320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

www.premierleague.com

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Lühidalt on minu strateegia järgmine ära aimata meistriliigas vormi tõusvad mängijad ja osta nad siis odavalt ja kui ta saavutab lae siis müüa maha ja kasseerida tõusust pool, asemele ostad aga uue mängija, kellel hooaja algus aia taha läks ja nüüd alles näitab oma tõelist sisu.
    Näiteks on selline mängija kahtlemata Ronaldo, kelle hind oli selle hooaja algul küllaltki kõrge 12 miljonit naela, kuid ma ennustan, et sellel hooajal skoorib ta nii nagu 2005/2006 hooajal skooris Henry, kelle tipphind oli 14 milj.naela.

    Samuti on kõvasti tõusnud Aston Villa kaitsja Laursen, paraku eelmine hooaeg ta polnud suurem asi. Ma jätsin tähelepanuta kirjelduse, et tänu Laursenile Taani Euroopa meistriks tuli kuna mängus Prantsusmaaga neutraliseeris täielikult Zinedine Zidane enda!
    Need on olnud mängijad keda ei tohi müüa.

    Samas aga hooaja hakul head mängu näidanud Man City mängijad nüüd hambutud, ainult poolkaitsja Petrov on oma hinda olnud väärt.
    Samuti magasin maha Portsmouthi ründaja Benjani tipphetke, mistõttu kaotasin 0,2 punkti müügil ja 0,5 punkti Tevezi tagasiostul...

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas jupitero Vaata postitust
      Ma jätsin tähelepanuta kirjelduse, et tänu Laursenile Taani Euroopa meistriks tuli kuna mängus Prantsusmaaga neutraliseeris täielikult Zinedine Zidane enda!
      Laursen? Zidane? EM 1992?

      ihihihihi.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas jupitero Vaata postitust
        kaitsja Laursen, paraku eelmine hooaeg ta polnud suurem asi.
        aga äkki olid tal eelmine hooaeg põlved katki?

        Kommentaar


          #49
          Algselt postitas Peppone Vaata postitust
          Laursen? Zidane? EM 1992?
          ihihihihi.
          Lugesin diagonaalis valesti, aastal 2002 maailma karika võidumängus:
          Experienced Denmark international signed from AC Milan for £3million. Cool and accomplished central defender who started out at Silkeborg before moving to Hellas Verona and then on to the 2003 Champions League winners. Struggled to hold down a regular place in Milan but has become a vital player for his national side, notably marking Zinedine Zidane out of Denmark's 2002 World Cup victory over France. Links up with fellow countryman Thomas Sorensen at Villa Park.

          Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
          aga äkki olid tal eelmine hooaeg põlved katki?
          Vot ei teadnud, polnud enne Inglise liiga vastu huvi tundnud, tugitoolisportlasena ainult EM ja MM mänge vaatasin.
          Oeh teadnuksin seda 3 kuud tagasi, kui kaalutlesin kas osta odavam kaitsja Lauresn 4,6 pealt (hiljem ostsin 5,2ga), mis võimaldanuks osta ka Tevezi 0.5 võrra odavamalt... saaksin ka Fantasy Cup-is kaasa mängida.

          Kommentaar


            #50
            Puhuks, kui keegi ei mängi yahoo fantasyt, vaid hoopis premierleague.com'i, tegin taas ka soccerneti liiga. 954774-171854
            Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              #51
              Mis neil yahoo fantasy ja premiereleague.com fantasy vahet on? Kas punktide arvestamine käib sama süsteemi järgi?
              Ise arvatavasti teen see aasta ka siia premiereleague.comi tiimi kuna eestlasi vist siin rohkem registreerunud(eelmine aasta vist ligi 1000 erinevat meeskonda?). Eelmine hooaeg panin cyki.comis Eesti liiga kinni aga osalejaid oli ka ainult 40.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                [/B]Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.
                kindlalt ei mäleta, kuid õnnestus vist ka peale viimast vooru liigas tabeli tippu jääda...
                muidugi nüüd, kus vanad tulemused maha võetud, on hea kelkida

                igaljuhul sai ka sel korral soccernet liigaga ühinetud

                Kommentaar


                  #53
                  Ärge pabistage, see aasta ma võidan

                  Kommentaar


                    #54
                    Head to Head

                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Puhuks, kui keegi ei mängi yahoo fantasyt, vaid hoopis premierleague.com'i, tegin taas ka soccerneti liiga. 954774-171854
                    Mitte, et ma mäletaks näiteks, kes eelmisel aastal võitis.
                    Sellel aastal on Fantasy.PremierLeague.com-is liigade kohal uuendus: "Head to Head". mis paistab olema nagu mingi miniturniir juhuslikult koostataud mängijatest?

