320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Soovitage head söögikohta

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Telliskivi loomelinnak on koige hullem haip uldse. nad peaks ara lopetama oma jutud, et suitsu ja olut ei tohi seal juua, piinlik koht. nad uritavad olla nagu berliin., mis kukub juustuselt valja. mitte kui munnigi ei tohi seal teha. telliskivi voiks oma huinjaaa ara lopetada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Telliskivi loomelinnak on koige hullem haip uldse. nad peaks ara lopetama oma jutud, et suitsu ja olut ei tohi seal juua, piinlik koht. nad uritavad olla nagu berliin., mis kukub juustuselt valja. mitte kui munnigi ei tohi seal teha. telliskivi voiks oma huinjaaa ara lopetada.
      Suitsu joomine iseenesest ei kõla niiehknaa kõige arukama tegevusena. Hea, et keegi käe ette sai.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas vtp Vaata postitust
        Suitsu joomine iseenesest ei kõla niiehknaa kõige arukama tegevusena. Hea, et keegi käe ette sai.
        jajah. väljendasin ennast valesti. küsimus on pigem selles, et mitte kui kuiskil ei tohi teha kasvõi suitsu näiteks ega juua . nad reklaamivad ennast kui " loomelinnak" loomelinnak tähendab mu jaoks alati, et sa tunned ennast nii vabalt kui sa tahad( jah, ma olen reisinud sitaks ja tean, mis see sõna tähendab) telliskivi loomelinnakus tähendab see pigem seda : söö vegan toitu ja ülejäänud täiesti out of the season. nende üks omanikust jaanus jussi umbes 5 aastat reklaamis, et me tahame teha" baltikumi berliini" kuule andkem andeks, nad on iga sitaks kaugel sellest, nagu sitaks.

        PS: Isegi Vilnuse loomelinnakus on lebom suhtumine, aga ei, meil ei ole, sest meie üritame olla max vegan riik ja isegi loomelinnakus sa pead oma klaasi ja suitsuga 20 meetri kaugusele minema, et ega ometi see kedagi ei häiriks. naljakas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          jajah. väljendasin ennast valesti. küsimus on pigem selles, et mitte kui kuiskil ei tohi teha kasvõi suitsu näiteks ega juua . nad reklaamivad ennast kui " loomelinnak" loomelinnak tähendab mu jaoks alati, et sa tunned ennast nii vabalt kui sa tahad( jah, ma olen reisinud sitaks ja tean, mis see sõna tähendab) telliskivi loomelinnakus tähendab see pigem seda : söö vegan toitu ja ülejäänud täiesti out of the season. nende üks omanikust jaanus jussi umbes 5 aastat reklaamis, et me tahame teha" baltikumi berliini" kuule andkem andeks, nad on iga sitaks kaugel sellest, nagu sitaks.

          PS: Isegi Vilnuse loomelinnakus on lebom suhtumine, aga ei, meil ei ole, sest meie üritame olla max vegan riik ja isegi loomelinnakus sa pead oma klaasi ja suitsuga 20 meetri kaugusele minema, et ega ometi see kedagi ei häiriks. naljakas.
          Vaata nüüd mittesuitsetaja perspektiivist. Tahaks max lebos olla, aga ei saa, sest mingi vend kahjustab kõrval.
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            Vaata nüüd mittesuitsetaja perspektiivist. Tahaks max lebos olla, aga ei saa, sest mingi vend kahjustab kõrval.
            +miljard
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
              Vaata nüüd mittesuitsetaja perspektiivist. Tahaks max lebos olla, aga ei saa, sest mingi vend kahjustab kõrval.
              sorri. ma tean, et ma olen inimestele kahjulik element, aga kui terassi peal 20 lauda ja nende 20 lauast on igal( ! ) laul kirjas, et sa pead liikuma oma joogi ja suitsuga 20 meetri kaugusele, siis sorri nagu, siis nagu mida vittu nagu. mind pannakse tundma, et umbes, et jäta maha( mis on tegelikult väga mõistlik idee ) või siis pigem ära tule siia isegi( jep, selline tunne jääbki) mitte, et see oleks kaitse, aga suitsejad toovad baarile 3x raha sisse, kui mitte suitsetajad.

              Kommentaar


                Philip Morris IQOS ja suitseta terviseks.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  sorri. ma tean, et ma olen inimestele kahjulik element, aga kui terassi peal 20 lauda ja nende 20 lauast on igal( ! ) laul kirjas, et sa pead liikuma oma joogi ja suitsuga 20 meetri kaugusele, siis sorri nagu, siis nagu mida vittu nagu. mind pannakse tundma, et umbes, et jäta maha( mis on tegelikult väga mõistlik idee ) või siis pigem ära tule siia isegi( jep, selline tunne jääbki) mitte, et see oleks kaitse, aga suitsejad toovad baarile 3x raha sisse, kui mitte suitsetajad.
                  Millises söögikohas seal juua ei lubata ning mis valemi alusel see suitsetajad toovad kolm korda rohkem raha sisse põhineb?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    Philip Morris IQOS ja suitseta terviseks.
                    Lähim koht, kust saab, on Läti v saab juba Eestis ka?
                    308

