320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnne tiitli puhul, olete selle ära teeninud.

    Kommentaar


      “I thought we had something special.”
      Algselt postitas Tofoa
      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

      Kommentaar


        wazza on vana antiloop, aga rvp oleks võind küll hiljemalt 70ndal herne vastu välja võtta. vidalt ja rafaelilt loomne mäng, giggsiga ei oska muud teha kui kõik enda mütsid põrandale laiali loopida.
        puhas leht, +12 - konsentratsioon põhja ja nii jätkata!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar




          Kui keegi leiab kuskilt pikema versiooni sellest intervjuust , siis oleks väga huvitatud.Skysportsi enda kodulehel ei taha üldse mängida seda.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Kui keegi leiab kuskilt pikema versiooni sellest intervjuust , siis oleks väga huvitatud.
            nautigem.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              rvp oleks võind küll hiljemalt 70ndal herne vastu välja võtta.

              eks see oli city tulemuse valguses mõistetav, miks põhimeestega
              peale mindi,
              ründepaari 90min puhkuseta endiselt veidi arusaamatu, aga vb siis SAF arvas, et kui lappama läheb ja vastane viigini tuleb, oleks võtmemängijad ikkagi platsil, kes vajadusel viimase minuti võidu ära toovad

              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Õnne tiitli puhul
              teoorias on endiselt muidugi kõik võimalik, aga ka konkurendi täisedu järelejäänud kohtumistes võimaldab nüüd ikkagi
              kasvõi pooled mängud viiki triikida
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Kadunud poeg Pogba võttis siin hiljuti sõna SAFi vastu. Mäletan, et reaktsioonid tema lahkumise osas olid eelkõige mängija suhtes kriitilised, aga eks mõnes mõttes võib noorsandist ka aru saada...

                Kommentaar


                  Adnan Januzaltj U-21 debüütmängus (oli ju ikka debüüt?) väga ilus väravasööt. Sai mõned päevad tagasi 18-aastaseks

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                    Kadunud poeg Pogba võttis siin hiljuti sõna SAFi vastu. Mäletan, et reaktsioonid tema lahkumise osas olid eelkõige mängija suhtes kriitilised, aga eks mõnes mõttes võib noorsandist ka aru saada...
                    Muidugi võib aru saada. Samas on ka selge, et SAF ei saa lasta mingil nolgil ja tema agendil tingimusi seada. Klubi on suurem kui ükskõik milline mängumees. Seetõttu on pidanud Old Traffordi tolmu oma jalgelt pühkima legendid ning superstaarid. Mingist noorukist ei tasu üldse rääkida. Ja tore, et see on just nii. Kui mängijad arvavad endast liiga palju, siis sellest head suppi ei tule. Vaadakem kasvõi ManU homseid vastaseid.
                    Manchester United
                    Juventus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blackout Vaata postitust
                      Muidugi võib aru saada. Samas on ka selge, et SAF ei saa lasta mingil nolgil ja tema agendil tingimusi seada. Klubi on suurem kui ükskõik milline mängumees. Seetõttu on pidanud Old Traffordi tolmu oma jalgelt pühkima legendid ning superstaarid. Mingist noorukist ei tasu üldse rääkida. Ja tore, et see on just nii. Kui mängijad arvavad endast liiga palju, siis sellest head suppi ei tule. Vaadakem kasvõi ManU homseid vastaseid.
                      Täiesti nõus, igasuguseid c***e ei tasugi dolereerida. Sellepärast panin siia lingi, et kuidagi jõle ühekülgne lugu oli toona, kui ta ära läks. Aga eks tangoks ole ikka teist poolt ka vaja ja mehel võisid lained üle pea lüüa, kui isegi keskpoolikute põua ajal mänguaega ei jagunud....

                      Kommentaar


                        Noo lõpplahendus ju hea. Saab mängida tippklubis ja ManUl läheb ka ilma temata hästi. Jusiis pidigi nii minema.

