320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

RÕVE POHMELL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olingi ära unustanud mida tähendab üks korralik pohmakas. Tervitan kõiki karsklasi!

    Kommentaar


      joukümmepohmelli

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        olingi ära unustanud mida tähendab üks korralik pohmakas. Tervitan kõiki karsklasi!
        Olen juba paar tundi ennast jälle inimesena tundnud ja päeva kokkuvõtteks võib öelda, et ikka rõve pohmell oli. Minu Top10 tabelis peaks kindlalt sees olema.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Olen juba paar tundi ennast jälle inimesena tundnud ja päeva kokkuvõtteks võib öelda, et ikka rõve pohmell oli. Minu Top10 tabelis peaks kindlalt sees olema.
          kuulaks PraSi arvamust asjast

          Kommentaar


            Täna hommikul tabas mind sellist liiki pohmell, mis paneb mõtlema, miks ma karsklane pole.

            Kommentaar


              tervitaks kõiki kes eile illukas olid

              Kommentaar


                traaa hommikut ei taha nähagi..
                Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

                Kommentaar


                  Noh, kõigil priima olla?

                  Kommentaar


                    Mitte kunagi ärge minge pärast 0,7 viskit ja 4 tunnist poolund spaas sauna ilma, et midagi peale ei tilguks. Kuni hommikusöögini on kõik veel ok aga siis...
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      27.08.10 väitsin ma, et peale igat joomist on alati pohmell. Ei tea mis nüüd 2,5kuud hiljem on juhtunud aga nüüd pole üldse pohmakat enam. Iga pidu lasen peaaegu kõike segamini, viina,õlle,rummi, siidrit jne. aga hommikul jumala normaalne olla. Olen õnnelik!

                      Kommentaar


                        ajeee, see on siis ju super. nagu miks sa lased kõike segamini? ise lasin eile pudeli veini ja 2 õlut alla ja pea küll natukene valutab.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Even Vaata postitust
                          ajeee, see on siis ju super. nagu miks sa lased kõike segamini? ise lasin eile pudeli veini ja 2 õlut alla ja pea küll natukene valutab.
                          Parem joove äki?
                          Muidu silmad ja huuled valutavad
                          Suhkruhaige

                          Kommentaar


                            šhampuse-veini kokteil, mitte just kõige parem idee..

                            Kommentaar


                              No ei kao see pohmakas kuhugi,vastik nastik karusell käib peas.
                              Suhkruhaige

                              Kommentaar


                                Tarbi C vitamiini enne joomist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X