320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
    Ilus auto on - Daihatsu Cuore
    Pigem tundub olevat loks. mis võiks tulla justkui laagrist, aga üldse mitte ei tundu loogiline,et kui auto seisab siis selline nagisev kloppimine jätkub. Aga ainult siis, kui surve on rattal - nagu ma juba mainisin, auto oli paremale kaldu ja 4 inimest autos, mis sellisele autole on kindlasti koormuseks.
    Äkki asi puksides?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas plekkpurk Vaata postitust
      Ilus auto on - Daihatsu Cuore
      Pigem tundub olevat loks. mis võiks tulla justkui laagrist, aga üldse mitte ei tundu loogiline,et kui auto seisab siis selline nagisev kloppimine jätkub. Aga ainult siis, kui surve on rattal - nagu ma juba mainisin, auto oli paremale kaldu ja 4 inimest autos, mis sellisele autole on kindlasti koormuseks.
      Kummal pool sumps on, ehk käib keeramisel ja auto kaldu vajumisel kuskile vastu? Seisva autoga tagasilla veermikus midagi heli teha ei tohiks, kui just eest mingit vibratsiooni taha ei jõua.
      Once a Gooner, always a Gooner

      Kommentaar


        Kas ma võin võtta uudiseid ütleme näiteks delfist ja need julmalt copy pasteda oma uudistelehele kui viitan algallikale?

        Kommentaar


          Algselt postitas baller Vaata postitust
          Kas ma võin võtta uudiseid ütleme näiteks delfist ja need julmalt copy pasteda oma uudistelehele kui viitan algallikale?


          8. AUTORIÕIGUSED

          8.1. Väljaannetes avaldatud materjalid (artiklid, pildid, videod, kujundus jms) on kaitstud autoriõigustega ja kuuluvad Ekspress Meediale või vastavale litsentsiandjale. Kasutaja ei või Väljaannetes avaldatud materjale kopeerida, reprodutseerida, avaldada ega muul viisil kasutada, välja arvatud isiklikul mitteärilisel otstarbel. Väljaannetes avaldatud materjalide refereerimine on lubatud vaid käesolevates Üldtingimustes kirjeldatud viisil. Igasugune muu Väljaannetes avaldatud materjalide kasutamine vajab Ekspress Meedia eelnevat kirjalikku nõusolekut.
          Materjalide refereerimine

          8.2. Väljaannetes avaldatud materjale võib refereerida ühe lause ulatuses, sealjuures ei tohi refereeritav lause olla pikem kui originaalartikli esimene lause. Reegel kehtib sellisena, kuni pole tehtud muid kokkuleppeid. Reegel kehtib ka juhul, kui refereeritakse Väljaande artikli refereeringut mõnes muus väljaandes.
          8.3. Kui Väljaannetes avaldatud materjali on refereeritud suuremas mahus, on Ekspress Meedial õigus küsida selle eest tasu järgnevalt:
          8.3.1. 200 eurot ühekordse kooskõlastamata materjali kasutamise eest;
          8.3.2. 320 eurot korduva (kaks või enam) kooskõlastamata materjalide igakordse kasutamise eest.
          8.4. Kustahes meedias (internetis, paberväljaannetes, raadios, televisioonis jne) refereerides tuleb alati nimetada Väljaannet kui allikat. Internetis refereerimisel tuleb peale allika nimetamise avaldada refereeringu juures link originaalartiklile.
          Materjalide kopeerimine ja levitamine

          8.5. Väljaandes avaldatud materjalide kopeerimine ja levitamine on ilma Ekspress Meedia eelneva nõusolekuta keelatud.
          8.6. Materjalid, mille on Kasutajad loonud või salvestanud Ekspress Meedia poolt hallatavates portaalides pilt.delfi.ee, rahvahaal.ee, journalist.delfi.ee ja tv.delfi.ee kuuluvad vastavale Kasutajale ja nende materjalide kasutamise luba tuleb küsida Kasutajalt.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            mis alustel Delfi ja teised meie meediaväljaanded välissaite tõlgivad-refereerivad? kehtivad ju tõenäoliselt igal pool sarnased kopiraidireeglid. kas lihtlabane vargus või on kõigiga diilid? linke originaalile tavaliselt ka pole.

