320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pro Evolution Soccer ehk PES.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    d+p

    1111
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

    Kommentaar


      Ei toimi ju?
      https://www.facebook.com/pages/Keedu...43565942374610

      Kommentaar


        Lükkasin siis PES 2013 täisversiooni omale peale, kunagi proovisin esimest väljalastud demo, see väga sügavat muljet ei jätnud.

        Peab tõdema, et ega täisversioon ka midagi erilist ei ole.Kui aus olla, ega siis erilist edasiminekut siiski eelmise aasta versiooniga ei ole.Õnneks päris igat free kicki enam sisse ei lööda, see nagu tundub olema midagi mis on muutunud.

        Ühest asjast ma muidugi aru ei saa, et pannakse reaalsetele inimestele andurid külge ja tehakse igast liikumisi mängu nimel, kuid lõpprodukt on ikka see, et mängijad liiguvad nagu aeglased zombid ringi.Liigutused on ikka väga vaevalised ja kanged-nu ei ole sujuvust, 2012 versioonis tundus mulle juba, et Pes on õige tee leidnud ja liigutused sarnanevad FIFA next gen konsoolidel tuntud füüsikale, kuid võta näpust.PES 2010 õudus hakkab tagasi tulema, dinosauruslikud liigutused+enne otsajoont palliga pidama ei saada.

        Tuunisin siis igasuguseid Serie A nägusid jne ja mõtlesin, et hakkan oma tavapärast LIIGAT SERIE A-ga tegema....otsin ja otsin, kuid mida pole seda pole...PES 2013 Jalka SIMU mängus ei saagi teha tavalist CUP-i ega LIIGAT WTF???KONAMI mehed on päris ärakeeranud, et selline asi eemaldada mängust, sest nagunii on ju tglt mäng väljatulles poolik -pooled transferid tegemata + litsentsi probleemid jne...

        Tundub, et tuleb 2012 peale tagasisuunduda... tõsine TAANDARENG!!!
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
          Tundub, et tuleb 2012 peale tagasisuunduda... tõsine TAANDARENG!!!
          Või Fifa

          Kommentaar


            Algselt postitas taimomees Vaata postitust
            Või Fifa
            Tõsine pask on tõesti see aasta PES-i seeria poolt väljaantud, mängitavus ehk polegi nii hull, kuid kui mäng tuleb välja: ilma uute transferideta,inglise liigal pole litsentsi(juba aastaid),samuti on saksa liigaga kõõga,arvestades, et liigasid on kümmekorda vähem kui Fifas, siis võiks vähemalt suurtemate liigade mehed olla enam-vähem kõik omanägu(ka seda ei suudeta), liiga ja erinevate cupi mängimise võimalused on mängust eemaldatud,Master liigas pole mängijatel enam eriputsasid, kõik muutuvad konami blank putsadeks,inimesed, kellel netti pole või on kehvake nett, sisuliselt neil polegi midagi mängida, ühe arvutitaga kahekesi liigade tegemise võimalust samuti enam pole.

            Ühesõnaga mingi poolik junn on väljalastud, täiesti müstiline, mida KONAMI mehed küll mõtlesid.Kui aus olla, siis ma ei tea, millega need KONAMI arendajad terve aasta tegelesid, võrreldes Fifaga on täielik paigalseis, kui mitte paar sammu tagasi.

            Mis mulle selle aasta Fifa puhul meeldib on see, et mängijate liigutused ja üldse kogu mängupilt tundub väga mõnus-sujuv ja tõetruu.Mis mulle fifa puhul ei meeldi, et meeste näod on enamjaolt ikka suht kivist, mina otsin ka reaalsust taga, jh ka detailidest.
            Minumeelest FIFA 13 füüsiline pool näeb PS3-el isegi parem välja, nii PC kui PS3-el on next gen, kuid siiski minule mängides tundus, et PS-i peal on asi mõnusam, arvutile tundub, et üldse viimasel ajal tehakse lohakalt asju.
            See keyboardi värk on vigane ja nooli kasutada ei saa, jh leidsin netist miskise I-K-J-L seadistused, kuid nu arusaamatu, miks klassikalisi nooli kasutada ei saa, jälle on FIFAL üks suur häda küljes, mis ei kutsu ka just selleaasta fifat mängima.Aastaid on olnud fifa-s klassikaline nupukombinn ja nüüd siis sellised ulmenupud kombineeritud, mida on võimatu muuta, proovisin ka hiir+klaverit, kuid nu see tundus nii ebamugavalt halenaljakas.

            Tean jh, et puldiga saab ka, kuid ma olen aastaid mänginud klaveriga ja see on nii käesisseharjunud ja mõnusalt mugav ja konkreetne.

            Nende konsoolide modifitseeringutega on mängud arvutil nii peesse keeratud.Eks konsoolid on raha, olgugi, et arvutid võimaldavad juba praegu kõvasti paremat,teravamat ja ilusamat graafikat kui konsoolid, arvutid jäävad ilmselt aasta aastalt ühe enam vaeslapse rolli.

