320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Lumehelbekeste pealetung

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lumehelbekeste pealetung

    "Havi käsul..."

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    [ATTACH=CONFIG]6179[/ATTACH]
    päris huvitav lähenemine

    #2
    Algselt postitas Stok
    Wow. Inimesed on hädas, sest talv on ja lumi on maas ning osades kohtades on isegi jää! Uskumatu lugu lihtsalt.. vanasti maal sai kuude kaupa tõukekelguga ringi sõita, tänapäeval pole see enam võimalik, sest tõukekelk ei libise soola-graniidi segu peal.

    Kommentaar


      #3
      mul ka teismeline laps viiksus ükspäev, et külm õues - ma ütlesin, et ole rõõmus, et ei ole aasta 1943 ja asukoht Stalingrad. Vot siis oleks ma võinud tema kurtmist kuulata.

      Kommentaar


        #4
        A Hove cafe owner has faced criticism after admitting he turned down a job applicant because "British people have a poor work ethic".


        Heh. Ok, see välja ütlemine oli veits palju lubatud endale. Pean just silmas, et üldistas kogu rahvuse peale. Kuigi, kui sa maksad miinimum palka, siis saad ka selle eest töötajad. Töötasin ise ühes tehases vahetuse ülemana ja meil olid immigrandid ja kohalikud ja ükski kohalik ei pidanud üle päeva vastu. Kõige parem oli üks tüüp, kes ütles, et läheb WC-sse ja ei tulnudki tagasi. See oli kaks tundi tööpäeva algusest. Nad olid kõik agentuurist ja kui sulle ei meeldi, siis ütle, see on fine. Töö ei olnud raske, pigem veidi igav, aga ta ei jõudnudki selleni. Anyway, mida madalam palk, seda vähem motiveeritud britt. Aga jääda kaks tundi hiljaks ja siis saata sõnum, et kle ma ei tule, sest ma olen märg, äkki mõni teine kord ja siis solvuda on eriti lahe.
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          https://www.telegraph.co.uk/news/201...have-poor-work

          Heh. Ok, see välja ütlemine oli veits palju lubatud endale. Pean just silmas, et üldistas kogu rahvuse peale. Kuigi, kui sa maksad miinimum palka, siis saad ka selle eest töötajad. Töötasin ise ühes tehases vahetuse ülemana ja meil olid immigrandid ja kohalikud ja ükski kohalik ei pidanud üle päeva vastu. Kõige parem oli üks tüüp, kes ütles, et läheb WC-sse ja ei tulnudki tagasi. See oli kaks tundi tööpäeva algusest. Nad olid kõik agentuurist ja kui sulle ei meeldi, siis ütle, see on fine. Töö ei olnud raske, pigem veidi igav, aga ta ei jõudnudki selleni. Anyway, mida madalam palk, seda vähem motiveeritud britt. Aga jääda kaks tundi hiljaks ja siis saata sõnum, et kle ma ei tule, sest ma olen märg, äkki mõni teine kord ja siis solvuda on eriti lahe.
          Mul tuli meelde sellega aeg, kui Tallinna Kõrgkoolis õppides selle kõrvale tööd otsisin. Mõtlesin, et ahh kui jube see telefonimüük ikka olla saab, proovida ju võib. Mulle anti patakas numbreid ette, juhatati lauda, anti mobiil ja näidati näpuga mingi 50ndates tüübi peale ja öeldi, et vot see mees teenib lausa kümneid tuhandeid siin(oli krooniaeg). Tegin paar kõnet ära, siis küsisin ülemustädilt pausi, et üks suits all teha. Tõmbasin sealt ahvikiirusel nelja tuule poole, tagasi vaatamata ja suitsu pole ka siiamaani teinud.
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Tõmbasin sealt ahvikiirusel nelja tuule poole, tagasi vaatamata ja suitsu pole ka siiamaani teinud

            Ja mul selle peale meenus kunagi ammusel ajal sai kuhugi lattu tööle mindud. Suht esimene selline ametlik kellast kellani töö. Käin kohal, teeme inteka, öeldi et tule homme. Läksin homme, sõlmisime kell 8.30 ilusti lepingu ja minek.
            Üldse aga ei istunud see värk. Olles eelnevalt suviti kullerit sõitnud ja niisama ehitustel hänginud, siis väga masendav oli ühes laos ühte asja teha. Pealelõunat sai ülemusele öeldud, et sorry, ei mängi välja ja tehti lepingu lõpetamine.

            Mis mind imestama pani, et HRi tädi lepingu lõpetamisel küsis, et ega mind seksuaalselt ahistatud või teiste poolt ei kiusatud seal. Võibolla oli juba 2007 aastal legit teema see

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas gizmoduck Vaata postitust

              Mis mind imestama pani, et HRi tädi lepingu lõpetamisel küsis, et ega mind seksuaalselt ahistatud või teiste poolt ei kiusatud seal. Võibolla oli juba 2007 aastal legit teema see
              et olid 3h tööl olnud ja juba aeti käsi püksi Shamtu kastide taga?

