320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

3Go Sport

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Istu maha, kaks! Täiega viis kommentaar oli selle mängu kohta.
    See on sinu arvamus. Teistel ei pea olema sama arvamus, mis sul. Niiet ära teisi enda muudkui postitustega hukka mõista.
    Küsimus sulle veel: Kas kommentaator peab või ei pea olema erapooletu?

    Kommentaar


      Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
      See on sinu arvamus. Teistel ei pea olema sama arvamus, mis sul. Niiet ära teisi enda muudkui postitustega hukka mõista.
      Küsimus sulle veel: Kas kommentaator peab või ei pea olema erapooletu?
      Ei pea olema, aga eile mingit üle võlli Leicesteri armastust ka polnud. Dannar ja Leicester on lihtsalt alati omanud seda teatud miskit vaibi - aga samas professionaalselt mõlema poole õnnestumistesse ja ebaõnnestumistesse suhtunud.

      Kommentaar


        Algselt postitas richardkoppel154 Vaata postitust
        Tänane Leicester vs Man United mängu kommenteerimine oli üks halvimaid, mida ma kuulnud olen. Juba esimesel poolajal oli selgelt aru saada, millise meeskonna poolt kommentaator on ning teisel pooajal tunnistas ka ise koduvõistkonna pooldamist. Kommentaator peaks suutma jääda erapooletuks, isegi kui ta seda ei ole.
        Kahju, et Viaplayst inglise keelset kommenteerimist ei saa panna.
        Algselt postitas topscorer Vaata postitust
        Nõustun täielikult. Näiteks Kanguri puhul pole kunagi otse-eetris aru saada, keda ta fännab. Sellist ühe meeskonna poolt röökimist võib igaüks omas kodus teha, aga kommentaator peaks olema erapooletu.
        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Kuulge, olge nüüd normaalsed, päris maailm kutsub. Mis erapoolikusest te räägite, dannari diktsioon ja sõnavara oli selline, et kui tema oli kaine, siis mina olen emane isakaru. Võib-olla on tegevusalasid, nagu kõrgushüpe ja tanelpadarolemine, kus väike joove annab paremaid tulemusi, aga see eilne kommentaar oli ikka täielik farss ju. Täis peaga lamisemine on okei kuskil fänniturniiril kommenteerides, aga tele otse-eetris vast pigem mitte. Võta kokku ennast.
        Võtke välja raisk!

        Laske liival važuunast väljuda ja võtke vabamalt. Kord aastas võib
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Selverites võiks nüüd viasati vennad ka hakata promoma kanalit stiilis "SD kvaliteet pildis ja helis."
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            oled liiga uimane kommenteerides, problemja. oled liiga energiline, problemja. oled paar jõulupitsi võtnud enne, problemja.
            türa küll, võtke vabamalt kodanikud

            Kommentaar


              Mis te jaurate. Äkki Viasatis on lubatud paari õllega töö tegemine nagu riigikogus? Ilmselt on neil seal Peterburi teel ka puhvet, kus poolajal saad kiirelt mõne õlle teha ja peale mängu pitsi kangemat kui taksot ootad.

              Kahju, et ise sellest kommentaarist ilma jäin. Tundub, et oli lõbus olnud.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Täielik pseudokas. Mõnu pane edasi.

                Kommentaar


                  A kes ütleb, et kommentaator peab alati olema erapooletu? Kas Carlo Zampa on? Kas Tiziano Crudeli on? Kas Fabio Caressa on?
                  Otsene vastase halvustamine on bääd, kaasaelamine sugugi mitte.
                  "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                  These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                  Kommentaar


                    Me oleme külmad põhjamaa inimesed, atletico. Erapoolik ollakse koondisemängudel.

                    Ei tegelt ma saan aru, mida sa mõtled, kuid eestlane ei vaata Serie A'd itaaliakeelsete kommentaaridega ning Sky Sportsi mehed on erapooletud ehk järeldus = kommentaator peab olema erapooletu.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Me oleme külmad põhjamaa inimesed, atletico. Erapoolik ollakse koondisemängudel.

                      Ei tegelt ma saan aru, mida sa mõtled, kuid eestlane ei vaata Serie A'd itaaliakeelsete kommentaaridega ning Sky Sportsi mehed on erapooletud ehk järeldus = kommentaator peab olema erapooletu.
                      See värk ei ole nii õige isegi.. Pigem tiba vale arusaam. Omal ajal Tiit Pekk, Lembitu Kuuse ja teised vanameistrid ka ikka parajalt leili läinud kommenteerides.. Hetkel parim näide Alvar Tiisler muidugi.

                      Võibolla on see, Erand Kinnitab Reeglit - värk, aga rohkem palun!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Me oleme külmad põhjamaa inimesed, atletico. Erapoolik ollakse koondisemängudel.

                        Ei tegelt ma saan aru, mida sa mõtled, kuid eestlane ei vaata Serie A'd itaaliakeelsete kommentaaridega ning Sky Sportsi mehed on erapooletud ehk järeldus = kommentaator peab olema erapooletu.
                        Kaugel sellest. Sky ja eriti BT omad on vägagi viltu paljudes vastasseisudes. Lihtsalt inglastel on asjad natukene paremini vaka all hoitud kui lihtsalt kriiskav kaasaelamine.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Kus Dannar ja õlled täna on?
                          Oleks asja duublisse saanud.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Kus Dannar ja õlled täna on?
                            Oleks asja duublisse saanud.
                            Aastavahetuse kanti saab ka mänge.
                            ★★★★★★

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kus Dannar ja õlled täna on?
                              Oleks asja duublisse saanud.
                              Ma olen Dannarile kasti õlut võlgu, enne aastavahetust toimetan talle õlled, et ta saaks manu fänne nokkida mängus southamptoniga ja tekitada järjekordseid pseudo probleeme.

                              Kommentaar


                                vincent on mõnuagendi kriidikarbile küüned taha saanud?

                                ekraanil oli päris kindlasti esimese nimi, aga kuulda oleks nagu teist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X