320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maailma kõige hirmsamad laulud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Klassikat ka 90ndatest
    Ice MC kaver ei saa kunagi halb olla.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Klassikat ka 90ndatest
      Huvitav, et ma sellest loost midagi ei teadnud. Prince Ital Joe ja Marky Marki "United" oli meie seltskonnas kõva hitt ja videos 1:28 ajal kõlava "peace" õigeaegne hüüdmine andis kinnitust, et napsuga pole veel liiale mindud. https://www.youtube.com/watch?v=JHB4gftLjGw

      Kommentaar


        Algselt postitas kyps Vaata postitust
        Huvitav, et ma sellest loost midagi ei teadnud. Prince Ital Joe ja Marky Marki "United" oli meie seltskonnas kõva hitt ja videos 1:28 ajal kõlava "peace" õigeaegne hüüdmine andis kinnitust, et napsuga pole veel liiale mindud. https://www.youtube.com/watch?v=JHB4gftLjGw
        Aajaa, näe, panin puusse.

        Minu andmetel aastail 1994-1997 kevad said madalaimad hinded:
        A-3 "Kord ühel päeval" 1,49 (55), 13.08.1995
        Black Bird "I´ll Leave You" 1,64 (50), 02.07.1995
        Normaalne Seltskond "Kurat ja põrgu ja kiilakas naine" 2,05 (51), 06.05.1995

        Die Pohh "Turtles Song" sai 2,35 (39) 06.11.1994

        Kommentaar


          Algselt postitas eika Vaata postitust
          Klassikat ka 90ndatest

          Teema on päästetud

          Kommentaar


            Päris huvitav oleks teada mida tänapäevatiinekas sellisest loost arvab? Kuigi sellel konkreetsel lool oli väga madal hinne, siis 95nda vaib on tal korralikult sees. Antud loo koopiaid (või peaks vastu pidi ütlema) esitati ju suurtel rahvarohketel suvetuuridel ehk see stiil läks peale. Samas, peale läks ka Meie Mees, N-Euro, "üks bänd mille nimi mulle ei meenu", erinevad tüdrukutebändid ja ma arvan, et kõige hullematest pole ma kuulnudki.. mis võiks olla nende tänane vaste?
            BVB - Vaprus

            Kommentaar


              Selle Eika looga tuli mulle meelde antud shedööver. Ma olin kindel, et ma olen selle siia teemasse postitanud, aga ei leidnud.
              Aga väärt kraami võib ka topelt panna.
              Viigem ennast suvelainele.

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                mis võiks olla nende tänane vaste?
                Patune pool ja need teised vene tümmi peale kirjutatud pätsid?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Miks?

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Agent on siin teemas kõva postitaja olen tähelepannud. Johtuval sellest, puht huvipärast. Mõnu kas sa kuuladki ainult halba muusikat. Või on see mingi fetish kuulata päevajooksul teatud kogus “häid laule” ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                          Agent on siin teemas kõva postitaja olen tähelepannud. Johtuval sellest, puht huvipärast. Mõnu kas sa kuuladki ainult halba muusikat. Või on see mingi fetish kuulata päevajooksul teatud kogus “häid laule” ?
                          Ma tegelikult ei kuula sellist muusikat, aga õnneks-kahjuks on mul FB-s mõned sõbrad, kes jagavad täiesti siiralt totaalset paska.

                          Kommentaar


                            "Ikkagi kusesin tiiki" vms. Jah, kallid halva muusika fetiši omajad, Shännon viis end uuele levelile ja räpib!
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Iisraeli eurolugu.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                                Iisraeli eurolugu.

                                Just vaatasin Ringvaates,kuidas Reikop ütles,et see tema selle aasta lemmiklugu!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X