320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Telekavaataja blogi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ainult Betsafe teeb eksimusi, eks?

    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Ainult Betsafe teeb eksimusi, eks?

      Siin on tegu tehnilise probleemiga pigem. Valesti (vastupidiselt) sisestatud koefitsiendid.
      Kahjuks enda kogemuse baasil olen saanud ka turu poolt reguleeritud oddside muutumise tagajärjel voide.
      Inter - ausaim klubi Itaalias.

      Kommentaar


        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
        Siin on tegu tehnilise probleemiga pigem. Valesti (vastupidiselt) sisestatud koefitsiendid.
        Kahjuks enda kogemuse baasil olen saanud ka turu poolt reguleeritud oddside muutumise tagajärjel voide.
        Muidugi on tegu näpukaga, kõigil juhtub.
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Ja keda enam listis pole? Muidugi Viikmäe...
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            8. Osa
            Invisible mode
            Võib-olla mulle tõesti lihtsalt meeldib vinguda, aga kuidagi kummaline on lugeda küll, kuidas betsafe esindaja nõuandeid jagab kuidas oma teenistus võimalikult madal hoida või üldse kaotajaks saada. Teine punkt on ju puhta absurd, keegi peaks jätma kasutamata võimaluse summale, millele oma tavapanuseid edasi toppides läheks aega sadakond panust?

            Kommentaar


              Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
              Võib-olla mulle tõesti lihtsalt meeldib vinguda, aga kuidagi kummaline on lugeda küll, kuidas betsafe esindaja nõuandeid jagab kuidas oma teenistus võimalikult madal hoida või üldse kaotajaks saada. Teine punkt on ju puhta absurd, keegi peaks jätma kasutamata võimaluse summale, millele oma tavapanuseid edasi toppides läheks aega sadakond panust?
              Selle blogiga ei esinda ma Betsafe arvamust, vaid jagan isiklikke mõtteid ja võib-olla ka soovitusi.
              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                4. Osa

                Kaotatud põlvkond
                [/URL]
                Mis oli senor Külma eesnimi? Kui tahad võid ka privas öelda.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Henri Külm.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Muide, ärge kunagi sassiläinud koefitsientide puhul tehke nii, et te tahtlikult panustate ja pärast piletite tühistamisel jääte kontorit kusagil foorumites või sõpradega kiruma.

                    Mina andsin Coolbetile chatis teada ja noh jõuluaeg ja nii...

                    Tere, telekavaataja


                    Teavitasid täna meid Chatis, et koefitsendid TTÜ KK ja BC Kalev Cramo mängus olid risti. Viga on nüüdseks parandatud ja täname Sind siiralt tähelepaneku eest. Lisasime Sinu kontole tänutäheks 5 eurose boonuse, millele kehtivad tavapärased spordiboonuse reeglid.


                    Head panustamist ja mõnusat jõuluaega Sulle!
                    Kind regards,
                    Linda - Customer Support @ Coolbet
                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Muide, ärge kunagi sassiläinud koefitsientide puhul tehke nii, et te tahtlikult panustate ja pärast piletite tühistamisel jääte kontorit kusagil foorumites või sõpradega kiruma.

                      Mina andsin Coolbetile chatis teada ja noh jõuluaeg ja nii...
                      5 eurot, kuradi kitsid

                      Kommentaar


                        Täna tasub meeles pidada, et Zenit Tallinn on reganud koosseisu nii Ingemar Teeveri kui ka Jarmo Ahjupera.

                        Paar pakkumist betsafe'lt.
                        Instagram

                        Twitter

                        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                        telekavaataja.blogabet.com

                        Kommentaar


                          9. Osa

                          Kummaline Oktoobri õhtu

                          Ma luban endal panustamise teemast kõrvale põikuda veel üheks korraks. See lugu juhtus 10 aastat tagasi ning väga suure tõenäosusega ei ole see nii hull, kui mulle tundub. Ometi on sellega kaudselt ja otseselt seotud mõned nimed, keda ma esialgu välja ei tooks ning kogu lugu on ümber seletatud initsiaalidega.

                          17. oktoober, aasta 2007. See oli suurepärane hooaeg. Õigemini see oli minu ja paljude teiste TJK (Tallinna JalgpalliKlubi) noorte jaoks teiseks hooajaks meeste liigas. Aasta 2006 oli täielik fiasko ning me jäime püsima ainult tänu liigareformile, mis suurendas 2. liiga 14-liikmeliseks. Aasta 2007 algul juba teadsime, et TJK ühineb Legioniga, olgugi, et aasta 2007 mängisime veel TJK nime all. igatahes ka aasta 2007 algas megasitasti. Pendaldasime kusagil 12-13 koha kandis ning läksime suvele vastu väljalangemistsoonis. Loomulikult polnud meie võistkonnas ainult 17-aastased poisid, aga see vahekord oli umbes 60-40%.

                          Aga mingi hetk käis klõps läbi. Me hakkasime lihtsalt võitma. Olenemata mängust ja vastasest, me domineerisime, jooksime üle, olime tasemel. Me tõusime ning oktoobri keskpaigaks olime garanteerinud koha tabeli esimeses pooles. Kuhugi tõusta ega langeda polnud enam võimalik.

