320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Üldiselt, ma pole mingi autoriteet siin, kes määrab, kuna on tegu lahmimise ja kuna ei ole.

    Ma rohkem arutlesin selle lahmimise kui nähtuse populaarsuse üle.
    Minuarust sa just seda tegid. Eelmisel lehel, kui imestasid. Just siin teemas, just peale Tartsi intekat. Kusjuures tal pole sat-antenni ja punaste nendega Cayennet. Vana lahmib ja teised kiidavad takka.
    Seoses sellega, tahaksin mainida. Teie just oletegi siin autoriteet. Soovitaksin nõuda, johtuvalt autoriteediks olemisega. Foorumis juurde erivolitusi ja luba sekkuda ajakirjanike tööpõllule. Pannes sellega muidugi Õigusfoorumi alustalad tugevalt kõikuma. Ohustades foorumi rahvusvahelist mainet, ning upitades endale tähtsaid inimesi foorumi ladvikusse. Oleme jõudnud väidetava Õigusfoorumi kriisini. Millega hakkavad sind pommitama Süvafoorumi ametnikud. Ära heitu. Kasuta kõiki hoobasid, et enda võim maksma panna.

    Kommentaar


      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
      Milles see Kingi fenomen seisneb? Ta on ju lihtsalt jalgpallurist Andrus Värnik. Loll nagu lauajalg ja null filtriga. Ainult joob vähem, vist.
      jabur arvamus.

      Kommentaar


        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
        Milles see Kingi fenomen seisneb? Ta on ju lihtsalt jalgpallurist Andrus Värnik. Loll nagu lauajalg ja null filtriga. Ainult joob vähem, vist.
        Mille põhjal siukseid väiteid teeme? Mina isiklikult temaga kokku puutunud (sai üks jalka teemaline klipp tehtud kunagi) ning jättis üsna vastupidise mulje, mida meedias temast treitakse. Üsna sümpaatne ja kindlasti mitte mingi lahmija...ütleks, et lausa päris siukse targa inimese mulje jättis!

        Kommentaar


          Just õige jutt tal minuarust. Elame mingis olematus mullis juba 7 aastat. See koguaeg tuleb ja olematutes asjades positiivsuse leidmine ajabki oksele lihtsalt. Kui Kink lahmis siis peab küll eriliste jalkapedeprillidega olema. Täpselt nii sitt seis ongi ju. Meil pole välismaal põhiliselt mitte kedagi aga ajakirjanike jutt on selline. "No mingi periood oli ju täitsa ilus" Tarmo võib tunduda ülbe. Aga ta ütles väga õigesti, et seis on pask.

          Kommentaar


            No ma ei tea. Ikka päris naljakas on lugeda, kuidas "mina omal ajal olin 18-aastaselt Moskva Spartakis". Reaalsuses mängis Venemaa esiliigat ja esindusmeeskonna eest sai platsile 3 hooaja peale kokku alla 200 minuti.

            Kommentaar


              Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
              No ma ei tea. Ikka päris naljakas on lugeda, kuidas "mina omal ajal olin 18-aastaselt Moskva Spartakis". Reaalsuses mängis Venemaa esiliigat ja esindusmeeskonna eest sai platsile 3 hooaja peale kokku alla 200 minuti.
              Kõik Venemaa esiliiga võistkonnad võidaksid Eesti liiga väga lebolt ära. Meil on ülivähe mehi, kes sellisel tasemel mängivad, rääkimata nii noorelt.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Kõik Venemaa esiliiga võistkonnad võidaksid Eesti liiga väga lebolt ära. Meil on ülivähe mehi, kes sellisel tasemel mängivad, rääkimata nii noorelt.
                Tasemel liiga tõepoolest:

                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Selles liigas saavad mängijad ka raha muidu.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                  Tasemel liiga tõepoolest:
                  Sitt liiga, selliseid apsakaid mujal liigades ju ei juhtu...
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Selliseid apsakaid ja totrusi leiab igast liigast. Ühe klipi põhjal liiga tasemele põhjapanev ja ammendav hinnang panna on kõige puhtakujulisem lahmimine. Distantsilt kellegi lolliks, kui lauajalaks tituleerimine räägib aga juba foorumikasutaja enda vähesusest või lihtsalt teadlikust soovist solvata ebasümpaatset jalgpallurit vahendeid valimata. Muide, ma ei tunne ei Värnikut ega Kinki aga olen üsna kindel, et neile omaste isikuomaduste abil just nõnda kaugele jõutigi.
                    Mulle ka pigem meeldis selline kohe asja kallale asuv ja otse ütlev stiil. Meeldiv vaheldus. Inimesed tihti ei tee vahet ülbusel ja enesekindlusel ja meie ühiskonnas pigem tunnustatakse vaikseid omaette ühmajaid peaasi, et väljaütlemised poleks reljeefsed, saati siis viitega oma minapildile kõrgeid hinnanguid andvad.

