320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JohnnyRicca jalkapanustamisblogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    JohnnyRicca jalkapanustamisblogi

    Tere!

    Nata olen tegelenud panustamisega ning mõtlesin, et jagan mõtteid oma strateegiatest ja panustamistest. Üritan selgitada loogikat ja luua mingi korrapärane taktika panustamisse. Ma tegelen suuresti live bettimisega, kuna sellel on minu silmis suurem võimalus aru saada mõne käesoleva mängu olukorrast ja selleläbi ka teha loogiline panus. Pre game panustamist teen ka, aga vähem live bettimisega. Peamiselt olen ma n-ö oportunist, kasutan ära olukordi, mis näevad hetke olukorras ebaloogilised (nt Real või Juve jäävad kodus esimestel minutitel kaotusseisu, siis on loogiline, et nad löövad mängu peale värava jne) või mängukäik annab mõista, et on võimalik olukorda ära kasutada (a la üks meeskondadest on teinud 20 minutiga 7 pealelööki, 5 on raamides, ilmselt löövad värava ära jne) ning live betis on alati võimalik oma kaotusi minimeerida (paned mingi meeskonna üle 0.5 või 1.5 ja 70-80min mängitud ja see üks jääb puudu, siis saab alati vastubeti teha ja kaotusi vähendada). Aga jah, loodan, et saab olema huvitav ja kaasahaarav.

    Tegin Coolbeti konto, kandsin sisse 15EUR ja sain 15EUR bonust, mängisin boonuse läbi nädalavahetusel. Läbimängimise lõpus jäi raha 58,5 EUR. 20 kandsin välja. Ehk 38,5EUR on mängimiseks. See saab olema raha, mida loodan kasvatada veelgi.

    #2
    Algselt postitas JohnnyRicca Vaata postitust
    Peamiselt olen ma n-ö oportunist, kasutan ära olukordi, mis näevad hetke olukorras ebaloogilised (nt Real või Juve jäävad kodus esimestel minutitel kaotusseisu, siis on loogiline, et nad löövad mängu peale värava jne)
    edu blogiga! aga see ülalmainitud asi - ega kui Real mängib Sevilla C mansa vastu ja jääb kohe kaotusseisu, ega siis koef Reali võidukoef 1.02 tõuseb 1.04 peale ja pole suurem asi panus. Või mida sa täpsemalt silmas pead?

    Kommentaar


      #3
      Ilmselt küll. Aga sõprusmängudest ma hoian nkn eemale. Pigem pean silmas nt CL, La Liga või Cupi. Seal võivad koefid kohati olla isegi 1.3 v 1.4 või suuremadki, ehkki kui Real nt jääb taha Malaga või kellegi vastu, siis need koefid on suht ülepakutud, kui värav lüüakse mingi 10ndal minutil...

      Kommentaar


        #4
        Edu muidugi , aga tahaks öelda , et kunagi praktiseerisin seda taktikat igasuguste spordialade peal ja mingi aeg olin plussis ka , kuid hiljem mõistsin , et nii pole võimalik kaua plussis olla.Jalgpallis on eriti raske , jah nõrgem lööb värava ja koef tõesti tõuseb 1.3 peale , aga tugevamal on vaja lüüa juba 2 väravat ja mitte sisse lasta , nagu minu praktika näitas oli 70 % minu valitud mängudes kas viik või koguni tugeva kaotus.Tennise peal töötas see taktika palju paremini , ei tea kas oskasin mänge paremini valida , aga toimis tõesti tulutoovalt.Ja mõtle ise , et saad 1.3 koefi ja paned 10 eur või mis rahaga mängid sinu võit 3 eur jeee ja nii läheb 2 panust täppi +6 suurepärane aga siis su õnn jätab sind ja kolmanda panuse kaotad ja juba oledki -4 .Ühesõnaga mõttetu.

        Kommentaar


          #5
          panused kuni 1.70ni ongi mõttetud üldjuhul

          Kommentaar


            #6
            1 näide veel kuidas lihtsalt raha teenida
            Tennis , mehed .
            See kes servib võidab geimi , kuid ootad hetke kui servija jääb 0-15 kaotusseisu.
            Koef tavaliselt 1.2-1.3oleneb mängijast muidugi.Panustades 100 eur võid kolme nelja panusega teenida 100 eur kasumit.Ajaliselt kuskil 30-60 min.Aga võid ka kaotada 😁 (ei tasu panustada seisul 2-3, 3-4 )
            Aga risk oluliselt väiksem kui jalgpallis.
            0-0 pealt võib ka panustada aga siis kowf 1.1 või 1.15 mis ei tasu kohe kindlasti ära.

