320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -21- Vaata postitust
    Jaanovits väga soliidne vile täna. Kui norida, siis ehk see otse nurgaöögist värav.
    Ojamaa esimese vea peale kollane oli ok anda (võib ka punase anda aga pigem eelistaks et ei anta, sest see polnud päris tahtlik ja nii mängu alguses - ega Käos hullemat viga ei teinud. Mõni aeg hiljem tegi Antonov sama hullu vea ka Lukkale). Aga see kui Ojamaa läks pärast selga lükkama kätega kui Leva kaitsja oli juba ammu palli ära mänginud - sealt oleks pidanud kindlalt teine kollane tulema. Sellise lolluse peale halastada mängijale on küll kummaline.

    Teine teema oli see, et Zenjovil polnud parim mäng ja vähemalt 3-4 korda pani tuimalt kossi teistele (paar korda selja tagant) ja pääses ilma kollaseta. Eriti naljakas oli Poomi kollase kaarti olukord, kus tegelikult Zenjov tegi esimese kontakti ja kuna Poom oli seal järel olukorras siis sai kollase (kuigi Poom mängis terve mängu minu arust suht puhtalt ja normaalselt).

    ja see nurgalöögi värav jep. Ma ei ütleks et soliidne vile - rahuldav at best.

    EDIT: aa ja Tolordava pääses ka mingil põhjusel kollasest.

    Kommentaar


      Pärnu kahjuks vilistatud penalt oli ka ma ütleks vale. Väravavaht jõudis enne ründajat pallini kindlalt. https://youtu.be/kNwjz64aE-E?t=132

      Kommentaar


        Algselt postitas nonoh Vaata postitust
        Pärnu kahjuks vilistatud penalt oli ka ma ütleks vale. Väravavaht jõudis enne ründajat pallini kindlalt. https://youtu.be/kNwjz64aE-E?t=132
        jep, tundub nii

        Kommentaar


          Natukene vist võiks vinüülplaadi käima panna selle Kuuse löögiliigutusega korgid ees?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
            Natukene vist võiks vinüülplaadi käima panna selle Kuuse löögiliigutusega korgid ees?
            ära rohkem peale võta

            Kommentaar


              Penalti andmata jätmine ka, sest Ojamaa vastu tehti viga.

              Kommentaar


                Algselt postitas Vask Vaata postitust
                Penalti andmata jätmine ka, sest Ojamaa vastu tehti viga.
                Esimese hooga vaatasin, et lihtsalt ülekohtune kollane Ojamaa vastu, sest sukeldumist kui sellist polnud. Aga vaheajal erinevate kaameranurkade alt vaadates, tuleb stuudioga nõustuda, et oli üsna selge penalt.

                Samas, kuna ma pole suur penaltite fänn, siis ainult hea kui finaalis saab neid andmata hakkama.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Tüüpiline Eesti, muudkui tassitakse Levadiat

                  Kommentaar


                    Fischer ikka halastas korralikult selles mängus - üldjoontes võrdselt mõlemale poole.

                    1. Antonovi viga esimesel poolajal oli selline, mille eest antakse meil teatud tiimidele ilma mõtlemata punane (ma isiklikult ei annaks, aga võiks kohtunikel enamvähem sama joon olla).

                    2. Kuuse löögi liigutus oli kindel punane.

                    3. Ojamaa olukorrast oleks võinud penalti anda - ma usun et see oleks juhtunud ka kui see viga oleks tehtud Sapile või Zenjovile või mõnele muule aumehele.

                    4. Pürg teisel poolajal tegi selgelt teise kollase väärilise vea (lisaks sellele kollasele, mis oli juba all)

                    5. Tolordava pääses jälle ilma kollaseta

                    x. Ausalt öeldes seal lõpus läks nii hulluks andmiseks ja tehti nii palju vigu, et oleks võinud vabalt keegi teise kollase saada - ei jõudnud enam jälgida. Mingil korral lennati tald ees sisse ja isegi vilet ei tulnud.

                    Ma arvan, et Eestis on see probleem, et vilistatakse Eesti oludele vastavalt. Ma nagu kuulsin/lugesin kelleltki mingit repliiki et kui Eestis vilistataks nagu välismaal, siis iga mäng lendaksid punased. Ma ausalt öeldes eelistaks seda, et tehakse see kurb mäng ära ja hakatakse karmimalt vilistama. Esimesed kaks aastat on päris kole, aga siis harjutakse asjaga ära.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
                      2. Kuuse löögi liigutus oli kindel punane.
                      Kuusk on ennegi oma löögiliigutuste eest pääsenud, meenub liigas eelmine aasta ühes mängus(vist ka Leva-ga), kus see jäi täitsa tähelepanuta. Tundub, et talle on palju nii-õelda andeks antud, sest ta paistab ju nii aus poiss. :-)
                      Eks sellised emotsioonipursked on alati millelegi vastureaktsioon, ja platsil on need detailid teiste varju jäänud, aga kui ükskord tuleb VAR siis peab ta ennast rohkem kontrollima.

                      Kommentaar


                        Mis minutil see Kuuse situatsioon juhtus? Terve esimene poolaeg jäi kahjuks vahele.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Siik Vaata postitust
                          Kuusk on ennegi oma löögiliigutuste eest pääsenud, meenub liigas eelmine aasta ühes mängus(vist ka Leva-ga), kus see jäi täitsa tähelepanuta. Tundub, et talle on palju nii-õelda andeks antud, sest ta paistab ju nii aus poiss. :-)
                          Eks sellised emotsioonipursked on alati millelegi vastureaktsioon, ja platsil on need detailid teiste varju jäänud, aga kui ükskord tuleb VAR siis peab ta ennast rohkem kontrollima.
                          Eks neid teisigi mängijaid, kes teinud selliseid löögi liigutusi emotsioonide ajendil. Väga midagi ette ei heida Kuusele, täitsa norm mängija on muidu - lihtsalt selliste asjade peale kui karistada saad, siis on punane ja veits rumal oma tiim nii hätta jätta.

                          Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                          Mis minutil see Kuuse situatsioon juhtus? Terve esimene poolaeg jäi kahjuks vahele.
                          kuskil 25 min kandis, järelvaatamist ei leidnud, et õige koht anda.

                          Kommentaar


                            https://streamable.com/ukd00q - kuskil 21-22min vahel oli muidu

                            Kommentaar


                              Madalam liiga, julgemad kohtunikud. Plotnikov sai selle eest kahemängulise keelu, ka täna jääb mängust kõrvale.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meke Vaata postitust
                                https://streamable.com/ukd00q - kuskil 21-22min vahel oli muidu
                                Selle nurga alt tundub pigem lüke kui löök.

                                Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
                                Madalam liiga, julgemad kohtunikud. Plotnikov sai selle eest kahemängulise keelu, ka täna jääb mängust kõrvale.

                                https://streamable.com/e4ju2d
                                Siin on konkreetne löök.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X