                    Mis puutub artiklist kõlama jäänud arvamusse meie jalgpalli hetkeseisu kohta, siis minugi jaoks, tuleb tõdeda oli lõppenud valikturniir silmi avav, et mitte öelda viimane piisk karikas. Vahetuvad treenerid, treeneritetiimid, mängijad, näpuga näidatakse siia-sinna, küll oleme aeglased arenejad või pole meil üldse sellised jalad ja käed nagu teistel lääne euroopas. Aga vot jalgpalliliit oma isikutega seisab nagu kalju keset tormist merd ja sinna vastutusekoorma rasked lained kohe kuidag ei randu.
                    Kui meie jalgpall on Chuck Norrislikult roundhouse kickitud 25 aastat minevikku ja kõige kõrgemal asetsev organisatsioon vaid käsi laiutab ja samade nägudega sõitu jätkab tekib küll küsimus, et KAS äkki mõned uuenduslikud mõtted ja inimesed seal suures laias varjus äkki ei peaks pääsema valguse kätte?
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                      Tasemel liiga tõepoolest:
                      Ma ei viitsi Tarmo Kinki guugeldada, aga kas ta on Venemaa 2. liigas mänginud?
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Tasemel liiga tõepoolest:
                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        No ma ei tea. Ikka päris naljakas on lugeda, kuidas "mina omal ajal olin 18-aastaselt Moskva Spartakis". Reaalsuses mängis Venemaa esiliigat ja esindusmeeskonna eest sai platsile 3 hooaja peale kokku alla 200 minuti.
                        Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                        Milles see Kingi fenomen seisneb? Ta on ju lihtsalt jalgpallurist Andrus Värnik. Loll nagu lauajalg ja null filtriga. Ainult joob vähem, vist.
                        Su naine on Kingilt paaki saanud ja sa solvusid ? Või lihtsalt kade, et sinu jalgpallilised oskused ja teadmised jäidki sinna tasemele, kus Kink 11. aastaselt oli ?

                        Kommentaar


                          Mulle tundub, et lahmimine meeldib ainult siis, kui see kattub lugeja meelsusega. Siis on tore enesekindel, otsekohene, keerutamata väljaütlemine jne. Mida on tõestanud ka seesama postituste rida siin teemas.

                          Ja ei meeldi siis, kui see ei kattu (näiteks kui Linnupoja lahmis, siis see ei kattunud lugejate mõtetega ja oli koheselt probleem).


                          Miskipärast kangastub mulle selle lahmimise ja sõnavoolimise teemaga räigelt Greta Thundbergi ümbritsev. Tema on nüüd juba kaks korda kisutud skandaali, sest ei voolinud oma sõnu piisavalt (poliitikud seina äärde ja ülerahvastatud rong saksamaal), mõlemad teemad, mis on saanud suurte koduste ja välismaiste lahmijate (a la Trump ja Helme) poolt vastukaja ja jauru.


                          Ma hoian pöialt, et Kink saaks oma põlve korda ja tooks palju toredaid emotsioone. Loodetavasti saab ta Premium liigas nende 18aastastega mõõtu võtta (keda tema arvates praegusel ajal pole).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            Ma ei viitsi Tarmo Kinki guugeldada, aga kas ta on Venemaa 2. liigas mänginud?
                            Kas ta mitte pole mänginud duublite liigas. Duublite liiga ja 2. liiga ei ole päris sama.

                            Kommentaar


                              Tore intekas, vahel peabki ausalt lahmima ja ütlema nii nagu asjad on. Aga õhku täis on tüüp küll, selle vastu vaielda ei saa

                              Koondise koha pealt oli naljakas lugeda, et pahad treenerid ei võtnud meest koondisse ja 2 rida hiljem räägib kuidas ta pole mingi kaitsetöömees ja selleks on kaitsjad ju olemas. Kink vastas ise ära miks teda enam ei kutsutud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust

                                Ma hoian pöialt, et Kink saaks oma põlve korda ja tooks palju toredaid emotsioone. Loodetavasti saab ta Premium liigas nende 18aastastega mõõtu võtta (keda tema arvates praegusel ajal pole).
                                Ma loodan ka, et saab tervise korda, aga probleemseks kohaks pole mitte põlv vaid hüppeliiges.
                                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X