            Kommentaar


              #7
              Edu blogiga! Kindlasti jälgin!

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                /.../ aga siis su õnn jätab sind /.../
                Ma arvan, et inimene, kes panustamises loodab enamjaolt õnnele, ei peaks sellega tegelema..

                Kommentaar


                  #9
                  Jalgpallis alati ei pea favoriidi kaotusseisus olemisel ainult favoriidi võidu peale panustama, võib ka double chance´i, ehk x2 nt kasutada, Eile just Marseille mängus kasutasin ära, 90+4 viimase mängu puutega löödi ka see 1-1 värav ära.

                  Tennises olen ise teinud ka raha sellega, et vaadanud, kui underdog esimese seti võitnud, siis jälginud teise seti algust ja kui tundub, et favoriit võib ikka oma võtta, siis ka favoriidi match winneri peale pannud. Nii olen 2x mingi 10-15 eurost teinud 500 eurot...esimesel juhul muidugi mu õnn lõppes ja pmst kaotasin kõik ära ka, aga teisel korral sain isegi 400 välja võetud (Y) Panuseid tegin 15-25 eurodega.

                  Aga edu, Ise polnud enam 3 kuud väga panustamisega viitsinud tegeleda, aga nüüd oma lõbuks tegin ka Coolbetti konto ja 25+25 ja mõningate tagasilöökidega kenasti plussis :O
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas ltrubetsky2 Vaata postitust
                    1 näide veel kuidas lihtsalt raha teenida
                    Tennis , mehed .
                    See kes servib võidab geimi , kuid ootad hetke kui servija jääb 0-15 kaotusseisu.
                    Koef tavaliselt 1.2-1.3oleneb mängijast muidugi.Panustades 100 eur võid kolme nelja panusega teenida 100 eur kasumit.Ajaliselt kuskil 30-60 min.Aga võid ka kaotada �� (ei tasu panustada seisul 2-3, 3-4 )
                    Aga risk oluliselt väiksem kui jalgpallis.
                    0-0 pealt võib ka panustada aga siis kowf 1.1 või 1.15 mis ei tasu kohe kindlasti ära.
                    Tennises servi hoidmise koefi on üle 1.3 ka 0-0 seisult üsna kerge saada, eriti mängu alguses. Samas ma isiklikult ei näe, et see eriti tulus oleks, koef on siiski väike ja risk päris suur.

                    Kommentaar


                      #11
                      No mänge tuleks ikkagi valida, mingi suvalise jorsi peale ei tasu panna.

                      Kommentaar


                        #12
                        Livebet nõuab kindlasti mängu totaalset jälgimist ja panust ei saa alati stastistika põhjal teha. Soovin edu sulle 🙂

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Livebet nõuab kindlasti mängu totaalset jälgimist ja panust ei saa alati stastistika põhjal teha. Soovin edu sulle ��
                          Jah, see on kõige suurem miinus asja juures. Sest panustamise pärast panustada on veidi mõttetu ja stati ei saa alati usaldada, seega tahes-tahtmata tuleb vahel mängu jälgida. Üldiselt ma üritan raha jagada kulutatud tundidega. Ütleme, et ma aktiivselt tegelen nädalavahetusel panustamisega 10 tundi ja olen plussis üksnes a la 20EUR, siis teeb see minu tunni n-ö tasuks 2EUR. See on väga väike summa.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                            Livebet nõuab kindlasti mängu totaalset jälgimist ja panust ei saa alati stastistika põhjal teha. Soovin edu sulle ��
                            Ei pea!
                            Kindlasti on sellel muidugi omad plussid ja miinused, kuid üldiselt ikkagi statistika mängib pikas plaanis ja enamus kvaliteetseid õpetusi peab minuteada mängu vaatamist ebaoluliseks.

                            Kommentaar


                              #15
                              Jah, iga mänguga ei pea, olen nõus, kuid tänapäeva jalgpallis on palju counter-strike jalgpalli, mis keerab statistika peapeale. Ehk on meeskondi, mis naudivad survestamist (nt valitud mängutaktikale) ja pigem loodavad nõelmist kasutada. Statistika pealt ei loe välja mängu kvaliteeti, löökide kvaliteeti jne, olen korduvalt näinud mänge, kus meeskond2 surub meeskond1, pealelöökide arv on a la 7 raamidesse, kuid lõpuks võidab meeskond1 2:0 vms kogulöökidega raamidesse 2-3. Suhteline asi..

                              Kommentaar

                              Working...
                              X