320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kooselu, võrdsus, homo, tolerants, Eesti, kultuur jms seadusteemad (kooseluseadus)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas chac Vaata postitust
    Just-just. Nimelt vähemuse tahe on see mis peab olema kehtestatud reegel, või isegi lausa seadus. Enamus olgu vait ja lihtsalt täitku käske. Hoidku keegi piip ja prillid kui mõni juhuslikult julgeb isegi mitte vaidlustada vaid kõigest küsida küsimusi vähemuse tahte õigsuse kohta.
    Hästi elame
    Said õigesti aru tõesti.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      Just-just. Nimelt vähemuse tahe on see mis peab olema kehtestatud reegel, või isegi lausa seadus. Enamus olgu vait ja lihtsalt täitku käske. Hoidku keegi piip ja prillid kui mõni juhuslikult julgeb isegi mitte vaidlustada vaid kõigest küsida küsimusi vähemuse tahte õigsuse kohta.
      Hästi elame
      Keegi ei räägi ju kuskil vähemustele mingite eritingimuste kehtestamisest. Tegu on siiski vähemustele samade õiguste andmisest kui enamusele.

      Kommentaar


        Erik Moora on viimasel ajal päris häid tekste teinud
        Su enda lingitud teksti põhjal on autor hoopis Villu Tamme.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Su enda lingitud teksti põhjal on autor hoopis Villu Tamme.
          See on ju JMKE tuntud laulu Enamuse tahe tekst Gringode kultuuri LP-lt. Kas martin seda tõesti ei teadnud?

          Kommentaar


            Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
            Su enda lingitud teksti põhjal on autor hoopis Villu Tamme.
            Minu lingitud teksti autor on siiski Erik Moora. Kopeeritud teksti autor on Villu Tamme. Prooviks natuke siiski mõelda.

            Käib ka Urmari kohta.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Algselt postitas Martin Vaata postitust
              Minu lingitud teksti autor on siiski Erik Moora. Kopeeritud teksti autor on Villu Tamme. Prooviks natuke siiski mõelda.

              Käib ka Urmari kohta.
              Seda sama näitab ka ju see link kuhu esialgne viide on. Aga äkki see ongi masside "võlu".
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Inimene postitab rõhutatult nime, lisab viite (mida lugeja ei pruugi avada, sest allpool on pikem tekst, mis võib olla...) ja teksti, mis on tegelikult kolmanda inimese looming. Arvate, et on mõistlik nüüd "paugutada"?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  Inimene postitab rõhutatult nime, lisab viite (mida lugeja ei pruugi avada, sest allpool on pikem tekst, mis võib olla...) ja teksti, mis on tegelikult kolmanda inimese looming. Arvate, et on mõistlik nüüd "paugutada"?
                  Eks ta oli veidi keeruline konstruktsioon tõesti tavainimese jaoks. Mitte nagu homoseksuaalse suhte põhjendatus, seal on asi lihtne ja arusaadav.

                  Kommentaar


                    Muidugi võib alati sarkasmiga mõtteid vürtsitada, sest otse nagu ei taha inimesi mõnitada - pole viisakas või nii ja tundub kuidagi liiga lihtne ning samas ei taha päris matsina näida...või siiski?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Minu lingitud teksti autor on siiski Erik Moora. Kopeeritud teksti autor on Villu Tamme. Prooviks natuke siiski mõelda.

                      Käib ka Urmari kohta.
                      Ma ei tunne ajakirjanduse trende, aga oleks siis viidatud Erik Moora artiklile, aga oli just juttu Moora tekstist.

                      Üldiselt vahet pole, tavaline pealkirjaga meelitamise katse. Kuskilt lugesin täna, et soomlane kerkib tennise esinumbriks, selgus muidugi, et vaid mingis paarismängus.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ma ei tunne ajakirjanduse trende, aga oleks siis viidatud Erik Moora artiklile, aga oli just juttu Moora tekstist.

                        Üldiselt vahet pole, tavaline pealkirjaga meelitamise katse. Kuskilt lugesin täna, et soomlane kerkib tennise esinumbriks, selgus muidugi, et vaid mingis paarismängus.
                        urmar suudab mind ikka igapäevaselt üllatada.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          Inimene postitab rõhutatult nime, lisab viite (mida lugeja ei pruugi avada, sest allpool on pikem tekst, mis võib olla...) ja teksti, mis on tegelikult kolmanda inimese looming. Arvate, et on mõistlik nüüd "paugutada"?
                          Kui link millegile viitab, siis see on oluline osa. Kui seal all on tekst, mis on kuidagi millegiga seotud, siis ma ei näe probleemi. Ma linki ei hakka panema, aga tsiteeriks siiski ühte räpparit: "Ma tellin endale kogu pressi Vahitornist Tehnika Maailmani, et ma saaks seltskonnas meeleheitlikult peaga noogutades igale jutule vahele lennata ja kaasa rääkida."
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Mhm, see on nagu läheks autot ostma, kus hinnakirja peal on toote spetsifikatsioon ning rehvide reklaam... edasi võid ise räppida.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                              Mhm, see on nagu läheks autot ostma, kus hinnakirja peal on toote spetsifikatsioon ning rehvide reklaam... edasi võid ise räppida.
                              Jap, saime aru, et maruraske oli tavainimese jaoks.

                              Kommentaar


                                Täpselt.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X