320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vunts Vaata postitust
    ?? tähemärgid

    pohhui, las jääda. basic eesti näkk, võta üks ja viska teist.

    Kommentaar


      Mis värk nende Levi's t särkidega järsku on? Vahepeal kõnnib minuti jooksul 5 eri inimest sellise särgiga vastu.
      Pakun suvalt, et mingid instastaarid kandsid neid oma piltidel ja kõik noored hakkasid neid siis järsku ostma. Või on siin miskit muud taustal?
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        80-s coming back riietuses. Pole tänavapildis tähele pannud veel?
        Isegi muuskia on tagasi, ainult et boomboxi asendab bluetooth kõlar.

        Kommentaar


          Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
          80-s coming back riietuses. Pole tänavapildis tähele pannud veel?
          Isegi muuskia on tagasi, ainult et boomboxi asendab bluetooth kõlar.
          Sa oled ajast maas, 80ndad juba olid, ma pigem vaatan, et 90ndad tulevad. Nii mõnigi noor on nagu "päästja koolikellast" välja karanud. Pükste kõrge värvel, "banaanipüksid", värvikirevus jne.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas elx Vaata postitust
            Sa oled ajast maas, 80ndad juba olid, ma pigem vaatan, et 90ndad tulevad. Nii mõnigi noor on nagu "päästja koolikellast" välja karanud. Pükste kõrge värvel, "banaanipüksid", värvikirevus jne.
            Saved by the Bell is an American television sitcom that aired on NBC from 1989 to 1993.

            poteito potato

            Kommentaar


              Mis asi on ''banaanipüksid''?

              Kommentaar


                Ma hakkasin last lasteaiast koju tuues mõtlema, et kui Printsessi-Sille vms ta nimi oli, ütles Jani filmis "mees, tead sa ka, mitu kilomeetrit munni ma olen pidanud selle auto pärast imema olen pidanud", siis kuidas seda täpselt mõõdetakse?
                Ehk kas kilomeetris on koos KÕIK imetud munnid või pigem on liidetud imemisliigutuste distants?
                Ehk kas meetriks on vaja viis 20cm-st munni või piisab meetri täissaamiseks võtta 20cmine viis korda täielikult suhu?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Ma hakkasin last lasteaiast koju tuues mõtlema, et kui Printsessi-Sille vms ta nimi oli, ütles Jani filmis "mees, tead sa ka, mitu kilomeetrit munni ma olen pidanud selle auto pärast imema olen pidanud", siis kuidas seda täpselt mõõdetakse?
                  Ehk kas kilomeetris on koos KÕIK imetud munnid või pigem on liidetud imemisliigutuste distants?
                  Ehk kas meetriks on vaja viis 20cm-st munni või piisab meetri täissaamiseks võtta 20cmine viis korda täielikult suhu?
                  Ma pakuks välja, et imemisliigutuse distants. 20cm emmiga saab ühe sisse-välja laksuga 40cm kätte. Ehk meetriks on vaja teha 2 ja pool liigutust. ? Imelik muidugi, et sul sellised mõtted lapsega lasteiaiast tulles on. Seksikas kasvataja ?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                    Ma pakuks välja, et imemisliigutuse distants. 20cm emmiga saab ühe sisse-välja laksuga 40cm kätte. Ehk meetriks on vaja teha 2 ja pool liigutust. ? Imelik muidugi, et sul sellised mõtted lapsega lasteiaiast tulles on. Seksikas kasvataja ?
                    Ei, mingi suure autoga tibi tahtis ülekäigukal alla ajada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                      Ma pakuks välja, et imemisliigutuse distants. 20cm emmiga saab ühe sisse-välja laksuga 40cm kätte. Ehk meetriks on vaja teha 2 ja pool liigutust. ? Imelik muidugi, et sul sellised mõtted lapsega lasteiaiast tulles on. Seksikas kasvataja ?
                      +1
                      Mehhanisaatoril on õigus, just nii seda arvutataksegi.
                      dick size x thrust = dick-mile (eesti k. munni-meeter)
                      #science

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Ma hakkasin last lasteaiast koju tuues mõtlema, et kui Printsessi-Sille vms ta nimi oli, ütles Jani filmis "mees, tead sa ka, mitu kilomeetrit munni ma olen pidanud selle auto pärast imema olen pidanud", siis kuidas seda täpselt mõõdetakse?
                        Ehk kas kilomeetris on koos KÕIK imetud munnid või pigem on liidetud imemisliigutuste distants?
                        Ehk kas meetriks on vaja viis 20cm-st munni või piisab meetri täissaamiseks võtta 20cmine viis korda täielikult suhu?
                        küsi oma eks-naiselt.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          küsi oma eks-naiselt.
                          [img]siia panna cage nicolas (naeru) gif[/img]
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            küsi oma eks-naiselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                              [img]siia panna cage nicolas (naeru) gif[/img]
                              igaks petteks mainin, et ma ei mõelnud seda nii.
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Mida täna naisega Tartus teha? Tagurpidi majas, ERMis ja Ahhaas on juba käidud.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X