistrite Liigas, siis võib võit Benfica üle tagada ka grupivõidu ning lihtsama vastase.
                        Boro mängust kah. Penaltit ei olnud, kuid kui vaadata kui palju valesi või kaheldavaid otsuseid on olnud meie vastu... Tore näha Fletcherit skoorimas.

                        Kommentaar


                          keegi väravaid ei viitsi postitada.. ma ise jutjuubist ei leidnud olen sitt otsija vist

                          Kommentaar


                            Algselt postitas taku* Vaata postitust
                            keegi väravaid ei viitsi postitada.. ma ise jutjuubist ei leidnud olen sitt otsija vist
                            kui nüüd õigesti läks siis

                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                              Nädalavahetusel siis võimalus üheksapunktine vahe sisse teha. Chelsea mängib samal ajal kodus Arsenaliga, seega on kolm punkti City vastu ülitähtsad. Vahepeal tuleb aga Benfica alistada, kaotuse korral ootab UEFA Cup. Kui arvestada fakti, et Celtic pole võitnud ühtegi mängu võõrsil Meistrite Liigas, siis võib võit Benfica üle tagada ka grupivõidu ning lihtsama vastase.
                              Boro mängust kah. Penaltit ei olnud, kuid kui vaadata kui palju valesi või kaheldavaid otsuseid on olnud meie vastu... Tore näha Fletcherit skoorimas.
                              tselsil pole veel see voorgi mängitud, nii et kõigepealt tuleks ehk loota et 6 punnine vahe säiliks ka pärast tselsi tänast mängu

                              Kommentaar


                                Pärast millist Chelsea tänast mängu?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X