320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Päevapoliitika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vendetta Vaata postitust
    Nii nunnu kanakarja kambakas foorumlase Vask kallal
    Mul on veidi üle harju keskmise mälu vanade faktide peale. Aga praegu täitsa blackout, tuletage mulle meelde, miks enne EKREt olnud pika perioodi jooksul suudeti vastu võtta ainult täielik käkk nii olulisel teemal. Hetkel tundub, et tähestikuseksualistide abiellumise küsimus on täiesti primaarne meie väikese riigi tuleviku jaoks. Miks ometi ei tehtud midagi kui oli veel võimalik
    Kooseluseadus oli paras käkk jah, EKRE hakkas sellel teemal jaurama ja Isamaa kartis valijaid kaotada ja hakkas plõksima ja muidugi ka Keskerakond, kelle valijaskonnas suur hulk arvab, et homod on "pederasti" ja rõvedad.

    Tegu on lõppkokkuvõttes ju EKRE ja teiste riigide analoogide püha kolmainsusega, kus kõiges süüdi pagulased, homod ja globaliseeruimine eesotsas Sorosega.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      https://www.facebook.com/permalink.p...56579945260691 ERRi nõukogu liige lendas da haussi
      Kaua EKRE vastu pidaski, mõne tunni?

      Kommentaar


        Algselt postitas rahvaspordipäev Vaata postitust
        Mitte ükski heteromees ei saa arvata, et mingi propaganda hakkab inimesi gayks muutma. Edu kapiukse paotamisel Vask, elu läheb lihtsamaks, kui oma tunnetes selgusele jõuad!

        Räigelt alahindad ajupesu tehnoloogiaid. Täiskasvanud heteromeest ümber orienteerida on tõesti raske. Aga nagu kõik massiivsed propagandad, alustatatakse ikka sealt, kus täielik ajupesu annab kõige kindlamat tulemust. Lastest ja noortest. Seal on erinevaid ajupesu tasemeid, ekstreemsemas ääres igasugu usuhullud, (kaasaegsed uhhuuusklikud vanemad käivad ka siia rubriiki), kommunistid ja natsid. Leebem vorm on patriotismi kasvatamine nagu oli EW või kaasajal näiteks USA. Aga sellist juttu, et noori pole võimalik ajupesuga suunata ärge tulge mulle puhuma. Hülged meres ka naeravad. Pavlik Morozov ei olnud mingi pastakast imetud muinasjutt, detailid võisid päriselus olla veidi siia-sinna, aga see propaganda toimis kuradi hästi kahjuks. Meil isegi tänapäeval juhtub analoogseid asju, õnneks küll mitte nii grotesksete tagajärgedega, aga ajupesu üldmehhanismid on täpselt samad.




        Proovin korraga mitte Mardi Internetti täis kirjutada ja vastan LeeRomenole ka
        Minu õel küsimus käis eelkõige Reformi suunas, kes on EKREle vastandumise tõsiselt omale südameasjaks võtnud. Sest Väärtused!!! Ma julgen sügavalt kaheldan nende jutu siiruses. Välivaatlused eri piirkondades on mulle näidanud, et kui jätame kõrvale oravate avangardi, kellel on reaalne lootus kuskile kõrgele kohale kas Euroopas või Eesti riigiametis saada, siis väiksemates kohtades on nende esindajad pahatihti täitsa tõupuhtad ossid. Mitteformaalses õhkkonnas räägitakse nii lahtise tekstiga, et minusugune nazirajakas kuulab ka huviga, et oletegi sellised neandertaallased (vabandan meie kaugete sugulaste ees, aga paremat võrdlust ei tulnud hetkel), päriselt ka või? Et võiks ikka selle sisekaemuse ikka korralikult läbi teha, enne kodumaale lojaalsust hakata lahterdama selle järgi, milline on isiku arvamus geiabieludest. Kõik kangid ja heeblid olid pikalt oravate käes. Kui ma oleks samasooliste abielu poolt, siis ma küll vaataks eelkõige reformile otsa ja küsiks, kus te varem olite kui me teile nii olulised oleme??

