320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Chelsea FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas alvarez Vaata postitust
    OH jah...klubil on t6esti "pikaajaline plaan" olemas. Aga onu Roman, Eva PEAB J22MA!
    Ja kui mitu muresid täis ööd sa selle pärast seal kaugel maal magamata oled olnud?
    Emand Carneiro oli täna täitsa pingil ja kuna I poolajal midagi rõõmustavat vaadata ei olnud, siis uurisin ka vähe tausta ja avastasin et AVBga oli tal ainult niipalju pistmist, et ta sattus pildile samal ajal kui AVB pundi üle võttis. Eva on klubis 2009. aastast juba ja enne seda mudis ta reservi poisse - pole ime, et noorte FA cupis viimastel aastatel nii häid tulemusi on näidatud

    Mängust aga jah niipalju, et I poolaeg oli ikka eriline õudus. Valesööte ikka endiselt liiga kuradi metsikult ja muud praaki ja ideepuudusi kulbiga otsa veel. Just keskväljal. Kaitseliiniga võib kogu mängu väitel enamjaolt rahul olla, välja arvatud äkki Bertrand, kes varem paremaid mänge on näidanud. Samas ei tähenda see vähemalt minu jaoks, et ta tulevikus ei oleks esimeeskonna vääriline ja Cole'ile hea järelkasv. Luiz ja Cahill oleks kahe peale võinud Zigicilt teise kollase välja meelitada, sest mees oli ilmselgelt püha viha täis ja see kajastus ka tema mängus.
    II poolaeg algas samasuguse kuradi rabistamisega nagu I poolaja pilt kenasti näitas, aga õnneks suudeti 1-0 ära koperdada ja 2-0 ei pidanud kaua ootama. Meireles rehabiliteeris selle iludusega ennast mõne võrra, aga viimase perioodi praake tema poolt see kahjuks üle ei kaalu.
    Kalou oli nõrk, suudab ennast kinni joosta ja siis üritab ennast oma ainsa ja väga ettenähtava pettega vastasest mööda mängida. Matalt mitte kõige õnnestunum mäng, aga värav on värav ja kokkuvõttes tubli! Pennal pendlaks, aga tegelikult võiks enne lööki natukenegi hoogu võtta. Aimasin sama juba eelmise kohtumise pendla eel ja täna läks saatus täpselt sama rada pidi.
    Eriliselt tooks esile Ivanovici ja Ramirest, kes kogu hingega asja juures olid ja loovate lahendustega mängupilti oluliselt parandasid.
    Di Matteole kindlasti rahulolu pakkuv algus ja äkki võiks ühe silverware'i ikkagi see hooaeg Bridge'ile tuua. Lootma peab.

    Peace.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Kurb ja väga emotsionaalne artikkel.

      Kommentaar


        Algselt postitas szandor Vaata postitust
        Ja kui mitu muresid täis ööd sa selle pärast seal kaugel maal magamata oled olnud?
        Emand Carneiro oli täna täitsa pingil ja kuna I poolajal midagi rõõmustavat vaadata ei olnud, siis uurisin ka vähe tausta ja avastasin et AVBga oli tal ainult niipalju pistmist, et ta sattus pildile samal ajal kui AVB pundi üle võttis. Eva on klubis 2009. aastast juba ja enne seda mudis ta reservi poisse - pole ime, et noorte FA cupis viimastel aastatel nii häid tulemusi on näidatud
        Peace.
        Ei jõua ära oodata: thursday interview: Eva Carneiro. (või CTVs vms). Aga mängu vaatamine on veel pooleli.

