320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RB Leipzig

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
    Päris sitt...
    Sest aint Bayern võib võita ja juhtida. Põnevus on äge, ükskõik kui vastik see meeskond Saksa fännidele võib tunduda, kõrvalvaatajatele peaks siiski sellinne asi meeldima, sest konkurents on äge.

    Kommentaar


      #77
      Algselt postitas karl54 Vaata postitust
      Sest aint Bayern võib võita ja juhtida. Põnevus on äge, ükskõik kui vastik see meeskond Saksa fännidele võib tunduda, kõrvalvaatajatele peaks siiski sellinne asi meeldima, sest konkurents on äge.
      Mul Bayernist sügavalt pohhui. Aga see Leipzig on lihtsalt jälk klubi.

      Kommentaar


        #78
        Suht pohui, kui suudavad niimoodi konkurentsi pakkuda. Elagu Leicester!

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
          Suht pohui, kui suudavad niimoodi konkurentsi pakkuda. Elagu Leicester!
          Mul on endal sama seos tekkinud. Ammu oleks oodanud nende ärakukkumist, aga seda pole tulnud ja varsti on juba detsember käes. Mängumehi on neil häid küll ja hetkene minek on võimas. Mul isiklikult pole nende edu vastu midagi, veidikenegi uusi tuuli selles Bundesliga tabeli ladvikus. Hoffenheim teine samasugune üllataja olnud see aasta. Oma väga sümpaatse treeneriga on raske neile voorust vooru ebaedu soovida ja mingeid loitse proovida neile peale panna... Eks näis, kuidas see kõik lõppeb, aga usun, et sügisvooru lõpetavad mõlemad kõrgel.

          Kommentaar


            #80
            Kui ma ei teaks, mis moodustisega on tegemist, siis oleksin ehk rõõmsam. Nende mänge on aga lõbus vaadata ja konkurents ainult tervitatav (ma olen Bayerni fänn muidu). Koondisele kindlasti hea, et nii palju noori saab stabiilselt mänguaega. Löw võiks kaikad nagu Volland ja Kruse minema saata ning Timo Wernerile võimaluse anda. Juba ammu pole sellise potentsiaaliga puhast ründajat sakslastel olnud. Tundub olevat hea tehnika ja väga kõrge intelligentsiga oma nooruse kohta. Liikumised mõjuvad väga küpsena ja kirsiks tordil filigraanne platsinägemine.

            Jääb vaid loota, et mesilased oma laatsareti ka tip-top korda saavad ning vahelduseks võiks kõige kõrgemasse mängu sekkuda rohkem, kui 2 klubi.

            Kommentaar


              #81
              lugesin ka kogu stoori läbi Leipzigi kohta, päris huvitav. Aga ma ei teeks ühtegi etteheidet - suurliigade jalgpall on ammu suur bisnis, seega miks sõimata Red Bulli, kes samuti tahab äri ajada - kummaline sotsialistlik mõtlemine siin foorumis vahel

              Alati on tore, kui mõni uus klubi esile kerkib ja mugavustsoonis kükitavatele hiidudele koti pähe tõmbab, nagu eelmine aasta Leicester tegi.

              Kommentaar


                #82
                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                lugesin ka kogu stoori läbi Leipzigi kohta, päris huvitav. Aga ma ei teeks ühtegi etteheidet - suurliigade jalgpall on ammu suur bisnis, seega miks sõimata Red Bulli, kes samuti tahab äri ajada - kummaline sotsialistlik mõtlemine siin foorumis vahel
                Saksamaal üldiselt niimoodi klubiasja ei aeta, muud midagi. Sotsialismiga ja veel vähem selle foorumiga pole siin midagi pistmist.
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                  Saksamaal üldiselt niimoodi klubiasja ei aeta, muud midagi. Sotsialismiga ja veel vähem selle foorumiga pole siin midagi pistmist.
                  Kas sa mõtled mingisuguseid jalgpalli klubimajanduse traditsioone, mida Leipzig täie hooga nüüd murrab? Võiksid selgitada, mind täitsa huvitaks. Võtan tagasi oma sotsialismi-torke ka.

                  Kommentaar


                    #84
                    RBL töö väljakul on olnud kahtlemata laitmatu ja see on hoopis teine teema kui põhimõtteid, mille eest klubi seisab. Peab respekteerima mängijate rasket tööd, mis nad edetabeli tippu on toonud. Kuid sellegipoolest arvan, et tervet hooaega nad selliselt välja ei mängi. Meeskonnas pole sellist sügavust veel ja Dortmund, Bayern mingi hetk muutuvad kindlasti stabiilsemaks. Sellegipoolest, seis on huvitavaks tehtud.