        Kommentaar


          Mul käib kaks last lasteaias ja abikaasa töötab koolis - pole veel kuulnud/näinud "homopropagandat" ja "homoajupesu" nendes asutustes.
          Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

          Kommentaar


            Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
            Pakun, et järgmise skandaalini läheb vähem kui kolm kuud.
            Nojah, ei läinud päevagi.
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              Algselt postitas vendetta Vaata postitust


              Proovin korraga mitte Mardi Internetti täis kirjutada ja vastan LeeRomenole ka
              Minu õel küsimus käis eelkõige Reformi suunas, kes on EKREle vastandumise tõsiselt omale südameasjaks võtnud. Sest Väärtused!!! Ma julgen sügavalt kaheldan nende jutu siiruses. Välivaatlused eri piirkondades on mulle näidanud, et kui jätame kõrvale oravate avangardi, kellel on reaalne lootus kuskile kõrgele kohale kas Euroopas või Eesti riigiametis saada, siis väiksemates kohtades on nende esindajad pahatihti täitsa tõupuhtad ossid. Mitteformaalses õhkkonnas räägitakse nii lahtise tekstiga, et minusugune nazirajakas kuulab ka huviga, et oletegi sellised neandertaallased (vabandan meie kaugete sugulaste ees, aga paremat võrdlust ei tulnud hetkel), päriselt ka või? Et võiks ikka selle sisekaemuse ikka korralikult läbi teha, enne kodumaale lojaalsust hakata lahterdama selle järgi, milline on isiku arvamus geiabieludest. Kõik kangid ja heeblid olid pikalt oravate käes. Kui ma oleks samasooliste abielu poolt, siis ma küll vaataks eelkõige reformile otsa ja küsiks, kus te varem olite kui me teile nii olulised oleme??
              Endiselt, et kuskohast see samasooliste abielu teemaks tuli? Kes selle tõi?

              Kommentaar


                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                Räigelt alahindad ajupesu tehnoloogiaid. Täiskasvanud heteromeest ümber orienteerida on tõesti raske. Aga nagu kõik massiivsed propagandad, alustatatakse ikka sealt, kus täielik ajupesu annab kõige kindlamat tulemust. Lastest ja noortest. Seal on erinevaid ajupesu tasemeid, ekstreemsemas ääres igasugu usuhullud, (kaasaegsed uhhuuusklikud vanemad käivad ka siia rubriiki), kommunistid ja natsid. Leebem vorm on patriotismi kasvatamine nagu oli EW või kaasajal näiteks USA. Aga sellist juttu, et noori pole võimalik ajupesuga suunata ärge tulge mulle puhuma. Hülged meres ka naeravad. Pavlik Morozov ei olnud mingi pastakast imetud muinasjutt, detailid võisid päriselus olla veidi siia-sinna, aga see propaganda toimis kuradi hästi kahjuks. Meil isegi tänapäeval juhtub analoogseid asju, õnneks küll mitte nii grotesksete tagajärgedega, aga ajupesu üldmehhanismid on täpselt samad.