            Kommentaar


              Milline Football Manageri väljalase on siis kõige parem? Viimati soetasin omale 2016 oma ja eelmisest sügisest saati seisab lihtsalt , sest mulle lihtsalt ei istu.
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budu Vaata postitust
                Milline Football Manageri väljalase on siis kõige parem? Viimati soetasin omale 2016 oma ja eelmisest sügisest saati seisab lihtsalt , sest mulle lihtsalt ei istu.
                Mida uuem, seda parem. Kui sulle ei istu, siis piirdu nende vanematega, mis sulle meeldinud on.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Mida uuem, seda parem. Kui sulle ei istu, siis piirdu nende vanematega, mis sulle meeldinud on.
                  Paljud jälle ka ütlevad, et uued ei ole nii head enam. Peaks ikka 2010 välja otsima
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budu Vaata postitust
                    Milline Football Manageri väljalase on siis kõige parem? Viimati soetasin omale 2016 oma ja eelmisest sügisest saati seisab lihtsalt , sest mulle lihtsalt ei istu.
                    Mulle meeldisid 07, 08 ja 11. Hetkel mängin 17', kuid liiga palju on imelikke funktsioone, mis teevad pikkade karjääride tegemise tülikamaks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas budu Vaata postitust
                      Milline Football Manageri väljalase on siis kõige parem? Viimati soetasin omale 2016 oma ja eelmisest sügisest saati seisab lihtsalt , sest mulle lihtsalt ei istu.
                      Kui sulle pikad karjäärikad meeldivad, siis ilmselt iga CM/FM sobib. Ma ei suutnud esialgu CMi pealt FMi peale üle minna, kuna asi tundus teistsugune. Kui aga CMis 30 aastat täis sai, siis see end ammendas. Sai siis FMi proovitud. Nüüd olen iga 2-3 aasta tagant uue FMi võtnud, kuna see on umbes see aeg, kui mul 30 aastat mängus täis saab. FM2017 on hetkel käimas ja alles 18 hooaega Kuusalu Rajaga seljataga. CLi meistergi pole veel

                      Kommentaar


                        Algselt postitas billybob Vaata postitust
                        Kui sulle pikad karjäärikad meeldivad, siis ilmselt iga CM/FM sobib. Ma ei suutnud esialgu CMi pealt FMi peale üle minna, kuna asi tundus teistsugune. Kui aga CMis 30 aastat täis sai, siis see end ammendas. Sai siis FMi proovitud. Nüüd olen iga 2-3 aasta tagant uue FMi võtnud, kuna see on umbes see aeg, kui mul 30 aastat mängus täis saab. FM2017 on hetkel käimas ja alles 18 hooaega Kuusalu Rajaga seljataga. CLi meistergi pole veel
                        Mis tegusi oled Kuusalu Rajaga korda saatnud 18 hooajaga?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Navas Vaata postitust
                          Mis tegusi oled Kuusalu Rajaga korda saatnud 18 hooajaga?
                          FM manager 2017 teemas olen kirjutanud ka muidu. Aga eesti meister, kõik mängijad saavad palka, uus staadion on ehitatud, välismaalasi õnnestub palgata.
                          FM 2017le eelnes mul vist FM 2014, seal ma madalama liiga klubi ei kasutanud, võitsin Anderlechtiga kõik, mida võita andsin. Viimane madala liiga klubi upitamine oli FM 2012, ja seal oli klubi prestiiži ja reputatsiooni tõstmine tunduvalt kergem kui fm2017 + eesti liiga. Võib olla on viga selles, et eesti liiga pole ametlik..

                          Kommentaar


                            Kus saab Tartus CL-i vaatada? Baarid, pubid kesklinnas?

                            Kommentaar


                              Illegaard, emajõe pruulikoda, paha poisid, ristiisa, big ben., kindlasti veel kusagil.

                              Kommentaar


                                Ja Ristiisas vaata, et seal samal ajal mingi pänd ei esine. Või kui tahad pärast mängu mingite kasutatud kodumasinatega skoorida, siis vaata just, et pänd ka oleks.
                                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X