320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Inglise koondise tegemisi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Igaüks võib De Geale või Jonesile passi liigutades oma sööduprotsenti kasvatada. Näe veidi suuremalt pilti nüüd.
    Väga vinge seletus. Aplaus! Parem võtame koondisesse releka heitluses oleva kaitsja kellest läheb iga teisejärguline ründaja läbi nagu vene tank ukrainast.

    Treeneri kes võtab koondisesse livermore kaotab nagunii kogu enda usaldusväärsuse. Või mis see suurem pilt siin on?
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Suurem pilt, et Smalling on paanikaosakond kaitses, kes pigem lööb auti klaariks või tagasi vv-le. GS pidas seda silmas ja tahab nüüd oma seisukohale kindlaks jääda (ise ütles mulle).
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Suurem pilt, et Smalling on paanikaosakond kaitses, kes pigem lööb auti klaariks või tagasi vv-le. GS pidas seda silmas ja tahab nüüd oma seisukohale kindlaks jääda (ise ütles mulle).
        Suuremasse pilti võiks kuuluda ka see, et sa ei laseks igal suurel satsil endale lihtsalt 5 lüüa ja siis loota, et su imelised läbisõiduhoovikaitsjad suudaks 6 vastu lüüa.

        Hetke seis 0:3 swansea - spurs. Mawson on kaitses IMELINE olnud!
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          Linnupojakesi ma ei loe, aga ega ülejäänud seltskond parem pole. Praegu on märts ja mingid mõttetud sõbrustamised ja selleks valitud vastav sats, aga siinsete juttude järgi on inglased juba emmemmilt pudenenud. Pidage oma jaburdustega piiri.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Linnupojakesi ma ei loe, aga ega ülejäänud seltskond parem pole. Praegu on märts ja mingid mõttetud sõbrustamised ja selleks valitud vastav sats, aga siinsete juttude järgi on inglased juba emmemmilt pudenenud. Pidage oma jaburdustega piiri.
            Southgate ütles välja, et see sats ongi MMi jaoks valitud kes nendele sõpakatele vastu läheb. Puudujateks on vigastustega mängijad kes MMile kindlasti kaasatakse kui terveks saavad. Nimetas kõik need nimed ära ka seal ilusti, et kes välja jäid hetkel ja kes ikka MMile võivad veel saada.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Tore, et ei võeta manu sugusest meeskonnast kus mängijad champions league playoffs võitlusvaimu ja võitja instinkti ei suuda näidata. Mawson samas iga mäng mängib isuga, pole tema süü, et meeskonnakaaslased pole 100 miljoni eest ostetud.

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Tore, et ei võeta manu sugusest meeskonnast kus mängijad champions league playoffs võitlusvaimu ja võitja instinkti ei suuda näidata. Mawson samas iga mäng mängib isuga, pole tema süü, et meeskonnakaaslased pole 100 miljoni eest ostetud.
                Manchester United 2:1 Liverpool

                Young ja teised.
                Je suis Nasfal

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Ma mõtlesin, et Hollandil on pask sats. Ei nuputa praegu küll välja, kuidas see väljakul välja hakkab nägema.

                    Kommentaar


                      Ärge muretsege, gomez oskab väga hästi sööta vähemalt. vist.
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                        Ärge muretsege, gomez oskab väga hästi sööta vähemalt. vist.
                        Ehk kui Smalling oleks Gomeze asemel, oleks Inglismaa koondis äkitselt hea?DD

                        Kommentaar


                          Kuidas üldse koondise asjus teadjamad arvavad praeguse aja koondise tasemest? Mis koht oleks MMil reaalne lagi? Päris finaalimaterjal vist pigem mitte? Ise olen mõelnud, et veerandfinaal inglastel oleks sihuke reaalne eesmärk.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Realistlikult on tegu mm-i tugevuselt seitsmenda satsiga:

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
                              Ehk kui Smalling oleks Gomeze asemel, oleks Inglismaa koondis äkitselt hea?DD
                              Dno mis lollakas komme siin foorumis kolmandaid asju alati leida mu lausetest.

                              Mõte oli selles, et gomeze tase on sitt ja seal võiks olla kindlasti keegi muu, sellisesse kaitseliini stonesi kõrvale smalling ei sobiks. Kui peaks tahtma Smallingut sinna pressida, siis stonesi asemele.

                              Sellise kaitseliiniga läheb päris vastaste vastu raskeks.
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                                Dno mis lollakas komme siin foorumis kolmandaid asju alati leida mu lausetest.

                                Mõte oli selles, et gomeze tase on sitt ja seal võiks olla kindlasti keegi muu, sellisesse kaitseliini stonesi kõrvale smalling ei sobiks. Kui peaks tahtma Smallingut sinna pressida, siis stonesi asemele.

                                Sellise kaitseliiniga läheb päris vastaste vastu raskeks.
                                Holland ei ole päris vastane ega korralik jõuproov? Tra ma ei jaga ikka sellest jalgpallist midagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X