320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tottenham

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    ...
    Võib saada heaks mängijaks oma meeskonnas.
    Võib saada kusagil klubis "hooaja parima" tiitli
    ...
    Selles ongi asi, et ta ongi olnud oma eelmistes meeskondades väga hea mängija. Lisaks ta saigi nii Readingus 09-10 hooaja parima tiitli, järnevalt sai 10-11 Hoffenheimis samuti hooaja parima tiitli. Oleks ka Swanseas laenu ajal saanud, kui ta oleks terve hooaja laenul olnud, mitte ainult pool. Sai ju Swanseas olles veel korra PL'i kuu parima mängija tiitli ka.
    Ja siis tuli Tottenhami ja asi järsku peetis. Tundub, et oli selline uisapäisa tehtud ost, täielik vastand kreatiivsusele. Ta on ikka rohkem selline skooriv ründav poolik. Õigetes tingimustes on mees ikka täielik tegija.
    Umbes nagu talumees ostaks omale lümelükkamiseks Ferrari ja siis teha järeldus, et Ferrari on sitt, traktor on palju parem.

    Kommentaar


      Väikese kõrvalepõikena suudan ma siiski meenutada, et omal ajal Hoffenheimis mängides oli tal ka piisavalt kriitikuid. Üldiselt ma pigem nõustun, et Sigurdsson on tore mängija, umbes nagu Holtby, aga absoluutseks tipuks siiski asja vast ei ole.

      Kommentaar


        üldiselt saan aru, et gylfi on sitt sellepärast kuna te(ja mina) lootsite, et ta on parem.
        ja mul on tunne, et tema suhtes ollakse natukene ülekohtused ka.ta nüüd nii kasutu ka ei ole, assiste ja väravaid mõni ikka tulnud on.

        harilik spursi-fänni pessimism vms.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ctulu Vaata postitust
          ekottol olevat probleeme medicalide läbimisega. Kahju, et ta veits alla on käinud ja AVB-le ei meeldi. Mingi pullivend võiks ikka tiimis olla
          Mis klubi juures?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Mis klubi juures?
            vot seda ma ei tea, kõik on üks suur itk jutt. Pakutakse Monacot, aga võib vabalt mingi muud olla.

            Kommentaar


              ok,ma ole taiesti purjus jne. aaga. see vingow on tegelikult täeiesti uskumatu. ei. see on vakin insane
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                ma proovin uuetsi. go Bale. we are fine. 7
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Öamela on minu hinnngul tottenhami uks kõige oluiseaid saogninguid ajALLOS ÕLDASE. HAIGE. HAISDEE.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    SRY. aJALOOS.
                    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                    Kommentaar


                      Ja kui Asshole-Ekotto läheb siis on täiesti võimalik, et tuleb ka veel ära!
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        OK, ÖÄRa irvita mine munni
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          vaadates vello postitusi, siis on vähemalt kaks juba ära tulnud :'D

                          Kommentaar


                            Kuulge kutid, kas keegi uutest poistest ka homme gunnarite vastu mängu tuleb? Lamela, Eriksen või see vampiirist kaitsemängija.

                            Kommentaar


                              vlad the impaler ja lamela peaksid legaalsed olema.eriksen jäi vist vähe hiljaks.

                              ps! kiidan vello ranti, sisukam kui chelsea teema(ma pole veel foorumis tüli kiskunud)

                              Kommentaar


                                Ilmselt Lamela liitub vahetusest. Ei usu et vlad the impaler pingile saab. Aga kurat seda midab mis AVB on homseks välja mõelnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X