320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
    Ma vaatasin kordust uuesti. Tegelikult huvitav olukord. Kohast, kus kohtunik asus ei olnud tõesti võimalik aru saada, kas oli käsi või mitte. Samas, kas kohtuniku positsioonivalik oli halb? Kas peaks hoopis abikohtunikke süüdistama? Või peaks lihtsalt mõnda Manchesteri klubi süüdistama, et nad VARi vastu olid?
    Arvestades eelmise hooaja karika mänge kus VARi kasutati ja nalja seal klounid kokku suutsid keeta, siis on isegi arusaadav, et ei tahetud seda kohe premmi võtta.

    Järgmine hooaeg samas tõesti viimane aeg VAR kasutusele võtta või siis aus mäng ära unustada.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Tänane mäng, kus Burnleyle avavärava toonud korner oli selgelt valesti antud.. kamoon, Mikey, omadele niimoodi ei keerata, rsk.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar




        Viimane mäng enne championshippi minekut ja mikker küljes, huvitav vaatamine.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Hea! Vähemalt polnud paar minutit seisakut mängus.

          Kommentaar


            Hea teada, et enam ei pea karistuslööki lüües pall seisma!
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Selle eest võiks ju rohkem punkte anda. On ju liikuvat palli raskem tabada.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Cardiffilt punktide röövimine päise päeva ajal! Ilmselt saab Warnock tõe välja ütlemise eest karistuse, kohtunik topitakse liiga allapoole, aga relekas olevale meeskonnale see punkte tagasi ei too ja Champsis ei ole teenistus nii hea kui PLis. Jama.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                  Cardiffilt punktide röövimine päise päeva ajal! Ilmselt saab Warnock tõe välja ütlemise eest karistuse, kohtunik topitakse liiga allapoole, aga relekas olevale meeskonnale see punkte tagasi ei too ja Champsis ei ole teenistus nii hea kui PLis. Jama.
                  Kohtunikuga nüüd küll midagi ei tehta, hea töö tegi ju, 99% otsustest see mäng olid õiged!!

                  Loodetavasti muidugi VAR tuuakse järgmisest aastast, aga cardiffi see aidanud ei oleks, sest meeskond tuli alles championshipist ja seal ei tohi kasutada VARi.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                    Kohtunikuga nüüd küll midagi ei tehta, hea töö tegi ju, 99% otsustest see mäng olid õiged!!

                    Loodetavasti muidugi VAR tuuakse järgmisest aastast, aga cardiffi see aidanud ei oleks, sest meeskond tuli alles championshipist ja seal ei tohi kasutada VARi.
                    Graham Polli ja H. Webbi raamatute sisu järgi aetakse ikka kohtunikele korralikult selliste tulemuste eest puid alla.
                    Saavad kõvasti Champi mänge vilistada ja suurte mänge naljalt ei pruugi saada lähiajal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
                      Graham Polli ja H. Webbi raamatute sisu järgi aetakse ikka kohtunikele korralikult selliste tulemuste eest puid alla.
                      Saavad kõvasti Champi mänge vilistada ja suurte mänge naljalt ei pruugi saada lähiajal.
                      On mõni näide tuua lähiminevikust? Prohmakaid ju jagub. Friend lasi see aasta paari meetrise sulu pooli väravaks ja vilistab sama uhkelt edasi premi mänge.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        On mõni näide tuua lähiminevikust? Prohmakaid ju jagub. Friend lasi see aasta paari meetrise sulu pooli väravaks ja vilistab sama uhkelt edasi premi mänge.
                        Ma sellise pilguga tsitaate alla ei kriipsutanud paraku, aga no neil on seal hooaja edetabelid, mille järgi antakse kohtunike ka Euroopa mängudele üles, selliseid apsakaid tippkohtunikud ei saa endale Euroopasse püüeldes lubada.
                        Samuti kõik finaalid, mis on ju kohtunike üks suurimaid finaale, määratakse tulemuste pealt.
                        Selle tõid küll mõlemad välja, et kõik kohtunikud teevad hooaja alguses esikuuiku (või noh, miljokate klubide, ManU, ManC, Pool, Ars, Tot, CHE) omavahelised mängud kalendris kollaseks - need on need nn "suured mängud", mida tahetakse saada.

                        Samas see kõik on juba 5a vanune info, äkki on vahepeal midagi muutunud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          On mõni näide tuua lähiminevikust? Prohmakaid ju jagub. Friend lasi see aasta paari meetrise sulu pooli väravaks ja vilistab sama uhkelt edasi premi mänge.
                          Ma mainisin ka, et ilmselt kõrgemal tasemel see kohtunik lähiajal ei vilista. Mingi "karistus" reeglistik neil on, aga avalikkusele tehakse kohtunikest ikkagi selline "ei eksi kunagi" kuvand. Kuigi me teame, me näeme, et nad eksivad. Seevastu igasugune kriitika nende vastu kipub olema võrdne riigireetmisega. Ja seda teinud lüüakse avalikult risit. Kahepalgeline veits.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            Ma mainisin ka, et ilmselt kõrgemal tasemel see kohtunik lähiajal ei vilista. Mingi "karistus" reeglistik neil on, aga avalikkusele tehakse kohtunikest ikkagi selline "ei eksi kunagi" kuvand. Kuigi me teame, me näeme, et nad eksivad. Seevastu igasugune kriitika nende vastu kipub olema võrdne riigireetmisega. Ja seda teinud lüüakse avalikult risit. Kahepalgeline veits.
                            Aga mõni näide? Olgu see premis siis Fulham vs Cardiff on see siiski premi mäng ja tippklass, olgu, CLi play offid see ei ole, aga same shit. Premis vilistavad sitad kohtunikud tuimalt edasi, tee väljaku mis tahad.

                            Ainukene asi mis mul hetkel meelde tuleb lähiminevikust see prantsusmaa liiga mäng kus kohtunik mängija maha libistas ja talle selle eest veel punase otsa andis, et siis saadeti ta puhkusele, aga see on ikkagi juba ekstreemne näide ja arvesse ei peaks minema.

                            Teiseks CLi mängudes on vilistasmisel muud tähtsamad asjad kui suluseisu märkamine, sest selle parandab VARiga ära, aga mängu kontrolli all suluseisudega ei hoia.
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Aga mõni näide? Olgu see premis siis Fulham vs Cardiff on see siiski premi mäng ja tippklass, olgu, CLi play offid see ei ole, aga same shit. Premis vilistavad sitad kohtunikud tuimalt edasi, tee väljaku mis tahad.

                              Ainukene asi mis mul hetkel meelde tuleb lähiminevikust see prantsusmaa liiga mäng kus kohtunik mängija maha libistas ja talle selle eest veel punase otsa andis, et siis saadeti ta puhkusele, aga see on ikkagi juba ekstreemne näide ja arvesse ei peaks minema.

                              Teiseks CLi mängudes on vilistasmisel muud tähtsamad asjad kui suluseisu märkamine, sest selle parandab VARiga ära, aga mängu kontrolli all suluseisudega ei hoia.
                              Paistab, et asi on keerulisem, kui ma mäletasin.

                              Viimased demotemised Nationali olid 2009a. Hilisemalt on näiteks Atkinsoni demotetud 4ndaks kohtunikuks, kuid mitte grupist välja. Ma mäletan, et mõned aastad tagasi demoteti keegi selliselt, et suuri ja olulisi mänge ta vilistada ei saanud päris pikka aega. Nime ei mäleta

                              Kommentaar


                                Sir Alex Ferguson?
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X