320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Brand Estonia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Brand Estonia



    Eesti uus bränd. / EAS
    Lisatud failid

    #2
    Algselt postitas MartinEST Vaata postitust


    Eesti uus bränd. / EAS
    Hahahahahahahahaaaaaaaaaa....
    See lihtsalt on nii kohutav... möni vöib väita, et maitse asi aga bränd peab esindama toodet / kaupa / teenust ja kandma endas mingeid väärtusi, edastama sõnumit... olema reeglina lihtsasti mõistetav jne...
    Müstiline... ja mina arvasin, et enam hullemaks ei saa minna... paintis keegi welcome to estonia sisu täitnud ja värviga üle valanud....
    see on isegi nii halb, et ei tee enam pahasekski... vaid ajab naerma

    Innovatsioon: kiire, paindlik jne
    Rändrahn: seisab juba tuhandeid aastaid paigal.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Pints Vaata postitust
      Hahahahahahahahaaaaaaaaaa....
      See lihtsalt on nii kohutav... möni vöib väita, et maitse asi aga bränd peab esindama toodet / kaupa / teenust ja kandma endas mingeid väärtusi, edastama sõnumit... olema reeglina lihtsasti mõistetav jne...
      Müstiline... ja mina arvasin, et enam hullemaks ei saa minna... paintis keegi welcome to estonia sisu täitnud ja värviga üle valanud....
      see on isegi nii halb, et ei tee enam pahasekski... vaid ajab naerma
      Siis ka naerad, kui ma ütlen sulle, et see läks 200+ kilo eurisid maksma?

      Kommentaar


        #4
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          #5
          Geniaalne! Kiidan heaks!

          Kommentaar


            #6
            "tegime welcome to estonia - enam inetumalt ei oska"
            challenge accepted...

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
              Siis ka naerad, kui ma ütlen sulle, et see läks 200+ kilo eurisid maksma?
              Ma tean hästi, et läks... olen seda protsessi pikalt jälginud.
              Väidan, et see "märk" on kiiruga tehtud, et midagi oleks näidata üldse...

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Ma tean hästi, et läks... olen seda protsessi pikalt jälginud.
                Väidan, et see "märk" on kiiruga tehtud, et midagi oleks näidata üldse...
                Kuulge, see on parim lõpptulemus, mis saada sai. Ehk kõik saavad korralikult naerda.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                  Siis ka naerad, kui ma ütlen sulle, et see läks 200+ kilo eurisid maksma?
                  15 sendi eest* nalja rohkem kui küll ju?

                  *per eesti elanik

                  Kommentaar


                    #10
                    Isis sa vaatad ja ei ründa.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Kuulge, see on parim lõpptulemus, mis saada sai. Ehk kõik saavad korralikult naerda.
                      Mul õnnestus seda märki imetleda päev/kaks varem... arvasin et tegemist ongi naljaga...
                      Peale arvamuse avaldamist, mind enam ilmselt ühelegi EASi üritusele nüüd enam ei kutsuta

                      Kommentaar


                        #12
                        Samas.... geniaalne..... rändrahn....liustiku poolt aluspõhjast lahti murtud ja algsest asukohast minema viidud (selge vihje küüditamisele) Teame, et jää taanuds suunaga Põhja... seega ka rändrahnude viimane suund oli just sinna (selge vihje luhtunud migratsioonipoliitikale või Tallinki varjatud siseturundus)

                        Kommentaar


                          #13
                          Lihtsalt eepiline...
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #14
                            Mina olen igatahes ääretult rahul tulemusega! Peaasi, et ei ole rukkilillepurune.

                            #sallivEesti

                            Kommentaar


                              #15
                              Iseenesest see uus font on täitsa okey mõte, aga sellisest plönnist ei saa küll mitte keegi aru ja no see ei ole ka visuaalselt kuigi ilus, mis tähendab, et seda kasutatakse tõenäoliselt veel vähem kui seda welcome to estoniat.
                              Hollandlase "est" idee, mis ei sobinud, tundub, et lõpuks ikka sobis:


                              See 200k tegelikult ei läinud ju ainult selle rohelise plönni disainiks vaid kogu nn "brandbooki" tegemiseks + veebileht. See ei ole üldse väga odav töö ja suuremad eraettevõtjad maksavad sellest ka suuremaid summasid.

                              Ma saan muidugi aru, et enamik inimesi, kes pole turunduse köögipoolega kokku puutunud, ei ole asja süvitsi läinud ja selles suhtes pole lahmimine üldse üllatav.

                              PS! See et nad lasid need kotid kuskil Indias teha on ääretult maitselage, vähemalt avaürituseks võiks ju mõnda kohalikku tegijat toetada ja hiljem siis masstarbesse kuskilt odavhanget teha.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X