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                Mul tuli meelde sellega aeg, kui Tallinna Kõrgkoolis õppides selle kõrvale tööd otsisin. Mõtlesin, et ahh kui jube see telefonimüük ikka olla saab, proovida ju võib. Mulle anti patakas numbreid ette, juhatati lauda, anti mobiil ja näidati näpuga mingi 50ndates tüübi peale ja öeldi, et vot see mees teenib lausa kümneid tuhandeid siin(oli krooniaeg). Tegin paar kõnet ära, siis küsisin ülemustädilt pausi, et üks suits all teha. Tõmbasin sealt ahvikiirusel nelja tuule poole, tagasi vaatamata ja suitsu pole ka siiamaani teinud.
                Ma ei ütlegi, et inimene ei peaks ära minema, kui talle ei meeldi. Aga naljakas oli see, et selle aja jooksul suutsin talle maja tutvustada ja palusin tal alustada lihtsa ülesandega, et pühkigu harjaga põrand üle, sest ta hakkab kohe sinna asju laduma. Esiteks kulus tal selleks kolm korda rohkem aega kui teistel, sest ühe käega pidi pükse üleval hoidma. Ja ta ei jõudnudki teada saada, mida tegema peaks.
                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                My spell checking is second to nine!

                Kommentaar


                  #9
                  Kunagi tuli Päevalehte tööle üks tore noormees, kes oli hoopis vastupidine kuju. Öeldi, et käi Toompeal, tutvu poliitikutega ja nädal võta sisseelamiseks. No võttiski, siis kirjutas 30 000 märki (see on siis mingi viis triiki täis lehekülge) analüüsi (tüüp ise oli mingi 23 ja äsja ülikoolist tulnud), et kuidas kõike valesti tehakse ja kuidas tema teab, mis Eestis viga ja üleüldse. Kui talle vaikselt selgeks tehti, et nii ikka päris ei saa ja üleüldse, siis läks ta töölt ära ja kirjutas seejärel vihast nõretava postituse enda blogisse, kuidas terve ajakirjandus on lömitavad sead ja et oleks aeg selg sirgu lüüa ja Eesti uueks luua. Postimees avaldas veel selle, kuna seal öeldi Päevalehe kohta halvasti.

                  Kommentaar


                    #10
                    Ühes anonüümseks jääda soovivas maakonnalehes nägin sarnast lugu kõrvalt. Ma olin ühes nurgas spordi ja kultuuriga. Meie kõrval oli puhkusele läinud reporteri tühi töölaud ja selle taha ilmus ühel päeval peatoimetaja käekõrval üks suvereporterikandidaat. PT pani ta laua taha, andis talle õhukese mapi toimetuse reeglitega ja palus selle läbi lugeda. Kutt süvenes sellesse umbes kaheks tunniks. Lõpuks palus PT tal arvutisse logida ja ennast intraneti ja töölauaga kurssi viia. Vana istus järgmised pool tundi vaikides kuvari ees, kuni lõpuks julges tasasel häälel habiseda, et ta ei tea ju paroole.

                    Lõpuks sai ta tööauale sisse, PT selgitas talle selle toimimist ja lahkus siis uuesti, andes suverepsile ülesandeks käia läbi BNS ja pressiteated ja mõelda välja, millise uudisnupuga ta sooviks järgmise päeva lehes debüteerida. Kutt istus järgmised neli tundi vaikides kuvari ees, käed süles. Siis tõusis püsti, läks PT juurde ja ütles: "Ma ei suuda sellise pinge all töötada".

                    Ja kõndis minema.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kunagi tuli Päevalehte tööle üks tore noormees, kes oli hoopis vastupidine kuju. Öeldi, et käi Toompeal, tutvu poliitikutega ja nädal võta sisseelamiseks. No võttiski, siis kirjutas 30 000 märki (see on siis mingi viis triiki täis lehekülge) analüüsi (tüüp ise oli mingi 23 ja äsja ülikoolist tulnud), et kuidas kõike valesti tehakse ja kuidas tema teab, mis Eestis viga ja üleüldse. Kui talle vaikselt selgeks tehti, et nii ikka päris ei saa ja üleüldse, siis läks ta töölt ära ja kirjutas seejärel vihast nõretava postituse enda blogisse, kuidas terve ajakirjandus on lömitavad sead ja et oleks aeg selg sirgu lüüa ja Eesti uueks luua. Postimees avaldas veel selle, kuna seal öeldi Päevalehe kohta halvasti.
                      natukene kaldun küll kõrvale konkreetsest juhtumist, kuid... ei maksa päris seda "ise noor ülikoolist tulnud ja juba hakkab arvama" vaadet nii väga ka naeruvääristada. Ma omas valdkonnas nüüd juba ehk 7+ aastat töötanud ning need mõtted, mis toona olid selles osas, et "mis on valesti" on tegelikult samad ka praegu. Tänasel päeval aga... lihtsalt ei viitsi neid välja öelda, sest same shit different day. konformsus on selle asja nimi ning teisalt hakkabki ajaga power kaduma. Ja kui tuleks süsteemi väljastpoolt noor inimene, kes hakkaks määrama "mis kõik valesti", siis paljudes punktides oleks tal õigus, kuid saaks ka minu poolt sama reaktsiooni nagu ma sain: "poja ela veidi süsteemi sisse ja ära tule õpetama isa ni**uma, eksole".