                        Kommentaar


                          Squad: De Gea, Lindegaard;Büttner,Evans, Evra,Ferdinand, Jones,Rafael,Smalling, Vidic; Anderson,Carrick,Cleverley, Giggs, Nani, Valencia,Young;Hernandez, Kagawa, Rooney,RVP,Welbeck
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            aga eks mõnes mõttes võib noorsandist ka aru saada...
                            Ääh, bullshit. "Tahan kõike ja kohe". Talle anti oma võimalused minna täpselt sama rada pidi nagu kõigile teistele on alati antud, aga ilmselt eeldas, et esimese sammu pealt tuleb kohe premmi põhirivistuse koht otsa. Pluss (minu väga subjektiivsel hinnangul) räägib ta seda Scholesi juttu umbes nii, et mingi mõttetu vanamees toodi tagasi, aga näe mina ei saanudki peale. Nigga pliis, noh.

                            Ja lisaks jätab ta ütlemata selle osa, kuidas agent klubil käsi hakkas väänama, ehkki jorss oli põhimeeskonnas umbes kaks ja pool mängu teinud. Faking Raiola... mind tegelikult väga huvitaks, mis oleks võinud saada, kui see raibe ei oleks seal vahel käinud torkimas.

                            Kuid samas kogu Pogba enda senisest hoiakust ja sellest värskest jutustki kumab samuti läbi "tra, no eks ma ikka tean ise ka, kui võimas mängija ma tegelt olen". Ja sa võidki kusjuures olla ükskõik kui kuradi hea, aga niisuguse hoiakuga ei maksa Fergusoni lähedusse iial tükkida. Good riddance, öeldakse välismaa keeles selliste kohta.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              esimest manU toetajat nähti juba staadioni kõrval

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Ääh, bullshit. "Tahan kõike ja kohe". Talle anti oma võimalused minna täpselt sama rada pidi nagu kõigile teistele on alati antud, aga ilmselt eeldas, et esimese sammu pealt tuleb kohe premmi põhirivistuse koht otsa. Pluss (minu väga subjektiivsel hinnangul) räägib ta seda Scholesi juttu umbes nii, et mingi mõttetu vanamees toodi tagasi, aga näe mina ei saanudki peale. Nigga pliis, noh.

                                Ja lisaks jätab ta ütlemata selle osa, kuidas agent klubil käsi hakkas väänama, ehkki jorss oli põhimeeskonnas umbes kaks ja pool mängu teinud. Faking Raiola... mind tegelikult väga huvitaks, mis oleks võinud saada, kui see raibe ei oleks seal vahel käinud torkimas.

                                Kuid samas kogu Pogba enda senisest hoiakust ja sellest värskest jutustki kumab samuti läbi "tra, no eks ma ikka tean ise ka, kui võimas mängija ma tegelt olen". Ja sa võidki kusjuures olla ükskõik kui kuradi hea, aga niisuguse hoiakuga ei maksa Fergusoni lähedusse iial tükkida. Good riddance, öeldakse välismaa keeles selliste kohta.
                                Pogba enda versioon on alati olnud selline: "SAF patsutas pidevalt õlale, et tublitubli ja kohekohe saad oma võimaluse. ManUs tuli keskvälja vigastuskriis, aga SAF mängitas Pogba asemel keskväljal Rafaeli ja Parki, mille peal Paul flippis ära. Siis toodi Scholes tagasi tiimi ja umbes siis hakati alternatiive otsima" ehk Raiola pakkus meest pea igale Itaalia tiimile (läbi on käinud, et Roma ütles "ei", Inter ei tahtnud torkida ja lõpuks Juve võttis ideest kinni).

                                Arvestades seda, et Paul on Juventuse palgatabeliredelis sisuliselt madalaimal astmel, siis ManU võinuks huvi korral vabalt mehe nö kinni maksta (arvestades, mida makstakse Unitedis põhimeestele)- et pigem hakkas SAF ise jäika panema. Ja üldiselt on mehel hetkel võimalus "tra, no eks ma ikka tean ise ka, kui võimas mängija ma tegelt olen" juttu lasta, kui ta valiti Juventuse jaanuari parimaks mängijaks. Saab muidugi näha, mis edaspidi saama hakkab, sest lähiajal pole näha, et ta praegust MVP kooslusest kedagi suudaks pingile mängida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X