                          Igatahes 17. oktoober... Meil oli eelviimane voor. Oli kolmapäev, pime, külm ning läksin mängule otse koolist. See otse koolist minek on üldse legendaarne värk. Kogu oma koolipõlve 2-3 kotiga käinud. Aga ilmselt ma pole selles küsimuses ainuke. Mängule jõudes nagu tavaliselt vahetasin riideid, vestlesin võistkonnakaaslastega, valmistusin mänguks. Oli tulemas tavapärane mäng, sellel ajal ma püüdsin jalgpallist lihtsalt kaiffi saada. Ma teadsin, et minu rong on ammu läinud, aga liigavuti tagumine on alati sitaks äge olnud.

                          Ja siis toimus riietusruumis üks kummalisemaid 10-15 minutilisi vestlusi mu elus. Meie toonane treener VP astus riietusruumi.

                          VP: "Meie omanik MA ütles mulle just edasi, et juhul kui Ararat säilitab 2. koha liigas ning pääseb esiliigasse, siis nad müüvad selle koha meile järgmiseks aastaks."

                          NB! Siinkohal selgitan: Ararat oli tol õhtul meie vastaseks. Ararat enne seda vooru tõepoolest 2. kohal. Või õigemini see mäng oli järelpeetud ning Ararat oleks 2. tõusnud meid alistades. Pärast seda oli veel üks voor neil mingite kotikutega.

                          VP: "Et siis kui me täna kaotame, siis on meil suht head šansid Esiliigale."

                          Järgnes väga piinlik ja sellel hetkel väga pikana tundnud vaikus, mille VP lõpetas:

                          VP: "Mina teie asemel seda ei teeks." Seda öelduna ta väljus riietusruumist. Mingit mängukorraldust (väljaarvatud koosseis) me sellele mängule ei saanud enam.

                          Kujutage ette, pooled vennad on seal alaealised, kuulnud kokkuleppemängudest ainult kusagil kuulujuttudes või millestki ebareaalsest. Ja nüüd siis pannakse noored poisid sellise valiku ette. Õnneks me ei pidanud seal tegelikult otsustama.

                          VM: "Poisid, see on jumala hea võimalus, saate esiliigasse ja arenete ja värki."

                          AL: "Mõttetu pask, mina ei taha nii mängida, me ei tee seda ja mul on savi." Selle AL väite taha koondusid kõik ülejäänud. VM jäi enda arvamuse juurde kuni mängu alguseni.

                          Ma ütlen ausalt, see oli kummalisim soojendus mu elus. Ma ei osanud midagi mõelda, ei osanud end kuidagi häälestada. Ma sain aru, et kõik on ikkagi selle vastu. Aga mingi hetk see muutus lihtsalt vihaks Ararati vastu. Mis mõttes nad tulevad sellist asja meie käest küsima, võitku siis niisama ära. Aga selle uudisega kindlasti destabiliseeriti tiim.

                          Ma mäletan kui mäng algas, siis me olime keskmisest rohkem viha täis, tahtsime rohkem näidata ja mind isiklikult vedas see alt. Ma pole ehk kunagi nii palju tahtnud võita ja loomulikult ma feilisin paljudes asjades. Me läksime juhtima, kuid nagu tavapäraseks tol hetkel oli, me lasime endale kohe tagasi lüüa. Üldiselt me olime paremad, aga teisel poolajal sai Ararat mingist rumalast olukorrast värava ja siinkohal tekkis see kibestumus iseenda peale. Me nagu ei taha kaotada, aga ikkagi kaotame ja siis jääb see maik suhu...

                          Aga õnneks meie tollane kapten AL lõi viigivärava. Ma pole kunagi nii palju ühegi värava üle rõõmustanud. Loomulikult läksime edasi ründama ja saime lisaajal endale vasturünnaku, kus vastaste mängija läks VM-ga üksühele. Ja siis ta lõi... Teate, kuidas filmides venitatakse mingi kaader megapikaks ja see kestab mingi minut aega. Ma võin kihla vedada, et sel hetkel ma tajusin seda hetke selliselt. Ma olin oma peas jõudnud selle sekundiga kõik läbi mõelda ja siis VM tõrjus selle... Ta ei tõrjunud selle kogemata, vaid ta pingutas selle nimel ja võttis raske löögi ära. Seis jäi 2-2.

                          Ma pole kunagi ühegi viigi üle nii palju rõõmu tundnud. Ma läksin koju ja naeratasin omaette. Ausus võitis, jalgpall võitis, emotsioonid võitsid. Ja sellele tundele vandus ka VM-i kurjakuulutav kalkulatsioon.

                          Tõtt-öelda jäi tol hooajal teiseks Rakvere Linnameeskond ning pääses ka esiliigasse, kust nad pole enam välja langenud (vähemalt mitte 2. liigasse).

                          Ja kui keegi hakkab seda mängu otsima, siis see võis väga vabalt see olla.



                          1. osa: sissejuhatus- kuidas telekavaataja pääses Betsafe?

                          2. osa: kontrastide maailm

                          3. osa - mida teeb telekavaataja Betsafe's


                          4. osa - kaotatud põlvkond

                          5. osa - kuidas sünnib koefitsient


                          6. osa - Mida ma koefitsientide maailmas vihkan?

                          7. osa - Inimesed on nii erinevad...

                          8. osa - invisible mode
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            mida selle koha müümisega mõeldi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                              mida selle koha müümisega mõeldi?
                              Ma ei hakka siin kohal spekuleerima.
                              Instagram

                              Twitter

                              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                              telekavaataja.blogabet.com

                              Kommentaar

                              Working...
                              X