320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Viljandi JK Tulevik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Mees pole ammu Eestis väga kõrgelt hinnatud olnud
    Mille pealt sa nii arvad?
    Oma aja ära elanud? Kas pead silmas karjumist ja mingit "hairdryer treatment" stiili? Ma arvan, et nooremate mängijate peal see võib pigem just töötada positiivselt.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
      Mille pealt sa nii arvad?
      Oma aja ära elanud? Kas pead silmas karjumist ja mingit "hairdryer treatment" stiili? Ma arvan, et nooremate mängijate peal see võib pigem just töötada positiivselt.
      Näiteks meedia ja tema imidž. Pluss see, et Eesti suured pole teda ikkagi tahtnud. Kaljud, Florad ja Levadiad (mingi hetk) kõik vaatasid mujale, kui mees oli saadaval ja neil aga treenerit vaja. Aga ma just hindan teda treenerina, sellises meeskonnas eriti peaks ta oskama väga hästi hakkama saada.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Marko imidži üle spekuleerida mina ei oska, küll aga edastan täna, Marko esimese tööpäeva õhtul tehtud "stuudiovärske" välkintervjuu otse staadionilt.

        Kommentaar


          Kõva props Viljandi Tulevikule minu poolt. Istusin aastapäevad tagasi ühes Viljandi pubis ja nägin, et seintel olid ajaloolised fotod klubist, mängijatest, vist nägin ka salle. Alles jõulude paiku nägin kuidas jagati pühade puhul nänni, tehti soodukaid, oldi pildis! Koduleht on põhjalik ja informatiivne, sotsiaalmeedia asjalik ja kutsuv. Tulevik TV? No mis veel öelda!!!
          Kogu klubist õhkub mulle, kui võõrale soojust ja kogukonnatunnet, seda siirast tahet, et Tulevik tõesti oleks selle linna elanike klubi! Austus ja tunnustus Viljandi Tuleviku perele, õigel teel olete! Võtaks ainult rohkem inimesi, sponsoreid ja ümberkaudsed klubidki sellest tuld!
          "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
          These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

          Kommentaar


            Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
            Kõva props Viljandi Tulevikule minu poolt. Istusin aastapäevad tagasi ühes Viljandi pubis ja nägin, et seintel olid ajaloolised fotod klubist, mängijatest, vist nägin ka salle. Alles jõulude paiku nägin kuidas jagati pühade puhul nänni, tehti soodukaid, oldi pildis! Koduleht on põhjalik ja informatiivne, sotsiaalmeedia asjalik ja kutsuv. Tulevik TV? No mis veel öelda!!!
            Kogu klubist õhkub mulle, kui võõrale soojust ja kogukonnatunnet, seda siirast tahet, et Tulevik tõesti oleks selle linna elanike klubi! Austus ja tunnustus Viljandi Tuleviku perele, õigel teel olete! Võtaks ainult rohkem inimesi, sponsoreid ja ümberkaudsed klubidki sellest tuld!
            + 1
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Marek_T,

              Kas plaan Raikoga kaamera ees pikemalt juttu ajada on veel jõus? Mul on ähmaselt meeles, et selline veksel vana aasta lõpus välja käidi.

              Kommentaar


                Algselt postitas sosku Vaata postitust
                Marek_T,

                Kas plaan Raikoga kaamera ees pikemalt juttu ajada on veel jõus? Mul on ähmaselt meeles, et selline veksel vana aasta lõpus välja käidi.
                Tuleb.

                Kommentaar


                  "Meie koostöö Viljandi Tulevikuga on kestnud pikalt sellepärast, et meile on oluline kogukonnale midagi tagasi anda. Kes siis veel selle väikese linna elu edasi viib, kui mitte meie ise!" Nii ütles Tuleviku pikaaegse toetaja LX Motorsi juhataja Tanel Alliksaar täna, kui oli meie uuele peatreenerile Marko Kristalile üle andnud uhiuue Honda Civicu tippmudeli võtmed.

                  Klubi kontoris on selliseid sõnu alati südantsoojendav kuulata. Oleks selliselt mõtlevaid ettevõtjaid ainult rohkem!Klubi pikaaegne toetaja LX Motors oli, muuseas, mängupäevasponsor ka mullusel hooaja tippmängul, kui Tulevik Levadiat võitis. Head asjad, head ajad.

                  Kommentaar


                    Selle autoga saab hakata neid mängijaid taga ajama, kel motti pole. Ja neid on päris palju.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                      Selle autoga saab hakata neid mängijaid taga ajama, kel motti pole. Ja neid on päris palju.
                      Tänan panuse eest vestlusesse.

                      Kommentaar


                        Kui Kristal hooaja keskel kinga saab siis auto jääb talle? Suhte puhul on ju ka nii, et pole ilus suhte ajal kingitud asju tagasi võtta.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Kui Kristal hooaja keskel kinga saab siis auto jääb talle? Suhte puhul on ju ka nii, et pole ilus suhte ajal kingitud asju tagasi võtta.
                          Tegemist ei ole ju Kristalile kingitud autoga vaid klubi käsutusse antud autoga seega on loogiline, et kui Marko kinga saab siis läheb auto üle uuele peatreenerile.
                          Sarnaselt oli ka Floras. Norbert sai kinga ja auto läks edasi toona peatreeneriks tulnud Argo Arbeiterile.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Taliturniiri avamängus alistati Pärnu Vaprus 2:1. Marko Kristali sõnul mindi mängule kindla plaaniga kohtumist domineerida ja see ka õnnestus. Tuleviku satsis olid pooleks kogenud mehed ning duublipoisid. Noored tegid kõik väga korraliku esituse, isiklikult tõstaksin ise esile Hunti, Sindit ja Seedrit. Kui Sindi preseasonil kõvasti trenni teeb ja samasuguseid esitusi jätkab, siis on Tulevikul uueks hooajaks väga-väga sisukas ja potentsiaalikas äärekaitsja olemas. (PS - Treenerid valisid Sindi ka lõppenud hooaja parimaks noormängijaks).

                              -edit- Kuna mängust ülekannet polnud (ja paraku sel Taliturniiril ühestki Tuleviku mängust ei tulegi), tegime FB-s tekstilaivi, mida saab järele lugeda siit. Mobiilist vist ei lase kommentaaride järjekorda sättida, aga arvutist lugedes tuleks kommentaaride juures valida "Top comments" asemel "Most recent" ning seejärel saab alt üles ajaliselt õiges järjekorras lugeda.
                              Järgmiseks mänguks katsun veidi paremini valmis olla, ei unusta enam akupanka koju ja teen FB Live videoülekande mängust. Tilluke too pilt ju olema saab, aga parem ikka, kui mitte midagi.

                              Kommentaar


                                Karl-Romet Nõmm on testimisel Slovakkia kõrgliiga neljanda klubi juures.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X