320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

TV Sarjad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    YOU - Netflixis What bad can happen to have Dan from Gossip Girl and Emily from Pretty Little Liars.

    Kommentaar


      Patriot

      Pole vist siin teemas mainitud ja üleüldse kuidagi radari alt lennanud, kuid täiesti geniaalne seriaal. Ärge laske end a-rühma stiilis pealkirjast eksitada, 170 keelt rääkivate ja kõiki maailma võitluskunste valdavate spioonidega pole siin midagi pistmist. Pigem midagi sellist kui "burn after reading" oleks Tarantino poolt täispikaks sarjaks ümber kirjutatud Inglorious Basterdsi stiilis melanhoolseks kuid oluliselt vaimukamaks mustaks komöödiaks.

      Kommentaar


        The 20 Best TV Dramas Since ‘The Sopranos’

        Umbes pooled siit nähtud (boldis):
        1) The West Wing
        2) The Shield
        3) The Wire
        4) Battlestar Galactica
        5) Deadwood
        6) Lost
        7) Veronica Mars
        8) Grey's Anatomy
        9) Friday Night Lights
        10) Mad Men
        11) Breaking Bad
        12) The Good Wife
        13) Adventure Time
        14) Enlightened
        15) The Americans
        16) Rectify
        17) The Leftovers
        18) Transparent
        19) Jane the Virgin
        20) Atlanta



        Kõige viimane sari mida siit vaatasin oli The Leftovers. Kustutamatu mulje jättis. Suht raske vaatamine on muidu, sest esimene hooaeg on aeglase progressiga ja kohati segadusttekitav. Tekitab väga palju vastamata küsimusi. Esimesed omfgwtf episoodid tulevad alles teise hooaja keskel, but it's worth the wait. Ühesõnaga, kui tahad midagi enamat lihtsalt actionist ja lahedast süzeest, midagi sellist mis sind mõtlema paneb ja sinu mõttemaailma provotseerib, siis The Leftovers on sinule!

        Mida teie sellest listist soovitate?

        Kommentaar


          Häbi tunnistada, et ma olen ainult näinud Shieldi kõik hooajad, Deadwoodi ja ühe osa The Wire'i, sest üks mu hõumi mängib seal ühes episoodis. Aga sinu soovitatud Snowfall oli täitsa kobe vaatamine, hangin S02 ka vist.

          Kommentaar


            Krt, maitse asi, aga mulle tundus Snowfall nagu veel natuke igavam Narcos Mexico. Midagi nagu ei klikkinud.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Krt, maitse asi, aga mulle tundus Snowfall nagu veel natuke igavam Narcos Mexico. Midagi nagu ei klikkinud.
              Narcos Mexico tundus mulle just täitsa lamp, võrreldes Kolumbia madistamisega ikka leige

              Kommentaar


                Sellest listist on vaid Grey's Anatomy mu seriaalide listis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cabron Vaata postitust
                  Häbi tunnistada, et ma olen ainult näinud Shieldi kõik hooajad, Deadwoodi ja ühe osa The Wire'i, sest üks mu hõumi mängib seal ühes episoodis. Aga sinu soovitatud Snowfall oli täitsa kobe vaatamine, hangin S02 ka vist.
                  The Shield on mega. The Wire on mega. Breaking Bad on mega. Ülejäänu osas olen liiga vähe näinud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Sellest listist on vaid Grey's Anatomy mu seriaalide listis.
                    Eesti kanalite pealt vaatad ainult malluka suve muidu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Sellest listist on vaid Grey's Anatomy mu seriaalide listis.
                      sellepärast sa õnnelik ei olegi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        Sellest listist on vaid Grey's Anatomy mu seriaalide listis.
                        Ülejäänud sarjadega the juri is still out?
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Eesti kanalite pealt vaatad ainult malluka suve muidu?
                          Ma reaalselt vaatan vaid ETVd meie kanalitest, väga harva midagi teistest kanalitest.

                          Hetkel on mu seriaalide listis:
                          NcIS
                          FBI
                          Arrow
                          The Flash
                          Supergirl
                          The Legacies
                          Bull
                          Riverdale
                          Grey's Anatomy
                          STATION 19
                          Good Doctor

                          Tuleb paar uut asja ka varsti ja The Punisheri uus hooaeg.

                          Kommentaar


                            My 2 cents; Minu üks lemmikutest FamilyGuy on nii allakäinud viimased hooajad, et edasi selle jälgimine on mul juba kahtluse all. Viimane osa oli juba nii huumorivaene, et kurikuulus kanaga madistamine oli asendunud mingi ilaga, kus Peter kakles Alec Baldwiniga (Just temaga kuna Trumpi ma seal ei tundnud ära).
                            Ühesõnaga R.I.P. Griffins. Jääb üle vaid youtube, kus vanu väljarebitud kilde aegajalt vaadata.

                            In sweet memory of it

                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Sex Education. Scully on seksterapeudist m to the i to the l to the f, kelle 16-st aastane poeg on oma seksuaaleluga pahuksis, kuid see ei takista tal teistele koolikaaslastele toimivat nõu jagamast. Lahe kraam. Koomiline reaalsus.
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
                                The 20 Best TV Dramas Since ‘The Sopranos’

                                Umbes pooled siit nähtud (boldis):
                                1) The West Wing
                                2) The Shield
                                3) The Wire
                                4) Battlestar Galactica
                                5) Deadwood
                                6) Lost
                                7) Veronica Mars
                                8) Grey's Anatomy
                                9) Friday Night Lights
                                10) Mad Men
                                11) Breaking Bad
                                12) The Good Wife
                                13) Adventure Time
                                14) Enlightened
                                15) The Americans
                                16) Rectify
                                17) The Leftovers
                                18) Transparent
                                19) Jane the Virgin
                                20) Atlanta
                                See on ikka väga isiklike eelistuste teema. Miks ulmesarjadest just Battlestar Calactica - ulmefänn ilmselt päris nii ei arva. Nagu tavaks, alustasid võimsalt, aga lõpuks jõuti pseudofilosoofilise poosetamiseni, mis tundus mulle hirmus väsitav. Vist vaatasin siiski lõpuni - lõppu samas ei mäleta.
                                West Wing oli kahtlemata väga hea ja professionaalne sari. Isegi kui jänkide poliitiline süsteem nii peenusteni ei huvita, oli seda põnev vaadata. The Good Wife oli ülihea stsenaariumiga - täielik nauding neid tegevusliine jälgida.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X