                Proovin korraga mitte Mardi Internetti täis kirjutada ja vastan LeeRomenole ka
                Minu õel küsimus käis eelkõige Reformi suunas, kes on EKREle vastandumise tõsiselt omale südameasjaks võtnud. Sest Väärtused!!! Ma julgen sügavalt kaheldan nende jutu siiruses. Välivaatlused eri piirkondades on mulle näidanud, et kui jätame kõrvale oravate avangardi, kellel on reaalne lootus kuskile kõrgele kohale kas Euroopas või Eesti riigiametis saada, siis väiksemates kohtades on nende esindajad pahatihti täitsa tõupuhtad ossid. Mitteformaalses õhkkonnas räägitakse nii lahtise tekstiga, et minusugune nazirajakas kuulab ka huviga, et oletegi sellised neandertaallased (vabandan meie kaugete sugulaste ees, aga paremat võrdlust ei tulnud hetkel), päriselt ka või? Et võiks ikka selle sisekaemuse ikka korralikult läbi teha, enne kodumaale lojaalsust hakata lahterdama selle järgi, milline on isiku arvamus geiabieludest. Kõik kangid ja heeblid olid pikalt oravate käes. Kui ma oleks samasooliste abielu poolt, siis ma küll vaataks eelkõige reformile otsa ja küsiks, kus te varem olite kui me teile nii olulised oleme??
                Oot, niiet sinu teooria on see, et kui sa räägid lapsele, et osad meist ongi homod, siis äkitselt tahavad kõik homod olla ja enam ühiskond ei saagi lapsi, või mis see teooria on nüüd? Sest see on ka kõik, mida selle "propaganda" all tehakse. Keegi ei kiida kuskil, et nad paremad, toredamad või et geiseks on oluliselt parem kui tavaline. Kus kohast tuleb selline ebakindlus, et tavaline heteropoiss, saab teada, et oi, näe 2-5% ühiskonnast on nati teistmoodi, thats fine, peaks mingi totaalse inimkonna väljasuremise tooma? Senimaani pole suutnud seda keegi mulle seletada.

                Ajupesu on väga võimas muidugi, töötab igat moodi, eriti armastatakse ajupesu autoritaarsetes režiimides, üks nendest oli ka selline, kus me vabaduse välja võitlesime ja kus homoseksuaalsus oli kriminaalkoodeksiga keelatud. Põhimõtteliselt suhtutakse homodesse ja nende suhete legaliseerimisse eriti taunivalt islamimaades ja endises nn idablokis. Võid 3 korda pakkuda miks see nii on, ikka ajalugu ja tõepoolest, ajupesu, mida eelmine generatsioon lahkelt oma järglastele pärandas. Suures osas läänemaailmas, mis arengus 30-40 aastat ees, on homoabielud normaalsus.

                Reformierakond ongi mõttetu partei olnud juba aastaid. Nõustun 100%, et ammu oleks pidanud juba homode abielud legaliseerima ja see, et mindi mingi veidra kooseluseadusega edasi, mille lõppeks isamaa ja keskerakond blokkisid, on suures osas nende tegemata töö.
                Reformarite alatute võtetega puutusin kokku ka eelmiste valmiste ajal, kirjutasin sellepeale veel eraldi blogipostituse, miks mitte neid valida, mis ootamatult sai üldse ka kõige suurema vastukaja.

                Mis puutub kodumaale lojaalsusesse, siis peale mingi marginaalse vasakpoolse partei on ma eeldan enamik Eesti erakondi vägagi isamaalised, lihtsalt missugune see kodumaa välja peaks nägema, vot siin lähevad arvamused totaalselt lahku.

                Kommentaar


                  Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                  Reformarite alatute võtetega puutusin kokku ka eelmiste valmiste ajal, kirjutasin sellepeale veel eraldi blogipostituse, miks mitte neid valida, mis ootamatult sai üldse ka kõige suurema vastukaja.
                  loeks hea meelega. linki?

                  Kommentaar


                    Reitelmanni peaks ju saama kohtusse anda. Robert Sarv oleks kindlasti väga rahul
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      Mul käib kaks last lasteaias ja abikaasa töötab koolis - pole veel kuulnud/näinud "homopropagandat" ja "homoajupesu" nendes asutustes.
                      Eks see oleneb vaatenurgast. Mul laps pidi lasteaias kunagi pildile, kus olid peal inimesed, juurde kirjutama, et kellega on tegu. Mustanahalise tütarlapse juurde kirjutas "tüdruk". Ilmselgelt on liberastidest õpetajate teerull temast üle sõitnud, sest ainuõige vastus on neeger või äärmisel juhul pagulane. Mingitest siil Priidikutest ei hakka rääkimagi!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Eks see oleneb vaatenurgast. Mul laps pidi lasteaias kunagi pildile, kus olid peal inimesed, juurde kirjutama, et kellega on tegu. Mustanahalise tütarlapse juurde kirjutas "tüdruk". Ilmselgelt on liberastidest õpetajate teerull temast üle sõitnud, sest ainuõige vastus on neeger või äärmisel juhul pagulane. Mingitest siil Priidikutest ei hakka rääkimagi!
                        Hea näide, et oleme muust maailmas veidi maas. Praegu oled sa õigustatult oma tütre üle uhke. Umbes 10 a pärast kus arutame sellise lahterdamise väärtuse üle. Noh nt, pildil olev isik on poiss, kellel meeldivad patsid ja kleidid.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Endiselt, et kuskohast see samasooliste abielu teemaks tuli? Kes selle tõi?