                    Kommentaar


                      #85
                      Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                      Kas sa mõtled mingisuguseid jalgpalli klubimajanduse traditsioone, mida Leipzig täie hooga nüüd murrab? Võiksid selgitada, mind täitsa huvitaks. Võtan tagasi oma sotsialismi-torke ka.
                      Näiteks selle teema postitus #15 ja ericbana postitus augusti lõpust.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        #86
                        Algselt postitas feedme Vaata postitust
                        RBL töö väljakul on olnud kahtlemata laitmatu ja see on hoopis teine teema kui põhimõtteid, mille eest klubi seisab. Peab respekteerima mängijate rasket tööd, mis nad edetabeli tippu on toonud. Kuid sellegipoolest arvan, et tervet hooaega nad selliselt välja ei mängi. Meeskonnas pole sellist sügavust veel ja Dortmund, Bayern mingi hetk muutuvad kindlasti stabiilsemaks. Sellegipoolest, seis on huvitavaks tehtud.
                        Ei ütleks, et Leicester'i meeskonnal eelmine hooaeg üleliia seda sügavust oli.

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                          lugesin ka kogu stoori läbi Leipzigi kohta, päris huvitav. Aga ma ei teeks ühtegi etteheidet - suurliigade jalgpall on ammu suur bisnis, seega miks sõimata Red Bulli, kes samuti tahab äri ajada - kummaline sotsialistlik mõtlemine siin foorumis vahel

                          Alati on tore, kui mõni uus klubi esile kerkib ja mugavustsoonis kükitavatele hiidudele koti pähe tõmbab, nagu eelmine aasta Leicester tegi.
                          Väljaspoolt vaadates ilmselt ongi uus ja huvitav. Seda ei saa ette heita. Samas ei suuda mina isiklikult ilmselt iialgi Leipzigi edust vaimsutuma hakata. Suurliigade jalgpall on jah ammu suur bisnis. On seda ka Saksmaal. Lihtsalt Saksamaal on võrreldes muu maailmaga ikka laias laastus seda veidi teistel alustel korraldatud siiani. Ja see on üks asi olnud, mis mind isiklikult Saksamaa jalgpalli juures on köitnud nt.

                          Aga nagu ma juba ütlesin, siis väljaspoolt liigat jälgides tundub ilmselt tõesti huvitav. Näiteks kui 2009 Wolfsburg meistriks tulin, siis olin ka pigem nende poolt. Peamiselt küll konkreetsete mängijate pärast (Grafite ja Benaglio). Toona ei teadnud ma nt Wolfsburgi klubi tausta, toimimist ja struktuuri ning vaatasin lihtsalt ainult väljakul toimuvat. Nüüd suures plaanis ka sarnaste klubide tausta ja nende toimimist teades ei ole ma kindel, kas suudaksin sellisest olukorrast samamoodi vaimustuda.

                          e: Ja mis Leipzigi veel puudutab, siis hetkel on veel siiski mingis mõttes võimalik mul isiklikult neid aktsepteerida. Eelkõige just selle praeguse mängijatepoliitika tõttu. Kui sealt tõesti ka edaspidi noori Saksa talente nt tulema hakkab. See tundub neil veidi selline indulgentsi moodi asi olevat. Et klubi juhtimise pool on üdini mäda, aga heastame seda normaalsema üleminekupoliitikaga. Eks paistab, kuidas see neil kestab. Kui näiteks tõesti peaksid CL-i kohale jääma ja RB juhtidel euromärgid silme ees kokku löövad, siis võib see noormängijatele suunatud lähenemine õige varsti unustusse vajuda. Ja siis poleks enam tõesti mitte midagi aktsepteeritavat minu jaoks.

                          Kommentaar


                            #88
                            Timo Werner oli ikka suht geniaalne ost.

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                              Timo Werner oli ikka suht geniaalne ost.
                              Kui Schwolow teeb väravas kõik selleks, et kandikul väravaid ette anda, siis võib tunduda küll.

                              Kommentaar


                                #90
                                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                                Timo Werner oli ikka suht geniaalne ost.
                                Koondise jaoks hädavajalikult.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X