320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Rannajalgpalli Liiga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul selline küsimus, vaatan esliiga etapi pilte, Auguri eest mängisid A.Siska ja Minlibajev, kas nad võivad siis mõlemas liigas mängida(MLis ja ELis) igal etapil? Eelmine aasta nagu kuulsin,et duublimängijad ei või mõlemas liigas mängida

    Kommentaar


      Idee järgi Duubelmeeskonna eest võib mängida 2 ML meeskonna mängijat ja ML-is duubelmeeskonna 3 mängijat..aga kui etapid kokku langevad, siis kahe meeskonna vahet pendeldada ei tohi....oli vist nii
      Algselt postitas Juanito Vaata postitust
      Mul selline küsimus, vaatan esliiga etapi pilte, Auguri eest mängisid A.Siska ja Minlibajev, kas nad võivad siis mõlemas liigas mängida(MLis ja ELis) igal etapil? Eelmine aasta nagu kuulsin,et duublimängijad ei või mõlemas liigas mängida
      trey says:

      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

      Kommentaar


        Hei Korraldajad!
        Kas oleks lootust, et koos iga etapi väravaarvestustega, on ka nähtaval kaartide saajad?
        Küll on juhendis kirjas, et klubid/meeskonnad ise peavad seda jälgima, aga...nagu jalkaliidu mängude puhul, oleks väga hea topeltkinnitus ülevaatest oma meeste kaartide üle...kui muidugi Esiliigas kaarte vaadatakse-jälgitakse
        trey says:

        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

        Kommentaar


          Algselt postitas roque jr Vaata postitust
          Hei Korraldajad!
          Kas oleks lootust, et koos iga etapi väravaarvestustega, on ka nähtaval kaartide saajad?
          Küll on juhendis kirjas, et klubid/meeskonnad ise peavad seda jälgima, aga...nagu jalkaliidu mängude puhul, oleks väga hea topeltkinnitus ülevaatest oma meeste kaartide üle...kui muidugi Esiliigas kaarte vaadatakse-jälgitakse
          kui ma nüüd ei eksi, siis esiliigas on kaardid etapi põhiselt ehk järgmisele etapile kaasa ei tule. nii, et peab jälgima ainult etapil saadud kaarte, liiga korraldajad jälgivad kogu hooaja jooksul kaardisaajaid, et valida ka fair play meeskond välja. nii olen ma aru saanud vähemalt.

          Kommentaar


            Ma jälle siin loen Esiliiga juhendist, millele mind suunab rannajalka kodulehekülg, et:
            4. Mängija kandmata karistus kandub edasi järgmisesse etappi või hooaega olenemata
            võistkonnast, kus mängija mängib.

            Ma nüüd segaduses...

            Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
            kui ma nüüd ei eksi, siis esiliigas on kaardid etapi põhiselt ehk järgmisele etapile kaasa ei tule. nii, et peab jälgima ainult etapil saadud kaarte, liiga korraldajad jälgivad kogu hooaja jooksul kaardisaajaid, et valida ka fair play meeskond välja. nii olen ma aru saanud vähemalt.
            trey says:

            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

            Kommentaar


              Algselt postitas roque jr Vaata postitust
              Meie mängu puhul aga algas juba olukord enne, kui mäng oli lahti vilistatud....see sama kohtunik siis peaosas
              Teatas meile kenasti, et meie peame särgid vahetama, kuna me vastasseisus esimene pool (selle oli fifa 3-päevaselt koolituselt selgeks õppinud vist-õige tegutsemine temalt)! Aga kui teatasime talle, et esiliigas pole nõutud heledat ja tumedat, vaid üks vorm, siis nõudis, et me oma vestid selga paneksime...mida meil loomulikult pole...ütles, et peab olema, ja kui pole, siis peame leidma kuskilt, kasvõi Kari käest...et tema tahab mänguga pihta hakata...minu teada see ikka korraldajate poolele jääb!
              Kuid olgem nüüd täpsed ja lugegem käesoleva aasta esiliiga juhendit. Ja kohtunik lähtuski juhendist. Artikkel nr 23 p.4.
              See, et kasutatakse veste, ongi lihtsalt kirjutamata kokkulepe ja tegelikkuses nii ongi, et kohtunik ei pea mängijatele neid selga panema. Katsu nüüd võtta võrdlus murujalgpalliga (kodumeeskond vahetab). Ehk siis võib võistkonna esindaja samuti võtta vestid korraldaja käest, kui ta juba näeb, et vastasvõistkond on sama tooni särgiga.
              Sama lugu on murujalgpallis näiteks mänguprotokolli lisana oleva registreerimislehe täitmisega. Enamus võistkondi on harjunud, et tavaliselt nad saavad selle kohtuniku käest. Kuid tegelikkuses on juhendis kirjas, et nad peavad täidetud registreerimislehe esitama kohtunikule vastavalt siis liigast teatud ajaks enne mängu. Lihtne ütlus, inimene on harjumuse ori.
              Kohtunikku ei saa liigitada korraldajaks. Kohtunik on EJL poolt määratud mängudele kohtunikuks ja korraldusliku poole pealt tegelebki korraldusmeeskond.
              Kui on refereerimise kohalt probleeme, siis see on tõesti kohtuniku töö, kuid kõik muu on korraldusmeeskonna pärusmaa.
              aGo

              Kommentaar


                Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                Ma jälle siin loen Esiliiga juhendist, millele mind suunab rannajalka kodulehekülg, et:
                4. Mängija kandmata karistus kandub edasi järgmisesse etappi või hooaega olenemata
                võistkonnast, kus mängija mängib.

