320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM 2018 alagrupp G

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Livescore sõdalasele võis mulje jääda, et Kane tegi hea mängu eile. Tegelikult oli esitus ikkagi üks pettumus, kui välja jätta need kaks väravat. Kane peaks ju füüsilise mänguga harjunud olema, kuid Tuneesi kaitsjat suutsid teda pidevalt edukalt ära nügida ning enamus duelle suutis ka kaotada. Jah paari corneri ajal murti ta päris jõuliselt maha ka, kuid ikkagi ma oleks oodanud temalt paremat esitust, eriti kui talle usaldati kaptenipeal ka.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
      Livescore sõdalasele võis mulje jääda, et Kane tegi hea mängu eile. Tegelikult oli esitus ikkagi üks pettumus, kui välja jätta need kaks väravat. Kane peaks ju füüsilise mänguga harjunud olema, kuid Tuneesi kaitsjat suutsid teda pidevalt edukalt ära nügida ning enamus duelle suutis ka kaotada. Jah paari corneri ajal murti ta päris jõuliselt maha ka, kuid ikkagi ma oleks oodanud temalt paremat esitust, eriti kui talle usaldati kaptenipeal ka.
      oled kapten, saad kaks väravavõimalust, lööd mõlemad kindlalt ära, võidad mängu.
      Je suis Nasfal

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
        Livescore sõdalasele võis mulje jääda, et Kane tegi hea mängu eile. Tegelikult oli esitus ikkagi üks pettumus, kui välja jätta need kaks väravat. Kane peaks ju füüsilise mänguga harjunud olema, kuid Tuneesi kaitsjat suutsid teda pidevalt edukalt ära nügida ning enamus duelle suutis ka kaotada. Jah paari corneri ajal murti ta päris jõuliselt maha ka, kuid ikkagi ma oleks oodanud temalt paremat esitust, eriti kui talle usaldati kaptenipeal ka.
        Hahahah, midagi nii sügavalt "full retard" osakonnast, et ei oska väga midagi öelda
        Ma ei tea, mida Sa veel ründajalt ootad. Lööb ära kaks väravat tänu millele Sa võidad... lisaks nagu mitmel puhul öeldud - kahel korral ei suutnud kohtunik ära näha ülimalt päevselget penaltit. Samas teises teemas võib lugeda, et Messi tegi ikkagi hea mängu kuigi hoidis palli rumalalt üle, ei löönud väravat, ei suutnud isegi pennalt realiseeirda. Hull aeg milles me elame.

        Muidu nii siirast huvist tahaks teada, et mida peaks tegema üks tipuründaja olukorras, kus tema võistkond on 70ks % kogu mängu ajaks surunud vastase väljaku viimase 25 meetri sisse. Selle ala sees on pmst 18 mängijat. Muidugi on kaitsjatel selles olukorras targetmani suhtes eelis - keskelt annab mitmega kokku võtta ja igasugused käigud kinni panna ja... ah tead, ma isegi ei viitsi rohkem

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Hahahah, midagi nii sügavalt "full retard" osakonnast, et ei oska väga midagi öelda
          Ma ei tea, mida Sa veel ründajalt ootad. Lööb ära kaks väravat tänu millele Sa võidad... lisaks nagu mitmel puhul öeldud - kahel korral ei suutnud kohtunik ära näha ülimalt päevselget penaltit. Samas teises teemas võib lugeda, et Messi tegi ikkagi hea mängu kuigi hoidis palli rumalalt üle, ei löönud väravat, ei suutnud isegi pennalt realiseeirda. Hull aeg milles me elame.

          Muidu nii siirast huvist tahaks teada, et mida peaks tegema üks tipuründaja olukorras, kus tema võistkond on 70ks % kogu mängu ajaks surunud vastase väljaku viimase 25 meetri sisse. Selle ala sees on pmst 18 mängijat. Muidugi on kaitsjatel selles olukorras targetmani suhtes eelis - keskelt annab mitmega kokku võtta ja igasugused käigud kinni panna ja... ah tead, ma isegi ei viitsi rohkem
          Fino alla fine FORZA JUVE

          Kommentaar


            #50
            Jah, on alles väited mõnel. Ilmselt oleks Kane pidanud kornereid andma nagu kaks aastat tagasi, siis oleks vähemalt väljakul silma paistnud.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              #51
              Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
              Livescore sõdalasele võis mulje jääda, et Kane tegi hea mängu eile. Tegelikult oli esitus ikkagi üks pettumus, kui välja jätta need kaks väravat. Kane peaks ju füüsilise mänguga harjunud olema, kuid Tuneesi kaitsjat suutsid teda pidevalt edukalt ära nügida ning enamus duelle suutis ka kaotada. Jah paari corneri ajal murti ta päris jõuliselt maha ka, kuid ikkagi ma oleks oodanud temalt paremat esitust, eriti kui talle usaldati kaptenipeal ka.

              Kommentaar


                #52
                Rahunege maha. Mu meelest tahtis PSG fänn hoopis väita, et Kane ei mänginud oma taset välja. Nagu ei mänginud ka Messi. Oleme lihtsalt ära hellitatud nende meeste tegemistega ja vähesemaga ei lepi. Ei tasu päris ulme kettasse ka minna tõe peale. Lihtne.

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Rahunege maha. Mu meelest tahtis PSG fänn hoopis väita, et Kane ei mänginud oma taset välja. Nagu ei mänginud ka Messi. Oleme lihtsalt ära hellitatud nende meeste tegemistega ja vähesemaga ei lepi. Ei tasu päris ulme kettasse ka minna tõe peale. Lihtne.
                  Kane mängis, Messi ei mänginud jah
                  Tipuründaja asi on väravaid lüüa, Kane lõi. Lihtne.

                  Kommentaar


                    #54
                    Belgia võtab seda kaitsevärki maru rahulikult

                    Kommentaar


                      #55
                      Peaasi, et Belgia 2008. a EM-i Hollandit ei tee. Ründemäng on neil küll senise turniiri kõige muljetavaldavam.

                      Kommentaar


                        #56
                        See kuradi endine Chelsea mees paneb nagu rämeda promilliga mees kuku klubi baari peldikus. Sisse läheb umbes kümnedik.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          See kuradi endine Chelsea mees paneb nagu rämeda promilliga mees kuku klubi baari peldikus. Sisse läheb umbes kümnedik.
                          Batshuayi? Peaks jätkuvalt Chelsea hingekirja kuuluma. Tüüpiline Michy. Üks päev lükkab eksimatult kõik sisse. Järgmisel ei lähe miski.

                          Kommentaar


                            #58
                            Belgia on ainukene tiim, kes mängib täie kindlusega. Kui rünnakul jätkatakse sama vauhtiga, siis poogen palju neile lüüakse
                            Mulle igatahes väga meeldib see mansa.
                            PS. Pole gloryhunter
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              #59
                              Päris hea alagrupp.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar


                                #60
                                Criii-stiaanoo Ronaaal-dooo oih. Jooo-jo-jo-jo-john Stooooones.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X