320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tarbija/kliendi nutt ja hala

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nii siis saab paremat kraami. Viimsi ja Pirita selverid on juba aastaid nadid olnud, samas Maxima hoiab taset

    Kommentaar


      Algselt postitas cabron Vaata postitust
      Nii siis saab paremat kraami. Viimsi ja Pirita selverid on juba aastaid nadid olnud, samas Maxima hoiab taset
      Mu meelest on Maximale tehtud nüüd juba head mitu aastat liiga. Vahel seltskonnas kuulen" Ma Maximat küll ei soovita, võib-olla saad mingi bakteri toidust" suhtumine, see ajab alati mind naerma, millised eliit erideeritud inimesed on tulnud välja viimasel ajal - süüa ostan ainult Stockmannist ja Kaubamajast.

      Kommentaar


        Kodu lähedane pood on Selku aga kord nädalas saab suurem kogus tellitud Barbora e poest nüüd ja siiani 5+ kvaliteet.

        Kommentaar


          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
          Kodu lähedane pood on Selku aga kord nädalas saab suurem kogus tellitud Barbora e poest nüüd ja siiani 5+ kvaliteet.
          teenus head, hinnad head? Vaja coopile alternatiiv leida.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            teenus head, hinnad head? Vaja coopile alternatiiv leida.
            No mul tuleb suht kergelt see 40 euri piir täis ja siis toomine tasuta ja siiani kõik töötanud. Värske värk on kvaliteetne ja korralik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
              Mu meelest on Maximale tehtud nüüd juba head mitu aastat liiga. Vahel seltskonnas kuulen" Ma Maximat küll ei soovita, võib-olla saad mingi bakteri toidust" suhtumine, see ajab alati mind naerma, millised eliit erideeritud inimesed on tulnud välja viimasel ajal - süüa ostan ainult Stockmannist ja Kaubamajast.
              Ahh eks ole igasuguseid snoobe.
              Minu lemmikuks on juba aastaid Maxima XX Stroomi ehk "Kopli Kaubamaja".
              Baikali limonaad, kohvi, Hellmann's, pelmeenid, banaan alati soodsad, mida veel tahta.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Ahh eks ole igasuguseid snoobe.
                Minu lemmikuks on juba aastaid Maxima XX Stroomi ehk "Kopli Kaubamaja".
                Baikali limonaad, kohvi, Hellmann's, pelmeenid, banaan alati soodsad, mida veel tahta.
                vend lihtsalt ostab top shelf majoneesi ja siis kutsub teisi snoobideks w

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Mu meelest on Maximale tehtud nüüd juba head mitu aastat liiga. Vahel seltskonnas kuulen" Ma Maximat küll ei soovita, võib-olla saad mingi bakteri toidust" suhtumine, see ajab alati mind naerma, millised eliit erideeritud inimesed on tulnud välja viimasel ajal - süüa ostan ainult Stockmannist ja Kaubamajast.
                  No kui normaalseid puuvilju tahta, siis Maxima poole küll ei tasu minema hakata. Vähemalt selle Maxima poole, mis minu teekonnale ette jääb. Muus osas küll. Pood on pood.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                    ausalt öeldes... ise e-selveri kasutajana ma küll nagu ei näe probleemi kojutarne eest lisaks maksta kui peaks seda tegema. ikka maksimaalselt mugav teenus ning iga pühap pmst ühe hiireklõpsuga järgmise nädala kraam kodus olemas. Teenus nagu iga teinegi.
                    Absoluutselt mitte, ma pole senini aru saanud miks üldse keegi poes käib järjekorras istumas kui literally tasuta kohale tuuakse, eriti nüüd kui 30kraadised ilmad ukse ette jõuavad ja mingi 15 liitrit vett ja õlle koju vaja tassida on. Aga alampiiri tõstmine tuimalt 4-kordselt on ikka päris lollakas kui konkurendid hetkel niipalju odavamad on firma seisukohalt. Mingi smooth transition, et 40-100euristel ostudel teenustasu 1.5 euri vms oleks ju natukene loogilisem. Mis nad nüüd teevad, koondavad 75% kulleritest või jätavad nad lattu tetrist mängima kogu päevaks?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      vend lihtsalt ostab top shelf majoneesi ja siis kutsub teisi snoobideks w
                      Kopli Kaubamajas suur (650ml) Hellmann's nii soodne, et seda määri kuhu tahad (kasuta juuksegeelina või päikesekreemina), €1.85 soodukaga (Selveris €3.80 miskit).

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Kopli Kaubamajas suur (650ml) Hellmann's nii soodne, et seda määri kuhu tahad (kasuta juuksegeelina või päikesekreemina), €1.85 soodukaga (Selveris €3.80 miskit).
                        Sellepärast Kevin Rääbis ongi nii rikas düüd nüüd, et pints on talle kunagi avaldanud saladuse, kust odavat juuksegeeli ja päiksekreemi saada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
                          Sellepärast Kevin Rääbis ongi nii rikas düüd nüüd, et pints on talle kunagi avaldanud saladuse, kust odavat juuksegeeli ja päiksekreemi saada

                          Krt selle vastuse peale tõmbasin omale nüüd sülje kurku suurest naerust.

                          Ei saa välistada, et nii ongi aga kahjuks Kevinit isiklikult ei tunne.
                          Tema kelladest (no homo) ma muidugi väga lugu ei pea aga tänu Miyota sisule on tegemist kvaliteetsema tootega, kui näiteks enamus Daniel Wellingtone (ainukene kell vist, mille $15-20 koopiad on originaalist kvaliteetsemad).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Kas kojutellimise puhul peab mingil kindlal ajavahemikul kodus istuma?
                            Nojah, barboras see ajavahemik 1 tund, mujal 2. Seda, et reaalselt peadki passima 2 tundi juhtub muidugi üliharva, tavaliselt helistatakse juba varem, et kas saab ära tuua või tuuakse suht täpselt ajavahemiku algul. Tundub kuidagi ebaefektiivne kasutus nendel kullerite üle või siis lihtsalt pannakse nii suur ajavahemik, et delfisse kurbi lugejakirju ei ilmuks kui liikluse tõttu 20min hiljaks jäädakse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              No vot, ongi Sulle vastus, miks osad inimesed ikka veel ise poes käivad. Mul ei ole ühelgi tööpäeva õhtul sellist aega kodus passida ja terve nädala kraami ette osta ei soovi. Mõistan, miks osad nii teevad, aga piimatooteid, liha, puuvilja, leiba-saia ei osta ju nädalaks ette? Poolfabrikaate ma ei soovi.
                              ee...

                              ee...

                              et sul on aega minna mingi suvaline õhtu poodi, aga sul ei ole aega täpselt samale ajale (mil poodi minek toimub) bronnida kohale toomine? kus on loogika?

                              Kommentaar


                                No minuga on nii, et mul lihtsalt pole aega kodus passida 2 tundi ja oodata. Üldiselt on koguaeg muud tegemist ja mul ongi kõige lihtsam reaalselt käia poes. Muidugi teine asi oleks, kui ma ei liiguks autoga, siis tõesti prooviks mõni õhtu reaalselt nii, et võtan selle 2 tundi ja passin kodus ja ootan kaupa.
                                Muidugi jah üldjuhul tuuakse see kiiremini kohale, aga ma ei saa sellega arvestada koguaeg, et toovad tunni jooksul.
                                Ela ja tunne, et elad
                                see on kõige lihtsam
                                filosoofia, mis toimib
                                sule silmad ära vaata
                                tagasi, hinga sügavalt ja
                                hüppa üle iseenda varju
                                tule koos minuga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X