320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VAR

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
    "kaitse oli ju ainult millimeetreid valel pool. tra see VAR pilli lõhki ajab, eriti arvestades et see mõõtmine on ebatäpne"
    Siin ei ole sulgu. Ja kui sulgu ei suuda leida, siis ei tohikski sulgu vilistada. Siin seda ei tehtud, õige ja aus otsus.

    Oleks selle pildi järgi suluseis vilistatud ajaks tõesti närvi.

    Minu ving on puhalt see olnud, et kui kohtunik ei saa aru kas nüüd on sulg või ei ole hakkab oma suva järgi seda määrama, aga siin tõesti päris palju sellist vingumist olnud, et 2cm sulgu ei ole sulg! No jesus fucking christ on küll.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
      Siin ei ole sulgu. Ja kui sulgu ei suuda leida, siis ei tohikski sulgu vilistada. Siin seda ei tehtud, õige ja aus otsus.

      Oleks selle pildi järgi suluseis vilistatud ajaks tõesti närvi.

      Minu ving on puhalt see olnud, et kui kohtunik ei saa aru kas nüüd on sulg või ei ole hakkab oma suva järgi seda määrama, aga siin tõesti päris palju sellist vingumist olnud, et 2cm sulgu ei ole sulg! No jesus fucking christ on küll.
      Palun tõestust väitele, et videokohtunik 'ei saanud aru, et sulgu pole'.
      Minu arust on see küll lihtsalt luul sinu peas.

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Palun tõestust väitele, et videokohtunik 'ei saanud aru, et sulgu pole'.
        Minu arust on see küll lihtsalt luul sinu peas.
        Kui videokohtunik paneb suluseisu jooni 5 minutit, siis on ilmselge, et midagi on mäda. Tehnoloogia neid ei aita, oma käega tõstetakse suluseisu jooned ja kui kohtunik paneks need 2 pikslit ründajal vasemale ja kaitsjal paremale oleks otsus hoopis teistpidi. Keri paar lehte tagasi ja võta need mängud lahti näed lives mida vaatajale näidatakse kuidas neid jooni tõmmatakse.

        Edit: need leheküljed on inglise kohtunike teema all, sest see on ainuke liiga kus seda viga tehakse. Mingil maagilisel põhjusel muudes liigades nii ei juhtu.

        BTW Eilne spursi penalti oli huvitav koht VARi jaoks, küll nägin sitasti kordust, aga selle ühekordsel nägemisel jättis küll kukalt kratsima kuidas see penalt jõusse jäi. Aga ilmselt eksisin, sest ei ole täis kordust viitsinud otsida.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Pole ka kusagilt märganud, et see pilt mis telekast tuleb on sama mida kohtunik vaatab ja uurib. Seega suht random hülgemöla ja oletused endiselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Pole ka kusagilt märganud, et see pilt mis telekast tuleb on sama mida kohtunik vaatab ja uurib. Seega suht random hülgemöla ja oletused endiselt.
            Sorry, aga kui kaamera näitab VARi ruumi sisemust, siis ma usun, et seal ei tehta mingeid photoshopi imetrikke laivis, et see mis meile paistab VARI ruumi ekraanist pole tegelt see mis seal päriselt on.

            Hülgemöla on pigem sinu jutt, et "ma ei usu" "nii ei ole" jne. Fakt on see, et ainukene liiga kus VAR ei tee mitte midagi on premier league. Fakt on see, et kahtlased suluseisu otsused on ainult premieris. Teiste liigade peale kokku ei tule sellist pläusti isegi aasta peale kui prem seda tegi esimese nelja nädalaga.

            Et su hülgemöla juttu natukene harida, siis võta näiteks hispaania var: https://www.youtube.com/watch?v=mte7hYkAmDc Minul isiklikult pole mitte midagi selliste millimeetriliste suluseisude vastu. Kindel töötamisviis, suluseisu leidmiseks kulub 10-20sekundit mitte 5 minutit mõõtmist.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Linnupoja, kuidas siis see VARi otsus meeldis? Las ma pakun, seekord on kõik õige, sest otsus tehti ManU kasuks?

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Linnupoja, kuidas siis see VARi otsus meeldis? Las ma pakun, seekord on kõik õige, sest otsus tehti ManU kasuks?
                Olidki õiged otsused muidu.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  Olidki õiged otsused muidu.
                  Mane käsi oli muidugi õige otsus, aga Origile sõideti ju konkreetselt kossi. Kui see ei ole viga, siis mis on?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                    Mane käsi oli muidugi õige otsus, aga Origile sõideti ju konkreetselt kossi. Kui see ei ole viga, siis mis on?
                    See oli selline 50-60 otsus. Aga seda ei saa ka VAR otseselt ümber määrata.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Origile sõideti ju konkreetselt kossi. Kui see ei ole viga, siis mis on?
                      Exactly. Mitmel kohtunikul ManU trussikud jalas on seal ruumis...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        See oli selline 50-60 otsus. Aga seda ei saa ka VAR otseselt ümber määrata.
                        Täpselt nagu üks teine värav siin kunagi ühes liigamängus kunagi nii nagu löödi või midagi sellist tehti. Niu-niu?
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Ma vingusin täpselt samamoodi kui Mane kasuks penalti anti, sest ütlesin, et puude oli, aga viga mitte. Täpselt sama olukord oli Origiga - minu arvamus.

                          "kossi sõideti" vs tegelikult puutus õrnalt kaitset - räägiks siis nii nagu asjad olid saaksin aru kui pole otsusega rahul, aga Origi oli juba pikali viskumas, tundis minimaalset puudet ja siis lasi kõik vabaks.
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Põnev oleks näha ilma VARita liigatabelit, s.t. sellist, kus on kohtuniku otsus jõusse jäetud. On keegi oma netirännakutel kohanud?
                              Minu jaoks see pole põnev, sest kui liverpool vs ükskõik mis sats on 0:0, siis löövad ikka lõpus ära. Aga kui VARiga on saadud vahepeal 1:0, ega nad seda teist igakord ei löö, ehk ei näitaks väga midagi... Mingi vingem ja kavalam VARita liigatabel võiks olla.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Põnev oleks näha ilma VARita liigatabelit, s.t. sellist, kus on kohtuniku otsus jõusse jäetud. On keegi oma netirännakutel kohanud?
                                Siin midagi on. Kuna Liverpool on esimene, siis hetkel väga ei süvenenud ka.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X