320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Biased? Grow up. Telekanalid on biased ainult ratingute suhtes. ManU toob eestis rohkem inimesi teleka ette kui keegi teine. Kurb küll, jah.
    Finantsiliselt oleks neil kõvasti mõtekam suruda see mäng VSB peale, sest nagu varem ütlesin, sealt on ka Inglise liiga ning seeläbi võivad endale uusi liigafänne kergemini saada. Muude liigade fännid ei hakka raha peale käima, et 1-2 mängu eest kuus maksta.

    TV6 daily share on Eesti telemaastikul ainult ~2%, ehk see teeb ~26000 inimest. TV6 kõvemad asjaajajad on öelnud, et keskmiselt vaatab CLi mänge kuskil 13000-15000 inimest, mis teeb raitinguks ~1, mis on väga kesine. See ei anna neile minisugust reitingut juurde, et hakata neist rääkima on puhtlollus.

    Ehk nagu ennem ka mainisin, finantsiliselt oleks mõtekam neil neid mänge VSB peal näidata ja saaksid läbi reitingute ja liitumismaksete palju parema summa.


    PS! Läbi VSB Premier League Balti vaatajate statistika 2013-2014: estimated home reach 405 000, cumulative audience 2.9 miljonit.

    Kommentaar


      Sorry et offtopicule juurde kütan ja mõni moderast võiks selle jama VSB teemasse kolida näiteks.

      Aga meil on fucking aasta 2015 ja digitv, krt näidaku mitut mängu korraga ja pappi maksnud televaataja oma puldist valib mida vaatab. Paar mängu olgu Rott-i või Pardisalu kommidega ja muud lasku mingi inglisekeelne kommiga eetrisse ja voilaa.

      Kommentaar


        Ka Yle2 näitab manku mängu täna. Kuradi biased põdrad.

        Ma ei ole kordagi aru saanud ka sellest loogikast, et niikuinii on sitt pilt ja 480p ja whatnot, ei tahagi seda vaadata, parem vaatan tasuta kordades kvaliteetsemaid striime, kus lisaks ükski debiil eesti keeles peale ei mögise, aga samas püüan igal võimalusel rõhutada, kuidas VSB näol on tegu ilgelt mõttetu kanaliga, mille eest pole mõtet raha maksta. Umbes sama, et kodus magatan igal õhtul Jessica Albat, aga päeval käin Kopli litsimaja ukse taga jauramas, sest neil ikkagi naised võiksid ilusamad olla ja natuke kallis on ka. Samas noh ma ei saa maailmas paljudest asjadest aru, et eks ma olen ise loll muidugi.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Ka Yle2 näitab manku mängu täna. Kuradi biased põdrad.

          Ma ei ole kordagi aru saanud ka sellest loogikast, et niikuinii on sitt pilt ja 480p ja whatnot, ei tahagi seda vaadata, parem vaatan tasuta kordades kvaliteetsemaid striime, kus lisaks ükski debiil eesti keeles peale ei mögise, aga samas püüan igal võimalusel rõhutada, kuidas VSB näol on tegu ilgelt mõttetu kanaliga, mille eest pole mõtet raha maksta. Umbes sama, et kodus magatan igal õhtul Jessica Albat, aga päeval käin Kopli litsimaja ukse taga jauramas, sest neil ikkagi naised võiksid ilusamad olla ja natuke kallis on ka. Samas noh ma ei saa maailmas paljudest asjadest aru, et eks ma olen ise loll muidugi.
          Teema oli VSB ja 5/6 mänku mängud, härra ütles lihtsalt oma arvamuse, miks tema ei näe sellel kanalil mõtet. Igal võimalusel pole ju mõtet mingit illi ajada.