                          Veider küsimus. Väärtused on ju meil otse Euroopast mitte mingist natsipoolast. See abielu küsimus on väga pikalt olnud laual, aga käiakse nagu kass ümber palava pudru, sest valimistel läheks liiga palju hääli kaduma. Samas Brüsselis käies on ikka kuradi piinlik, muidu selline põhjala tiiger, aga homodesse suhtumises täielik ida-euroopa.


                          LeeRomeno - mina pole öelnud, et homopropaganda oleks totaalne. Mingit väljasuremise juttu pole ka ajanud. Tõin lihtsalt välja fakti, et see eksisteerib ja töötab samadel alustel nagu kõik muud ajupesud. Eestis ei ole see pealegi hetkel veel väga mõjukas, vähemalt seni kuni haridussüsteemis annavad tooni niiöelda vanakooli pedagoogid. Meediasurve on samas läinud viimaste aastatega küll üle igasuguse piiri. Nii selgelt ühte väravasse taguv meedia ei vasta kuidagi minu arusaamale demokraatiast ja on minumeelest palju suurem oht julgeolekule kui populistide plärtsatused. Kuhu see jõuab aja jooksul näitas hästi minu poolt vihjatud moodne Pavliku keiss. Üks lugupeetud ja elus palju saavutanud härra ei saanud liituda erakonnaga, et Eesti ellu oma teadmistega panustada. Sest lapsed ütlesid, et kui sa sinna erakonda lähed, ütleme sinust lahti, oled paaria. WTF?? Mul on ka paar vanemat sugulast olnud, kes on päris imelikke poliitilisi jõude toetanud. Minusugusel vanal fashistinärul ei tulnud hetkeski mõttesse neid sellepärast mõnitada või neid vältima hakata. Vaba maa, vabad valikud. Võrreldes moodsate sallijate põlvkonnaga, kes tihti sotsiaalmeedias või formaalsemas õhkkonnas ütlevad otse välja, et kui need vanad närud eest ära surevad, vot siis me teile veel näitame, tekib mul küll viimasel ajal pidevalt erroreid, kes meist üldse see sallimatu nüüd oligi?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                            loeks hea meelega. linki?
                            panin privasse

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                              Veider küsimus. Väärtused on ju meil otse Euroopast mitte mingist natsipoolast. See abielu küsimus on väga pikalt olnud laual, aga käiakse nagu kass ümber palava pudru, sest valimistel läheks liiga palju hääli kaduma. Samas Brüsselis käies on ikka kuradi piinlik, muidu selline põhjala tiiger, aga homodesse suhtumises täielik ida-euroopa.
                              Ma kirjutan siis aeglasemalt. Kes tõi debatti teema, et kas abielu peaks olema meeste ja naiste vaheline teema ja see ka PSis kirjas?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vendetta Vaata postitust
                                Võrreldes moodsate sallijate põlvkonnaga, kes tihti sotsiaalmeedias või formaalsemas õhkkonnas ütlevad otse välja, et kui need vanad närud eest ära surevad, vot siis me teile veel näitame, tekib mul küll viimasel ajal pidevalt erroreid, kes meist üldse see sallimatu nüüd oligi?
                                https://en.wikipedia.org/wiki/Paradox_of_tolerance

                                Kommentaar

                                Working...
                                X