320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas tõesti tuuakse ära? Arvasin juba, et chelskisse taas, nagu need kõik saksa liiga pallurid, kellega 'pooli seostatud viimasel ajal.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Phil McNulty ka beebis suurelt kuulutab. Nr 6 särk olla talle kõrvale pandud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Thiago tulek tähendab tõenäoliselt Gini minekut. Sellega on esi-11 lõhutud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Saksa meedia kinnitab samuti, et diil on tehtud.


          http://www.last.fm/user/kurat_

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Thiago tulek tähendab tõenäoliselt Gini minekut. Sellega on esi-11 lõhutud.
            Alg11 on tugevdatud. Thiago on kunn ja hakkab seda olema ka Liverpooli ridades.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Alg11 on tugevdatud. Thiago on kunn ja hakkab seda olema ka Liverpooli ridades.
              On jah.
              Aga anname ikka uues klubis aega eksole.

              Kommentaar


                Tal on kombeks ka ca 50% ajast katki olla.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                  Tal on kombeks ka ca 50% ajast katki olla.
                  Parem kui Lallana 90% ja Chambo 70%!
                  ★★★★★★

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    Thiago tulek tähendab tõenäoliselt Gini minekut. Sellega on esi-11 lõhutud.
                    Viimased kõlakad on aga nii rääkimas et Gini ei lähe kuskile. Lihtsalt üks lisaks. See on parim variant, loodetavasti kõlakad peavad.

                    Kommentaar


                      Thiago ametlik. Ütleb, et ameising.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Ongi.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Thiago ametlik. Ütleb, et ameising.
                          5+, ammu pole Klubi ostnud täiesti maailma tipus olevat mängijat. Sarivõitja, praktiliselt iga aasta on karikaid tulnud talle.

                          Kommentaar


                            Väidavad, et ostame Diogo Jota endale... kratsiks kukalt, aga ei saa - telefon on näppude vahel.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Mul Thiagost suht pohlad, aga nüüd tahaks juba näha, kas klubi üldse suudab kedagi ära tuua. Peale tundmatu jaapanlase, kes mängis Austrias ja tundmatu kreeklase, kes mängis ka kuskil (pidin isegi ta nime googeldama).
                              Algselt postitas Stok
                              Ta on 29, väga palju aega pole anda kahjuks.
                              Sorry, aga see jätab veidi ignorantse mulje. Thiago on lihtsalt puhas, kontsentreeritud, destilleeritud ja kristallfiltreeritud klass.
                              Kui Gini, Hendo ja Fabinho tehnilised oskused kõik kokku liita, siis saaks vast mingi 80-90% Thiago oskustest kokku ehk.

                              Sellepärast natukene lootsin ka, et see tehing lõpuks teoks ei saa.
                              Ma pole muidugi Pooli tegemisi nii süvitsi ja keskendunult jälginud nagu enamik siinse teema tegelasi, aga mulle on jäänud mulje, et Pooli edu võtmeks on kombinatsioon -
                              - kindlast kaitseliidrist (VVD) + paariline keha tegemas + kaitsev keskväljamängija ja liini taha tulevaid palle elimineerima kiirustav kiiper
                              - väga kiire ja sirgjooneline ründeliin, kes suudab üle joosta sisuliselt iga kaitseliini maailmas
                              - äärekaitsjad, kelle panus rünnakule on fenomenaalne
                              - keskväli, mille moodustavad suure töövõimega mängijad, kelle esimene ja teine ülesanne on pressi teha ja survestada

                              Üsna sellises järjekorras
                              Ma ei taha selles osas öelda nende mängiajte kohta midagi väga halvasti sest ilmselgelt tiimimäng tervikuna töötab kui võideti CL ja järgneval hooajal muljetavaldavalt ka EPL. St tegemist pole kindlasti kaigastega. Aga nimistus Fabinho, Gini, Milner, Keita, Henderson, Ox - kui peaks ütlema kas nad on pigem töömehed või kunstnikud siis ma ütleks, et 6st 6 on pigem töömehed. Rabavad kõvasti, survestavad, töötavad tagasi, võtavad ruumi. Aga sellist visiooni, et ühe shoulder-dropi ja pöördega kolm vastase keskväljamängijat olukorrast välja võtta ning anda täpne sööt vabas ruumis olevale ründajale jala peale... ma arvan et selles on Thiago nendest kõikidest kõvasti üle. Ja seega saite ikka väga täpselt juurde sellise mehe, keda vajasite.

                              Ilmselt nõustute, et pigem on Poolil viimasel ajal olnud keerulisem kaitsest lähtuvate meeskondade lahtimuukimises. Usun, et selles suudab Thiago teid kõvasti aidata. Ja kui enne tema liitumist mõtlesin omaette (nagu mitmedki teised ennustajad vastavas teemas väljendanud on) et ehk läheb teil EPLi kaitsmisega see hooaeg keerulisemaks siis selline üksinda uue dimensiooni lisav mees kallutab isegi minu silmis kaalukausid Pooli kasuks.

                              * see märkus oli asjakohane, et vigastusprobleemid pole talle kindlasti võõrad. Aga viimased paar aastat selle osas heldemad olnud. Eks näikse kuidas EPLis selle poolega hakkama saab. Samas on andekamad (David Silva, Bernardo Silva, Luka Modric) suutnud hakkama saada. Muidugi nemad kõik tulid liigasse oluliselt noorematena.

                              Kommentaar


                                Guardian räägib tõepoolest Jotast täiesti kindlas võtmes - viie-aastane leping olla kokku lepitud, vaid arstide käe all pole mees veel käinud. Supertalent Ki-Jana Hoever liituvat siis Wolvesiga, seal on ilmselt tehing, kus saadav raha sõltub sellest, palju noormees mänguaega saab.
                                Tegelikult need tehingud ei üllata, sest oli üsna selge, et kui Klopp hakkab "teistsugusest meeskonnast" rääkima ja Chelsea rahakulutamist kritiseerima, on tal juba oma rauad tules. Nii need asjad paraku jalgpallis käivad.
                                Mis aga rainise esseesse puutub, siis on Kloppi käekiri mängitada keskväljal töömehi. Vaevalt see Thiagogi seal midagi imepärast ja originaalset tegema hakkab - küllap surutakse ta süsteemi sisse. Selles ma ei kahtle, et kvaliteeti tal jagub.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X