        E. rauli värav oli hää, ivan tundus lihtsalt puhas kuld, pennal oli kusine, meie omad tundusid ilgelt tehnilised ja osavad, aga asi võis olla ka vastases. Meeldis Chelsea TV kommentaar, kui Marlona King sisse vahetati: On he comes, a lovely fella see chant meeldis,ka et there's only one di matteo. Aga rohkem ei jaksa, läheb Lakersi mäng pääle.
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          Algselt postitas szandor Vaata postitust
          Mängust aga jah niipalju, et I poolaeg oli ikka eriline õudus. Valesööte ikka endiselt liiga kuradi metsikult ja muud praaki ja ideepuudusi kulbiga otsa veel. Just keskväljal. Kaitseliiniga võib kogu mängu väitel enamjaolt rahul olla, välja arvatud äkki Bertrand, kes varem paremaid mänge on näidanud. Samas ei tähenda see vähemalt minu jaoks, et ta tulevikus ei oleks esimeeskonna vääriline ja Cole'ile hea järelkasv. Luiz ja Cahill oleks kahe peale võinud Zigicilt teise kollase välja meelitada, sest mees oli ilmselgelt püha viha täis ja see kajastus ka tema mängus.
          II poolaeg algas samasuguse kuradi rabistamisega nagu I poolaja pilt kenasti näitas, aga õnneks suudeti 1-0 ära koperdada ja 2-0 ei pidanud kaua ootama. Meireles rehabiliteeris selle iludusega ennast mõne võrra, aga viimase perioodi praake tema poolt see kahjuks üle ei kaalu.
          Kalou oli nõrk, suudab ennast kinni joosta ja siis üritab ennast oma ainsa ja väga ettenähtava pettega vastasest mööda mängida. Matalt mitte kõige õnnestunum mäng, aga värav on värav ja kokkuvõttes tubli! Pennal pendlaks, aga tegelikult võiks enne lööki natukenegi hoogu võtta. Aimasin sama juba eelmise kohtumise pendla eel ja täna läks saatus täpselt sama rada pidi.
          Eriliselt tooks esile Ivanovici ja Ramirest, kes kogu hingega asja juures olid ja loovate lahendustega mängupilti oluliselt parandasid.
          Di Matteole kindlasti rahulolu pakkuv algus ja äkki võiks ühe silverware'i ikkagi see hooaeg Bridge'ile tuua. Lootma peab.

          Peace.
          Samahästi võib küsida miks te juba penaltilööjat ei vaheta?Paneks äkki Torrese lööma, küll ta siis mõne värava ikka saab...
          Adiós amigos

          Kommentaar


            Torres ei julge penalteid lüüa.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
              Samahästi võib küsida miks te juba penaltilööjat ei vaheta?Paneks äkki Torrese lööma, küll ta siis mõne värava ikka saab...
              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Torres ei julge penalteid lüüa.
              Pendlaid löövad Lampard ja Drogba - eile kumbagi platsil tol hetkel ei olnud. Kuna reeglina on emb-kumb neist platsil, siis ei ole lööjas küsimustki. Mata on III valik ja ka parimad eksivad

              Kommentaar


                tegelt ka - Torresel on pennude löömise ees hirm (või noh - ta ei taha neid lüüa), mis ühele ründajale pole nüüd väga paslik käitumine.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  tegelt ka - Torresel on pennude löömise ees hirm (või noh - ta ei taha neid lüüa), mis ühele ründajale pole nüüd väga paslik käitumine.
                  Ma räägin, see tüüp on eit.
                  Pean Saama Eurovisioonile Muidu Suren 2010 - Lovely Boyz - Broken Heart [Eesti Laul 2010]

                  Kommentaar


                    Terry delight at quick recovery

                    Chelsea captain John Terry has admitted he was completely amazed at his quick recovery from knee surgery.

                    tra, ära ole huumor nah
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      AVB võttis põlvevalu ka kaasa?

                      Kommentaar


                        Ha, ma ei vaadanud mängu eile aga ta juba pingil? Hästi elame, taaskord
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          tra, ära ole huumor nah
                          Omal käis see mõte läbi eilset koosseisu kuuldes, aga ei julgend mainima hakata.

                          RDM'i tulek võib muidugi Napolile parajaks pähkliks olla. Eelnev info taktikalise poole kohta on pea, et kasutu ja pole haruldane kui peale uue treeneri tulekut meeskond 'purple patchi' naudib.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Huvitaval kombel igatsevad fännid taga peatreenerit, kes nende lemmik klubile vee peale tõmbas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Long John Vaata postitust
                                pildike
                                Kus Ranieri on?
                                Hiddinku puudumisest ma saan aru.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X