                Ma nüüd segaduses...
                vbl olen lihtsalt valesti aru saanud ei vaidle üldse, lihtsalt kui sa saad etapi finaalis kollase ja järgmise etapi esimeses mängus kollase, siis ma ei ole kindel et sa pead järgmise mängu vahele jätma, loomulikult võib korraldajatelt üle küsida selle.

                Kommentaar


                  Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                  Ma jälle siin loen Esiliiga juhendist, millele mind suunab rannajalka kodulehekülg, et:
                  4. Mängija kandmata karistus kandub edasi järgmisesse etappi või hooaega olenemata
                  võistkonnast, kus mängija mängib.

                  Ma nüüd segaduses...
                  Suund on õige, kuid tõlgendus vale.
                  Kahjuks või õnneks on nii, et karistus kandub edasi. Hoiatus ehk kollane kaart ja eemaldus ehk punane kaart ei ole tähendusega karistus. Karistus tähendab seda, kui näiteks eemalduse tõttu või mitme kollase eest peab mängija jätma järgmise mängu vahele. Kui see juhtub olema järgmisel etapil, siis karistuse saanud mängijal tuleb see vahele jätta.
                  Nii lihtne see ongi... Kahjuks...
                  Ehk sain vähe selgust tuua...
                  aGo

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eidzio Vaata postitust
                    Suund on õige, kuid tõlgendus vale.
                    Kahjuks või õnneks on nii, et karistus kandub edasi. Hoiatus ehk kollane kaart ja eemaldus ehk punane kaart ei ole tähendusega karistus. Karistus tähendab seda, kui näiteks eemalduse tõttu või mitme kollase eest peab mängija jätma järgmise mängu vahele. Kui see juhtub olema järgmisel etapil, siis karistuse saanud mängijal tuleb see vahele jätta.
                    Nii lihtne see ongi... Kahjuks...
                    Ehk sain vähe selgust tuua...
                    Ago!
                    Et siis, kui mängija saab poolfinaalmängus ühe kollase, ja finaalmängus teise kollase, näiteks, siis ikkagi järgmise etapi esimese mängu peab vahele jätma?
                    trey says:

                    ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                    Kommentaar


                      Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                      Ago!
                      Et siis, kui mängija saab poolfinaalmängus ühe kollase, ja finaalmängus teise kollase, näiteks, siis ikkagi järgmise etapi esimese mängu peab vahele jätma?
                      Kahe hoiatuse eest on ette nähtud karistusena järgmise mängu vahelejätmine. Ja nii ongi, just.
                      Aga kui karistust polnud, siis üksik kollane järgmisse etappi juhendi järgi lipsata ei saa.

                      Edu...
                      aGo

                      Kommentaar


                        Kui meeskonna mängud piirduvad veerandfinaaliga, ja selleks ajaks on keegi 3-st mängust 2-l saanud kollase kaarti, siis meeskonna jaoks etapp lõppenud, kas ka siis laieneb karistus järgmise etapi esimese mängu vahelejätmisele, nagu mingi loogika ütleb?
                        trey says:

                        ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                          Kui meeskonna mängud piirduvad veerandfinaaliga, ja selleks ajaks on keegi 3-st mängust 2-l saanud kollase kaarti, siis meeskonna jaoks etapp lõppenud, kas ka siis laieneb karistus järgmise etapi esimese mängu vahelejätmisele, nagu mingi loogika ütleb?
                          heh....sul see oht olemas???

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
                            heh....sul see oht olemas???
                            Heh, ei..küll aga tahaks asjadest õigesti aru saada, ja sellistest situatsioonidest hoiduda...seepärast olekski pro, kui oleks ülevaade ka kaartidest..etapi ajal väga adrenaliinilaksu all ei tule meeldegi neid märkida oma meeste omasid
                            trey says:

                            ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

                            Kommentaar


                              Algselt postitas roque jr Vaata postitust
                              Kui meeskonna mängud piirduvad veerandfinaaliga, ja selleks ajaks on keegi 3-st mängust 2-l saanud kollase kaarti, siis meeskonna jaoks etapp lõppenud, kas ka siis laieneb karistus järgmise etapi esimese mängu vahelejätmisele, nagu mingi loogika ütleb?
                              Juhendit järgides see nii peaks olema jah.
                              aGo

                              Kommentaar


                                rohkem väravaid, vähem juttu
                                www.ehrakennus.ee
                                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X