                      Psühholoogiliselt taandub ka sinna, et eks see vanem ja kogenenum ise ka näeb neid kohti, mis valesti on, aga ei jaksa enam tuuleveskitega võidelda, sest endal ei ole enam sellist 20 aastase noore pulli powerit tegemistes. Ja siis poeb juba väike hirm ka sisse ja siis sisendatakse endale, et "meie kogemus on meie kaitserelv rünnakute vastu". Ja ma arvan, et ... ajakirjanduses on selliste noorte pullide kontsentratsioon keskmisest suurem ja nii peabki olema. Maru kurb kui ei oleks. Mõnu ilmselt kunagi oli samasugune. Tänaseks päevaks aga tuhh maas, pool tööaega soccernetis jne... (võta nüüd väikse soolaga teksti )

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        natukene kaldun küll kõrvale konkreetsest juhtumist, kuid... ei maksa päris seda "ise noor ülikoolist tulnud ja juba hakkab arvama" vaadet nii väga ka naeruvääristada. Ma omas valdkonnas nüüd juba ehk 7+ aastat töötanud ning need mõtted, mis toona olid selles osas, et "mis on valesti" on tegelikult samad ka praegu. Tänasel päeval aga... lihtsalt ei viitsi neid välja öelda, sest same shit different day. konformsus on selle asja nimi ning teisalt hakkabki ajaga power kaduma. Ja kui tuleks süsteemi väljastpoolt noor inimene, kes hakkaks määrama "mis kõik valesti", siis paljudes punktides oleks tal õigus, kuid saaks ka minu poolt sama reaktsiooni nagu ma sain: "poja ela veidi süsteemi sisse ja ära tule õpetama isa ni**uma, eksole".

                        Psühholoogiliselt taandub ka sinna, et eks see vanem ja kogenenum ise ka näeb neid kohti, mis valesti on, aga ei jaksa enam tuuleveskitega võidelda, sest endal ei ole enam sellist 20 aastase noore pulli powerit tegemistes. Ja siis poeb juba väike hirm ka sisse ja siis sisendatakse endale, et "meie kogemus on meie kaitserelv rünnakute vastu". Ja ma arvan, et ... ajakirjanduses on selliste noorte pullide kontsentratsioon keskmisest suurem ja nii peabki olema. Maru kurb kui ei oleks. Mõnu ilmselt kunagi oli samasugune. Tänaseks päevaks aga tuhh maas, pool tööaega soccernetis jne... (võta nüüd väikse soolaga teksti )
                        Noh, on ikka vaks vahet, et kas hakkad kuskilt midagi tegema või lööd lihtsalt kõik oma ideed letti (millest suurem osa on ammu proovitud ja läbi kukkunud) ja nõuad selle lehte panemist. Argumentatsioon oli seal suuresti "varem pole õiget sotsialismi või mida iganes" olnud.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Noh, on ikka vaks vahet, et kas hakkad kuskilt midagi tegema või lööd lihtsalt kõik oma ideed letti (millest suurem osa on ammu proovitud ja läbi kukkunud) ja nõuad selle lehte panemist. Argumentatsioon oli seal suuresti "varem pole õiget sotsialismi või mida iganes" olnud.
                          jea ma ütlesingi, et kaldun konkreetsest teemast kõrvale.

                          Kommentaar


                            #14
                            Minu hea diskussioonipartner on korduvalt väitnud, et suur osa meie kaasmaalastest on hukas. Me ise olevat nad hukka lasknud ning ise peame tagajärgedega toime tulema. Eesti probleem ei ole mitte hukas noored, vaid hukka jõudvad vanad.Eesti ühiskond seisab vähemalt kolmetasandilisel ristteel, kus õige suuna valimisest sõltub, milline on Eesti nägu ja Eesti elu järgmise kümnendi lõpuks. Olulisi valikuid edasi lükates ja vana hooga kulgedes vaatab meile ülejärgmisest kümnendist vastu Eesti, mis on vana, umbusklik ja eraklik.

                            Kindlasti mõni peerukene tunneb ennast ära.

                            Kommentaar


                              #15



                              Õikal on tõepoolest väga paljud autod nagu täieliku lume all.
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X