            Mida teha kutid??? Mida teie sellest arvate?

            On kellegil pakkuda PES-le analoogset nuppude seadistamise võimalust otse Program Files-de kaustast, mingi emulaator vm.?
            sigpic

            Kommentaar


              Mul on teises arvutis olemas fifale õige kombi ... Nooltega siis asdwqe ja numpad Võin sulle saata kui oma meile on kunagi annad posti mullle .

              Kommentaar


                Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                Lükkasin siis PES 2013 täisversiooni omale peale, kunagi proovisin esimest väljalastud demo, see väga sügavat muljet ei jätnud.

                Peab tõdema, et ega täisversioon ka midagi erilist ei ole.Kui aus olla, ega siis erilist edasiminekut siiski eelmise aasta versiooniga ei ole.Õnneks päris igat free kicki enam sisse ei lööda, see nagu tundub olema midagi mis on muutunud.

                Ühest asjast ma muidugi aru ei saa, et pannakse reaalsetele inimestele andurid külge ja tehakse igast liikumisi mängu nimel, kuid lõpprodukt on ikka see, et mängijad liiguvad nagu aeglased zombid ringi.Liigutused on ikka väga vaevalised ja kanged-nu ei ole sujuvust, 2012 versioonis tundus mulle juba, et Pes on õige tee leidnud ja liigutused sarnanevad FIFA next gen konsoolidel tuntud füüsikale, kuid võta näpust.PES 2010 õudus hakkab tagasi tulema, dinosauruslikud liigutused+enne otsajoont palliga pidama ei saada.

                Tuunisin siis igasuguseid Serie A nägusid jne ja mõtlesin, et hakkan oma tavapärast LIIGAT SERIE A-ga tegema....otsin ja otsin, kuid mida pole seda pole...PES 2013 Jalka SIMU mängus ei saagi teha tavalist CUP-i ega LIIGAT WTF???KONAMI mehed on päris ärakeeranud, et selline asi eemaldada mängust, sest nagunii on ju tglt mäng väljatulles poolik -pooled transferid tegemata + litsentsi probleemid jne...

                Tundub, et tuleb 2012 peale tagasisuunduda... tõsine TAANDARENG!!!
                Osta omale konsool, mängi puldiga ja siis saad aru, et PES ei ole astunud sammu tagasi, vaid hoopis edasi...
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Osta omale konsool, mängi puldiga ja siis saad aru, et PES ei ole astunud sammu tagasi, vaid hoopis edasi...
                  Nu mul on konsool PS3-e näol, olen proovinud puldiga, erilist muljet ei jätnud FIFA tundus paremgi puldiga.Ma pole ei ühe ega teise seeria vihkaja, viimastel aastatel olengi põhimõtteliselt PES-le üleläinud arvutil, kuid selleaasta Liiga Mode eemaldamine mängust ajas küll karva turri.

                  Proovisin konsoolil mõlemat Demona, Fifa füüsika, mängijate käitumine ja situatsiooni olukorrad tundusid paremad.

                  Ma ei tea mida sa sammuna paremuse poole mõtled? Master league või asjad on arenenud? Nendega ma tõesti kursis väga pole.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                    Mul on teises arvutis olemas fifale õige kombi ... Nooltega siis asdwqe ja numpad Võin sulle saata kui oma meile on kunagi annad posti mullle .
                    Tänud!

                    Aga ma sain juba Kasepats-Piduri näpunäidete põhjal oma murele lahenduse rumalate küsimuste teemas.
                    sigpic

                    Kommentaar


                      See pask ei kannata kriitikat.
                      "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                      Kommentaar


                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        Ma ei tea mida sa sammuna paremuse poole mõtled? Master league või asjad on arenenud? Nendega ma tõesti kursis väga pole.
                        Gameplay. Fifa on "jou teen sada trikki ja kõik mängijad on Lionel Messid ja löön miljon väravat", PES on aga jalgpall...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          Gameplay. Fifa on "jou teen sada trikki ja kõik mängijad on Lionel Messid ja löön miljon väravat", PES on aga jalgpall...
                          Mulle jõuavad asjad tavaliselt päirs hilja kohale, aga kas sa mõtlesid seda tõsiselt või üritasid head nalja teha ?
                          "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                          Kommentaar


                            ..Sama siin, EA on mängijatele väga rangelt skille jaganud..
                            FC Bayern München!

                            Kommentaar


                              sain pes14 kätte. väga, väga, väga halb.

                              Kommentaar


                                Mulle täitsa meeldib, aga controlled shot ei tööta, ühepuute söödud ei tööta minu jaoks väga meeldivalt ja peaga ei suuda lüüa enam. AI ikka kõvasti parem kui fifas, animatsioonid ka täitsa korralikud, tuleb oodata, et modidega graafika ja muud elemendid paremaks tehtaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X