320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

4.Liiga Lõuna Alagrupi tulemused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Navi - Welco 0:4 (0:0)

    Kommentaar


      Navi-Welco mängust siis nii palju,et esimene poolaeg oligi tõepoolest üsna võrdne nagu ka seis näitab. Welcol oli kaks head võimalust (nurgalöögist peaga ja üks 1 vs 1 olukorra laadne asi), Navil see-eest üsna palju kauglööke,millest paar tükki ka päris ohtlikud olid. Esimese poolaja põhjal poleks neljaväravalist võitu ausalt öeldes küll uskunud. Teisel läks aga kõik nii nagu lootsime. Ehk siis plaan oli ruttu 1-2 väravat lüüa,et saaks pinged maha ja siis veeretaks lõpuni rahulikult. Kohe teise poolaja esimesel minutil lõimegi 1:0 ja varsti lisas sama ründaja ka teise värava. 2:0 seisul oli Navil veel variante mängu tagasi tulla,aga väravavahi hea töö päästis sel korral Welcot. Mingil hetkel hakkas kuumus juba päris hullult tapma, seda ei oskagi ausalt öeldes pakkuda,millal 3nda värava lõime,aga sellega oli siis mäng tehtud ka. Kolm esimest Welco väravat lõi meie ründaja Kristjan Noormets. 3:0 seisul läks mäng rohkem Navi kätte ja nad kombineerisid meie värava all päris ilusti. Ütleks,et auväravat oleks Navi kindlasti väärinud,aga olukordade lõpetamine lonkas neil siiski päris tugevalt. Lõpus lisas hoopis Welco veel ühe värava ja 4:0 võit oligi tõsiasi.
      Mäng oli üsna rahulik ja meeldiv, kaarte ei jagatud mitte ühtegi. Edu Navile ja tänud Abjale Tabiverelt punktide röövimise eest!

      Kommentaar


        Algselt postitas Leemet Jobikõrv Vaata postitust
        Navi-Welco mängust siis nii palju,et esimene poolaeg oligi tõepoolest üsna võrdne nagu ka seis näitab. Welcol oli kaks head võimalust (nurgalöögist peaga ja üks 1 vs 1 olukorra laadne asi), Navil see-eest üsna palju kauglööke,millest paar tükki ka päris ohtlikud olid. Esimese poolaja põhjal poleks neljaväravalist võitu ausalt öeldes küll uskunud. Teisel läks aga kõik nii nagu lootsime. Ehk siis plaan oli ruttu 1-2 väravat lüüa,et saaks pinged maha ja siis veeretaks lõpuni rahulikult. Kohe teise poolaja esimesel minutil lõimegi 1:0 ja varsti lisas sama ründaja ka teise värava. 2:0 seisul oli Navil veel variante mängu tagasi tulla,aga väravavahi hea töö päästis sel korral Welcot. Mingil hetkel hakkas kuumus juba päris hullult tapma, seda ei oskagi ausalt öeldes pakkuda,millal 3nda värava lõime,aga sellega oli siis mäng tehtud ka. Kolm esimest Welco väravat lõi meie ründaja Kristjan Noormets. 3:0 seisul läks mäng rohkem Navi kätte ja nad kombineerisid meie värava all päris ilusti. Ütleks,et auväravat oleks Navi kindlasti väärinud,aga olukordade lõpetamine lonkas neil siiski päris tugevalt. Lõpus lisas hoopis Welco veel ühe värava ja 4:0 võit oligi tõsiasi.
        Mäng oli üsna rahulik ja meeldiv, kaarte ei jagatud mitte ühtegi. Edu Navile ja tänud Abjale Tabiverelt punktide röövimise eest!
        Ma loodan,et sügisring läheb 75%paremini kui oli seda kevadring,ple veel maha matnud 3.kohta püüda,aga tõsiasi on,et järgmised kaks mängu peame ilma läbi ajama oma põhiründaja Gerdita,kes läheb vaatab Taani jalgpallielu,või bolla isegi rohkem.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas K2sn Vaata postitust
          abja - tabivere 5-1 (0-1)

          tabivere v2rav penaltist..
          uuriks, et mis siis tabiverega toimus? kas oldi vähemuses või lihtsalt sillamäega mäng veel jalgades. ise pakuks ilma igasuguse eelinfota viimast varianti...
          pommitaja

          Kommentaar


            abja mängib ikka oma väiksel keelatut väljakul ? kui jah siis ei imesta, et tabivere nniimoodi sai.

