320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Rumalad küsimused ootavad vastuseid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Millepärast araabia maade elanikud a la Rootsi lauas endale võtavad mitmeid taldrikuid söögiga ning siis jätavad valdava enamuse sellest järgi?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Millepärast araabia maade elanikud a la Rootsi lauas endale võtavad mitmeid taldrikuid söögiga ning siis jätavad valdava enamuse sellest järgi?
      Mingites kultuurides (vist oli eelkõige Aasias) jäetakse toitu järgi. Muidu solvatakse kokka, sest ta ei teinud piisavalt toitu. Aga Rootsi lauas on eelkõige asi vist selles, et head kraami on nii palju ja sageli hinnatakse ennast üle. Endalgi olnud kohati selliseid hetki, aga eestlasena pigem söön üle kui jätan taldrikule alles.

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        Mingites kultuurides (vist oli eelkõige Aasias) jäetakse toitu järgi. Muidu solvatakse kokka, sest ta ei teinud piisavalt toitu. Aga Rootsi lauas on eelkõige asi vist selles, et head kraami on nii palju ja sageli hinnatakse ennast üle. Endalgi olnud kohati selliseid hetki, aga eestlasena pigem söön üle kui jätan taldrikule alles.
        Ülehindamine on ok. Jääb seal vähe järgi ja lähed voodisse kõhtu hoidma. Nemad aga toovad toitu a la tervele suguvõsale, siis jätavad järgi, toovad veel juurde jne.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
          Ülehindamine on ok. Jääb seal vähe järgi ja lähed voodisse kõhtu hoidma. Nemad aga toovad toitu a la tervele suguvõsale, siis jätavad järgi, toovad veel juurde jne.
          Okei. Päris sellist asja pole ise näinud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            Ülehindamine on ok. Jääb seal vähe järgi ja lähed voodisse kõhtu hoidma. Nemad aga toovad toitu a la tervele suguvõsale, siis jätavad järgi, toovad veel juurde jne.
            Araablased on veel OK aga hiinlased on julmad elukad nagu rändtirtsud.
            Viimane kord kui Moskvas käisin, siis olin juba targem ja tegin endast kõik, et enne hiinlasi hommikusöögile jõuda, sest need tassivad omale vaagnatega lauda ja/või topivad taskud täis. Saksamaal nägin kuidas nad tupperware nõud pilgeni täis pressisid. Üldiselt väldin nüüd hotelle, kui võimalik muidugi ja võtan parem korteri, seal ei pea teistega kõhutäie pärast võitlema.

            Kommentaar


              Üldjuhul tegelikult vahet ei ole, hiinlased või sakslased. Ulme kui palju inimesed suudavad hommikuti süüa hotelli hommikusöögi laudades. Nagu kuradima viimane päev oleks käes. Selle kasutamisest ei ole ma kunagi aru saanud näiteks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                Millepärast araabia maade elanikud a la Rootsi lauas endale võtavad mitmeid taldrikuid söögiga ning siis jätavad valdava enamuse sellest järgi?

                Araabia maad, a la Rootsi...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Araablased on veel OK aga hiinlased on julmad elukad nagu rändtirtsud.
                  Viimane kord kui Moskvas käisin, siis olin juba targem ja tegin endast kõik, et enne hiinlasi hommikusöögile jõuda, sest need tassivad omale vaagnatega lauda ja/või topivad taskud täis. Saksamaal nägin kuidas nad tupperware nõud pilgeni täis pressisid. Üldiselt väldin nüüd hotelle, kui võimalik muidugi ja võtan parem korteri, seal ei pea teistega kõhutäie pärast võitlema.
                  No vot. Ma muidu ka pigem korteri võtnud, kuid nüüd kolmel korral saanud mõtiskleda selle raiskava käitumise üle.
                  Ühes hotellis oli ilusasti uksel A4 kirjaga, et püüaks nüüd raiskamist vältida
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Miks "suhu saama", "ime m***i" jms mehe genitaali ja teise indiviidi oraalsele ühisdünaamikale viitavad väljendid on pigem negatiivse varjundiga, sest tegelikult tegu ju nauditava tegevusega?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas cabron Vaata postitust
                      Miks "suhu saama", "ime m***i" jms mehe genitaali ja teise indiviidi oraalsele ühisdünaamikale viitavad väljendid on pigem negatiivse varjundiga, sest tegelikult tegu ju nauditava tegevusega?
                      Et kui mina ütlen sulle: "Ime m***i!"
                      Siis sina vastad: "See on tõesti nauditav tegevus, tänan pakkumast."?

                      Kommentaar


                        Homofoob
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cabron Vaata postitust
                          Miks "suhu saama", "ime m***i" jms mehe genitaali ja teise indiviidi oraalsele ühisdünaamikale viitavad väljendid on pigem negatiivse varjundiga, sest tegelikult tegu ju nauditava tegevusega?

                          head isu!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cabron Vaata postitust
                            Miks "suhu saama", "ime m***i" jms mehe genitaali ja teise indiviidi oraalsele ühisdünaamikale viitavad väljendid on pigem negatiivse varjundiga, sest tegelikult tegu ju nauditava tegevusega?
                            käi v***u
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              Kas on keegi hiljaaegu kuskil teostanud hamba juureravi ning hiljem veel lasknud hambale krooni peale panna? Endal ootab selline asi, siis ees ja mõtlesin, et ehk keegi on hiljaaegu sellise asja läbi käinud ja oskab soovitada/välistada hambakliinikuid? Mul hinnatakse Kaarlis sellise asja maksumuseks sinna 1500 euro kanti, mis peaks olema vist okei?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                                Kas on keegi hiljaaegu kuskil teostanud hamba juureravi ning hiljem veel lasknud hambale krooni peale panna? Endal ootab selline asi, siis ees ja mõtlesin, et ehk keegi on hiljaaegu sellise asja läbi käinud ja oskab soovitada/välistada hambakliinikuid? Mul hinnatakse Kaarlis sellise asja maksumuseks sinna 1500 euro kanti, mis peaks olema vist okei?
                                Ei soovita Kaarlit. Kes muidu arstiks? Võid minuga PM-ida nendel teemadel.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X