320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Gruusia (05.09.2020 19:00 @A. Le Coq Arena)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Türbel kui jube mäng. Ma ei isegi miks ma seda mängu vaatasin.


    Elagu ralli, puhka rahus Eesti jalgpall tahaks öelda, aga süda ei luba.

    Kommentaar


      #47
      Taktikaliselt täiesti küündimatu esitus.
      Mehed väljakul olid selgelt rohkemaks võimelised kui neile treenerpingilt ette anti.
      Samuti väga küsitavad vahetused.
      Liivak...see peab olems mingi nali. See ei ole reaalne. Sinjavski ja Sappinen istuvad. Kostjal ei olnud parim päev aga välja võeti Tunjov.. Voolaid peab minema.
      Null väravavõimalust. 2 pealelööki.. kuttidest väljakul on kahju.
      FC Flora

      Kommentaar


        #48
        Tunjov välja, Liivak sisse oli ikka väga wtf vahetus. Ainsalu Vassiljevi asemele jäi ka vähemalt 15 minutit hiljaks.

        Liivaku kaarega kuult läbi aut 83:30 peal kui kiire võimalus oli, oh jah

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
          Eesti koondis on Konstantin Vassiljevi vang 
          tõsi. Minu arust viimane aeg hakkata teda vahetusest tooma viimaseks 15-20ks minutiks. Liiga palju eksimusi.

          Ja olgu öeldud, et Skysportsi kommentaatoritele oli arusaamatu, et miks Tunjov välja võeti.

          +kui keegi viitsib võib 88:40 järjekordse Liivaku gifi teha.

          Kommentaar


            #50
            Hein mänguliselt väga positiivne, täpsed väljalöögid jne ,aga intervjuu võttis muigele

            Kommentaar


              #51
              Täiesti haige soust...

              Miks Tunjov türa välja vahetati? Miks türa Liivak sisse toodi ja mitte Vlasyt? Miks ei toodud Sappineni?

              Voolaid ,,AEG ON LAHKUDA, AEG ON LAHKUDA''

              Materiali ei ole, kuid Voolaid on kõigele vaatamata kohutav treener.

              Kommentaar


                #52
                Voolaid oli mu esimene ja ainus jalgpallitreener. Nüüd istun arvuti taga, õllekõht ees. Just sayin'.

                Kommentaar


                  #53
                  Uus aastanumber aga sama jama. Heina ja Tunjovi debüüdid oli meeldiv üllatus. Vassiljev on ikka mega aeglaseks jäänud, jääb arusaamatuks miks teda ikka pushitakse algkooseisu.

                  Kommentaar


                    #54
                    Meil ei ole nii sitt koondis kui sitaks Voolaid selle hetkel teeb.
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      #55
                      Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                      Voolaid oli mu esimene ja ainus jalgpallitreener. Nüüd istun arvuti taga, õllekõht ees. Just sayin'.

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                        Voolaid oli mu esimene ja ainus jalgpallitreener. Nüüd istun arvuti taga, õllekõht ees. Just sayin'.
                        No kui tal on sinusse endiselt usku, siis võid ehk koondisekutset loota veel.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Piirissaar Vaata postitust
                          Voolaid oli mu esimene ja ainus jalgpallitreener. Nüüd istun arvuti taga, õllekõht ees. Just sayin'.
                          Kui Liivak sai juba koondisekutse, saad ka sina.

                          Kommentaar


                            #58
                            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                            No kui tal on sinusse endiselt usku, siis võid ehk koondisekutset loota veel.
                            Kui 21 täis vanust, siis pole midagi teha.

                            Kommentaar


                              #59
                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Mehed väljakul olid selgelt rohkemaks võimelised kui neile treenerpingilt ette anti.
                              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                              Meil ei ole nii sitt koondis kui sitaks Voolaid selle hetkel teeb.
                              Kas sa võiksid natuke valgustada palun, mille peal su entusiasm tugineb, et me oleksime pidanud olema täna vastasest tugevam? Muarust me oleme totaalselt põhjas, mängu lõpus statistikat nägid? Selle pealt ei ole võimalik enam allapoole kukkuda. Meenutan - null pealelööki grusiinide raami.
                              //

                              Kommentaar


                                #60
                                Gruusia mehed mängivad Euroopas. Meie omad Premium Liigas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X