            Kommentaar


              Seda jama on raske kommenteerida, mis täna toimus..
              lihtsalt. oleks aeg teatud meestel mõelda selle üle, mis eesmärgid sai võetud enne hooaega ja mida tehakse aga nüüd?! on asju, mis vajavad kiiremas korras muutusi, muidu jah. Eks sillamäe kalev ole ka kindlasti jalgades.. aga selle taha ei tasu pugeda. Olime kehvad, kõik liinid lekkisid! Asjad tuleb teha korda, siis oleme tagasi pildil!
              //

              Kommentaar


                Algselt postitas indahell Vaata postitust
                abja mängib ikka oma väiksel keelatut väljakul ? kui jah siis ei imesta, et tabivere nniimoodi sai.
                Kes sa üldse selline oled, et tuled siin väljakut arvustama. Meeskond peab suutma igal väljakul mängida, niiet hoia oma mõttetused endale.
                aitäh!

                Kommentaar


                  Mina lisaks veel selle, et minul ja väravavahil oli kõhugripp. väravavaht teisel poolajal muule ei mõelnud, kuidas saaks puu taha, minul oli sama lugu. Ei suutnud endast kõike anda. plus oli 2 meest purjus veel mängule jõudes.

                  igast jura aga jah, ise olime tõsiselt halvad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hr. Rauno Vaata postitust
                    Kes sa üldse selline oled, et tuled siin väljakut arvustama. Meeskond peab suutma igal väljakul mängida, niiet hoia oma mõttetused endale.
                    aitäh!
                    eh olen mängind sellel väljakul ja kui väljak ei vasta nõuetele siis nahhui seal mängitakse ?

                    väljakul pole ju pikkust ?

                    või tahad vastu vaielda ? ime üldse, et jalgpalli liit laseb seal mängida kui mingi puntrakepp käib ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas indahell Vaata postitust
                      eh olen mängind sellel väljakul ja kui väljak ei vasta nõuetele siis nahhui seal mängitakse ?

                      väljakul pole ju pikkust ?

                      või tahad vastu vaielda ? ime üldse, et jalgpalli liit laseb seal mängida kui mingi puntrakepp käib ?

                      OKOK ,Minu arust teil ple sedagi"isikliku" väljakut,vaid peab kuskil 20km Tartust väljas mängima,mis nagu Abja väljakusse puutub siis jh pikkust napib,aga selle eest on lai nagu lennuväli,kui oskad ja oled piisavalt osav kaitsjad lahti arutada,siis puntratantsu ple,pealegi on tegemist ÕLLELIIGAGA", NII,ET STFU ja natutige jalgpalli nädalalõppu.
                      Olen see kes olen

                      Kommentaar


                        Algselt postitas indahell Vaata postitust
                        eh olen mängind sellel väljakul ja kui väljak ei vasta nõuetele siis nahhui seal mängitakse ?

                        väljakul pole ju pikkust ?

                        või tahad vastu vaielda ? ime üldse, et jalgpalli liit laseb seal mängida kui mingi puntrakepp käib ?
                        Kui ei meeldi, siis ära mängi. Sa oled mingi plika, kes peab vinguma, teised on rahul ja ei nuta. ole vaikselt oma ette ja õpi teistelt.

                        Kommentaar


                          [QUOTE=FCTnr11;1057525] plus oli 2 meest purjus veel mängule jõudes.

                          Tabivere folk?

                          Kommentaar


                            Teeks otsalahti siis ennustamisega:

                            FC Aspen - Tartu Quattromed 2-2(Soov)

                            FC ABJA - Navi Vutiselts x:x (Aga kaotus on lubamatu,kui tahame kolmandale kohale võidelda.)

                            Tabivere - Tõrva 4-2(Muidugi ka viik sobiks)

                            JK Löök - Welco Elekter 1-5(Täiendused ple vist Löögile midagi juurde andnud)

                            EMÜ SK - Tääksi SK 3-1


                            Edu!!!
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              [QUOTE=Lex2;1057747]
                              Algselt postitas FCTnr11 Vaata postitust
                              plus oli 2 meest purjus veel mängule jõudes.

                              Tabivere folk?
                              pigem mingisugune saadjärve beach party äkki.

                              Kommentaar


                                SK Tääksi -Jämsänkoski Ilves 3:5
                                http://www.skimavere.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X