                    Kommentaar


                      #55
                      Mulle meeldib praegu see et nii Ronaldo kui Fabregas on vigastatud. Mullu olid nad kõvas hoos ja nad olid igas tiimis sees, nii et tänavu selle võrra vähem etteaimatav. esialgu

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
                        Mulle meeldib praegu see et nii Ronaldo kui Fabregas on vigastatud. Mullu olid nad kõvas hoos ja nad olid igas tiimis sees, nii et tänavu selle võrra vähem etteaimatav. esialgu
                        Mind ka häiris see. Aga sellel hooajal on Ronaldo ülehinnatud 14milli ja veel vigastatuna ta kah väärt pole...
                        Arvan et sellel hooajal võtab kohe liidripositsiooni Chelsea ja Man U-l jääb ainult Arsenali ja Liverpooliga kembelda teise koha pärast. Juba tegingi vea, et kohe Ballackit või Cole'i meeskonda ei võtnud ja võtsin liiga kalli Liverpooli mängumootori Gerrrardi.

                        Mehed ärge nüüd jamage! Eesti on keskmisega Venemaast maas 21.8 Venemaal ja 21,6 Eestil

                        tehke vahetusi wild cardiga

                        Kommentaar


                          #57
                          Olin loll ja panin Berbatovi mängu ning Asthoni jätsin pingile

                          Kommentaar


                            #58
                            Liitusin ka.

                            Kommentaar


                              #59
                              Liitusin kah.Meeskond sai selline

                              1: Cech (C)
                              2: Corluka
                              3: Upson
                              4: Samuel
                              5: Young L
                              6: Lampard
                              7: Deco
                              8: Behrami
                              9: Nasri
                              10: Bendtner
                              11: Torres
                              Varus:
                              12: Sorensen
                              13: Baird
                              14: Miller
                              15: Rooney

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Olin loll ja panin Berbatovi mängu ning Asthoni jätsin pingile
                                Ma lohutan sind.
                                1,5 tundi enne I vooru close'i vaatasin et peaks ikkagi Portsmouthi ründaja Defoe väljavahetama ja sisse võtma AV ründaja Agbonlahori
                                Aga siis kuulasin Kuku raadio Keskpäevatundi ja ununes kuni juba voor oli sulgunud...

                                Nagu sellest veel vähe olnuks, tuli mul Head to Head I voorus teise resultaadi teinud vastane, kes korjas 75p ja ehkki ma tulemusega 50p olin kusagil 6 siis olen -25p vahega hoopis 18mnes...

                                Tore on see, et tegin kohe 5-6 wildcardi vahetamist panustades eelmisel hooajal (algul) kahvatu olnud Chelsea mängijatele (Scolari ja Deco toovad uue hingamise) ja ka fännluse muutsin Arsenalist Chelsea'le.
                                Mu meeskonna väärtus on nüüd 100,5. TOP50-sse pääses 100,6-ga

                                3 mängija piiri tõttu võtsin Deco asemel hoopis väravavaht Chech-i kuid paistab, tema vääratuse eest EM-l türklaste vastu ebaõnnestumisel, tema hinda veel niipea ei tõsteta... Kuid soovitan soojalt sissevahetada.

                                Saamaks rohkem raha st. ka tugevamat tiimi, vahetage sisse vooru parimaid mängijaid ja välja viimase 2-3 vooru kahvatumad, enne mängijate hinnamuutusi turul!
                                Püüdke võimalikult palju vahetada Wildcardiga, et tulemus ei häviks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X