320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Flora fännid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nonii, laupäeval lähme siis Saarde. Tellisin bussi ära... 19 kohta bussis ja maksma läheb see sõit umbes 150 eeku nägu, kui me bussi täis saame... praamipileti hind on 1'le otsale 35-.... Ok, ümardame ropult ja julgelt ning ütleme, et 250- per kärss, saab ilusti edasi tagasi ära käidud... Seega mehed/neiud, Parem Tiib ja 5. Sektor, kõik kes soovivad kaasa tulla, ärge siis alt ära hüpake, saame selle bussi täis küll ja lähme Kuressaarde ilusat ilma ning Flora võitu nautima!

    Andke siis palun hiljemalt homme hilisõhtuks oma tulekust teada mulle või Sen'ile... Kirjutage, joonistage, helistage.

    Bussi väljumise aja ning koha panen siia peale täpsustamist ka kirja.

    Forza Flora...
    Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

    Kommentaar


      Buss väljub laupäeval kell 12 Kristiine keskuse kõrval asuvast Statoili bensukast!
      Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

      Kommentaar


        Väike näide publikust J-Jaani kodumängul Flora II-ga http://fotoalbum.ee/photos/pasapepp/55877369
        Rahvast oli üle 120 ja oli vägev emotsiooniderikas mäng. Rahvas elas mõnuga kaasa ja oli täitsa vägev.
        Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

        Kommentaar


          818 Siiski paradan sind. kell 11 pidi olema väljumisaeg,et jõuaksime kella 14.00 praamile
          sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

          Kommentaar


            Algselt postitas HaTe Vaata postitust
            818 Siiski paradan sind. kell 11 pidi olema väljumisaeg,et jõuaksime kella 14.00 praamile
            Jah, 11 saame kokku ja 11.15 stardime

            Edit: Sorry, minu viga 12!

            Kommentaar


              No kaua võib korrutada, 2'sele praamile me ei mahu bussiga enam peale, kella 15'sele praamile on Bussi jaoks koht broneeritud ja seega sõidame 12 paiku kristiine bensukast välja...

              Kurat!

              12!
              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

              Kommentaar


                Algselt postitas 818 Vaata postitust
                No kaua võib korrutada, 2'sele praamile me ei mahu bussiga enam peale, kella 15'sele praamile on Bussi jaoks koht broneeritud ja seega sõidame 12 paiku kristiine bensukast välja...

                Kurat!

                12!
                No 11 võib ikka koguneda
                sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                Kommentaar


                  tehke siis minu eest ka mürglit! :P
                  FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                  Kommentaar


                    Ja alla kolmeväravalist võitu paluks Saaremaalt mitte kaasa tuua.
                    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                    Kommentaar


                      Elerile,nahkpeale
                      Saab Tehtud
                      sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                      Kommentaar


                        juhhuuu, olen mõtetes teiega, mu kallid!
                        FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                        Kommentaar


                          tehtud 3-0

                          Kommentaar


                            22 August Narva. Lähme???
                            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

                            Kommentaar


                              Raudselt, Sen lubas bussi orgunnida!
                              Jalgpallihaigla liige

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aff Vaata postitust
                                Raudselt, Sen lubas bussi orgunnida!
                                Postimees: "Flora poolehoidjad on viimasel ajal võtnud hingeasjaks külastada suure pundiga ka võõrsil peetavaid kohtumisi,"

                                Seekord buss 48 kohaline!
                                Loodetavasti pole probleemi selle täis saamisega.
                                Mida rohkem meid rünnatakse ja mida rohkem meie kohta valesid välja mõeldakse seda tugevamad me oleme!!!
                                FLORA !!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X