          Kommentaar


            Algselt postitas RealFan Vaata postitust
            Igal võimalusel pole ju mõtet mingit illi ajada.
            Näe kui kiirelt jõudsimegi ühisele arvamusele.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Näidake mankut vahetevahel raha eest, siis fännid tellivad VSB pakette.
              Kõigepealt meelitatakse inimesed tv6s mänkufännideks ja siis tulevikus ostavad nad kõik vsb, et mänkut ka premmis näha. Minu meelest kõik loogiline ja kui ma programmi koostamise eest vastutaks, siis kütaks sarnaselt tv6 võimalikult palju premmiklubisid, et muude klubide fännid omade lemmikute nägemiseks peaksid pigem vsb hankima ja premm nö tasuta fänne juurde saaks.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Kõigepealt meelitatakse inimesed tv6s mänkufännideks ja siis tulevikus ostavad nad kõik vsb, et mänkut ka premmis näha. Minu meelest kõik loogiline ja kui ma programmi koostamise eest vastutaks, siis kütaks sarnaselt tv6 võimalikult palju premmiklubisid, et muude klubide fännid omade lemmikute nägemiseks peaksid pigem vsb hankima ja premm nö tasuta fänne juurde saaks.
                Asi oleks tõesti nii kui ManU võidaks ja ilusat mängu ka näitaks Praegu pigem on antireklaamiga, inimesi sunnitakse vaatama ühte tipptasemel kõige igavamat mänguplaani viljelevat meeskonda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Asi oleks tõesti nii kui ManU võidaks ja ilusat mängu ka näitaks Praegu pigem on antireklaamiga, inimesi sunnitakse vaatama ühte tipptasemel kõige igavamat mänguplaani viljelevat meeskonda.
                  Kusjuures ma teadsin et ükskord see päev tuleb, kus me omame 100% sama arvamust. Mul ei oleks ManU näitamise vastu midagi, kui nad jubedalt põrutaksid ja maailma seksikamat jalgpalli mängiksid. Nii mitmedki jalkufännid vaataksid juba üksi sellepärast teise liiga ja/või klubi mängu, aga ManU ei paku mitte midagi. Käisin just köögis keevat riisi 15 minutit vaatams, oli põnevam kui teie nädalavahetuse mäng. Samal ajal mängivad Sevilla ja City, kes on palju ahvatlevama jalgpallistiili viljelejad ja samuti tuntud meeskonnad populaarsetest liigadest. Ma poleks elusees niipalju premmi jalkut jälestanud, kui 90ndatel ei oleks televisioonist sellist terrorit käinud mis praegu paistab jätkuvat - kaitske lapsi!
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Nõustun, mängude valik võiks on palju kirevam. Hetkel lausa nauding vaadata Astana vs Atletico madinat.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Nõustun, mängude valik võiks on palju kirevam. Hetkel lausa nauding vaadata Astana vs Atletico madinat.
                      Täiesti nõus sellega. Vanasti oli hea kui venelastel kodus mängiti vaadata mänge varem. Nüüd on ka need samal ajal mis mujal euroopas. Kui on ikka kaks head matshi samal ajal, siis selge on see, et üks neist jääb nägemata. Korduses ei viitsi küll vahtida, sest pole enam seda õiget fiilingut.
                      Messi...The never ending legend!

                      Kommentaar


                        The fact that Arsenal playmakers Mesut Ozil and Santi Cazorla have created the same amount of chances as Manchester United's whole squad (81 chances) throughout the current Premier League campaign is a damning statistic.
                        Only top-flight strugglers Sunderland (74) and Aston Villa (80) have created fewer opportunities at goal.
                        Statistika toetab eelnevat juttu.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Nüüd oleks õige aeg välja võtta selle hooaja opta statistika, tähtsad faktid ning kommentaarid. Panna see kõik tahvlitele ning streikima minna peterburi teele, et kui palju ikkagi tehakse kohalikule jalgpalli fännile liiga SUNDIDES neid vaatama gloori gloori satsi mänge.
                          Krt nii palju manut, krt nii halb kvaliteet, krt nii palju eestikeelset kommentaari.
                          varupallivarupumpaja

                          Kommentaar


                            Filosoof rääkis miskit puhkuse andmisest kaptenile!? Et siis see plaan känseldati ära? Saadab seekord rannatooliga väljakule?
                            Miks Darmian ei mängi. Nagunii westbromm jääb vahele siis võikski täna ennast kapsaks joosta. Nüüd kui Young peaks end külmade venkude vastu vigastama siis nv´ks on hambad jälle. Aga noh misseal siis ikka, gloori gloori.

                            varupallivarupumpaja

                            Kommentaar


                              eino selged pildid. herrera pingil, sest lõi eelmine kord pallist mööda ning ei osanud filosoofile seda kuidagi põhjendada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                eino selged pildid. herrera pingil, sest lõi eelmine kord pallist mööda ning ei osanud filosoofile seda kuidagi põhjendada?
                                Või siis sellepärast, et kõige tootlikum vend saaks mängida natukenegi rohkem omal positsioonil ehk?
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X