                    Kommentaar


                      Väidetavalt peab ikka Lätit külastama. Ei teagi, millepärast Eestis ei müüda.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                        Millises söögikohas seal juua ei lubata ning mis valemi alusel see suitsetajad toovad kolm korda rohkem raha sisse põhineb?
                        Seal ei ole valemit. Seal on ajumängud pigem, anna soolapähkleid õlle joojale näiteks. Sealt saad oma vastuse kätte.
                        Telliskivis tekkis see " seadus" vist 3 aastat? tagasi, et kõik lauad on" suitsuvabad". Nagu näiteks täna:
                        Kivi Paber Käärid: Lahkusin, sest esiteks teenindus on nagu ikka seal sitt, pidin vist 20 minutit ootama ja ajati eemale, kui suitsu ette võtsin
                        Pudel: Sellest ma ei räägi üldse, see pole koht midagi isegi märkida, sama sitt, võtad joogi ja hakkad suitsu tegema aga juba ajatakse sind eemale.
                        Kärbes: Täpselt sama eelmisele
                        Lendav Taldrik: On just täpselt selline koht, kus isegi kui sa omadki rohkem cashi ja tahad ennast lebolt tunda ennast aga kui, sind ajatakse koos oma suitsu ja alkoga umbes 20 meetri kaugusele, siis tekitab mingeid küsimusi.
                        F- hoonest ma ei hakka üldse rääkima, sest aastaid seal käidud, okei praegu pole neil terassi, aga on kogemuseid, et nemad ka suitsejad ei salli terassil.
                        Tulles rohkem Balta poole, siis õnneks läheb asi chillimaks, näiteks" Peatuses" jne aga see ülejäänud grupp seal tagapool, kes üritavad olla megadiibid kunstiharakadjaolenmegamaxtervislikbullshit ajab mind naerma.
                        sorri.

                        Kommentaar


                          Aga ma ei saa ikkagi aru, et kuskohast suitsetaja kolm korda rohkem sisse toovad? Enamus kohtades tobi enam ei müüda ja nendegi kate oli marginaalne (vähemalt sel ajal kui ma veel suitsetasin). Mis need soolapähklid üldse siia puutuvad? Suitsetajad joovad rohkem õlut ja söövad pähkleid või? Ma mäletan omast kogemusest rohkem seda, et kõht tühi, sööks midagi, anahui teen tobi parem. Et ma tõesti ei saa neist ajumängudest aru.
                          Ja ma eelnevalt sain aru, et joogiga aetakse 20 meetri kaugusele, mitte tobiga.... ja siis sa võtad oma joogi kaasa.

                          teemasse ka - see balta väike pizzakoht on suht okei. Aga ma pole ka paksu põhjaga pizza fänn.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                            Seal ei ole valemit. Seal on ajumängud pigem, anna soolapähkleid õlle joojale näiteks. Sealt saad oma vastuse kätte.
                            Telliskivis tekkis see " seadus" vist 3 aastat? tagasi, et kõik lauad on" suitsuvabad". Nagu näiteks täna:
                            Kivi Paber Käärid: Lahkusin, sest esiteks teenindus on nagu ikka seal sitt, pidin vist 20 minutit ootama ja ajati eemale, kui suitsu ette võtsin
                            Pudel: Sellest ma ei räägi üldse, see pole koht midagi isegi märkida, sama sitt, võtad joogi ja hakkad suitsu tegema aga juba ajatakse sind eemale.
                            Kärbes: Täpselt sama eelmisele
                            Lendav Taldrik: On just täpselt selline koht, kus isegi kui sa omadki rohkem cashi ja tahad ennast lebolt tunda ennast aga kui, sind ajatakse koos oma suitsu ja alkoga umbes 20 meetri kaugusele, siis tekitab mingeid küsimusi.
                            F- hoonest ma ei hakka üldse rääkima, sest aastaid seal käidud, okei praegu pole neil terassi, aga on kogemuseid, et nemad ka suitsejad ei salli terassil.
                            Tulles rohkem Balta poole, siis õnneks läheb asi chillimaks, näiteks" Peatuses" jne aga see ülejäänud grupp seal tagapool, kes üritavad olla megadiibid kunstiharakadjaolenmegamaxtervislikbullshit ajab mind naerma.
                            sorri.
                            Ma ei ole suitsetaja, aga kirjutan su kriitikale alla. Mulle tundub, et kultuurikilomeetri äärde võiks vaikselt tekkida selliseid kiftima vaibiga urkaid.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              ma tahan siinkohal rõhutada, et ma püüan sitaks suitsetamist maha jätta, nagu forrealshit, aga see ei ole kerge, no ei ole, no ei ole. toffu vihjele, et kultuurikilomeetrile saaks tekitada ülimalt coole urkaid, kirjutaks ma ka alla, meil on vist rannajoont 16 km( viimsist- koplini). ma kujutan oma vaimusilmas nii ette, kui hea vaibe suvel näiteks tallinnas lahes.

                              Kommentaar


                                Olen suitsetaja (kohvi kõrvale kimuja) ja ei näe mingit probleemi, et peab 10m kaugusele tossama minema. Mäletan veel selgelt kui siseruumides suitsetamine oli lubatud ja see oli ikka räigelt rõve.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X