320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HJK väravavaht Vaata postitust
    Siis sa vast ei tea, mis on suluseis.
    Ei tea jah. palun seleta

    Kommentaar


      Taebla ja Haiba 3:3 väga hea sooritus mõlemalt poolt kokkuvõtteks siis niipalju et, Haiba läks esimesel poolel 2:0 juhtima. Teisel poolel võttis Taebla ennast kokku ja lõid 2 tagasi. Natuke aega läks mööda kui Taebla kaitse eksis ja oligi olemas 3:2 Haibale. Toimus vahetus,puhand mees platsil umbes 5 min. ja värav 3:3. Kuigi oli veel mõlemal poolel võimalus mida ei realiseeritud.
      DROIT AU BUT

      Kommentaar


        Algselt postitas invasion Vaata postitust
        Taebla ja Haiba 3:3 väga hea sooritus mõlemalt poolt kokkuvõtteks siis niipalju et, Haiba läks esimesel poolel 2:0 juhtima. Teisel poolel võttis Taebla ennast kokku ja lõid 2 tagasi. Natuke aega läks mööda kui Taebla kaitse eksis ja oligi olemas 3:2 Haibale. Toimus vahetus,puhand mees platsil umbes 5 min. ja värav 3:3. Kuigi oli veel mõlemal poolel võimalus mida ei realiseeritud.
        3-3 viik tuli suluseisust kahjuks, teie õnneks. Suht okei väravavaht ka teil.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
          3-3 viik tuli suluseisust kahjuks, teie õnneks. Suht okei väravavaht ka teil.
          Eu, mis sul viga on, et vähemalt üks vastase värav on sulust löödud? Seis räägib seda, et oli tasavägine mäng. Aga sa üritad seletada, et te oleksite pidanud võitma vms. Relax!
          sigpic

          Kommentaar


            3-3 viik tuli suluseisust kahjuks, teie õnneks. Suht okei väravavaht ka teil.
            Jaa vb oli ka aga ega teil eelmine nädal LJK vastu parem polnud ei vilistand kohtunik siis teil ära seda ja see kord joppas meil et ei vilistatud.
            DROIT AU BUT

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              3-3 viik tuli suluseisust kahjuks, teie õnneks. Suht okei väravavaht ka teil.
              Väravavahilt teil väga ebasportlik käitumine lüüa vastasel tagant jalad alt. Kahjuks, teie õnneks, kohtunik ei näinud seda olukorda. Kindel punase koht oli !

              Kommentaar


                Algselt postitas zipo Vaata postitust
                Väravavahilt teil väga ebasportlik käitumine lüüa vastasel tagant jalad alt. Kahjuks, teie õnneks, kohtunik ei näinud seda olukorda. Kindel punase koht oli !
                Lõi jah, aga ta ütles peale mängu, et tahtis vastase jalgade juurest palli ära lüüa tagant nagu, aga see tonksas just palli samal hetkel ära ja siis saigi jalga. Ta ei ole selline inimene kes teeks nii. Ja peale vilet palliga ei piiderdata, kui vastaste pall, see on kollane kaart muideks. Mängust siis niipalju, et ma ei ütleks et võrnde oli, teie vv tassis ikka 5 korda välja, meie vv 1 korra. Lisaks veel mõned koperdamised mis oleks pidand sisse lööma..ja sulaselgest sulust rööviti meilt 3p. Eks saan aru et te uhked selle 1 punkti üle mis ebaausalt saite, ega see on raske, kui 10 satsi sul kukil istub siis on iga punkt kulda väärt. Kuigi teil pole ju vahet, ega allapoole kukkuda niikuinii ei saa
                4 liiga võlu on see, et lipumehi pole ja 1 kohtunik ilmselgelt ei saa hakkama, iga mäng mingi jama. No vähemalt see vilistas poole paremini, kui see eelmine nädal Läänemaa mängus

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                  Lõi jah, aga ta ütles peale mängu, et tahtis vastase jalgade juurest palli ära lüüa tagant nagu, aga see tonksas just palli samal hetkel ära ja siis saigi jalga. Ta ei ole selline inimene kes teeks nii. Ja peale vilet palliga ei piiderdata, kui vastaste pall, see on kollane kaart muideks. Mängust siis niipalju, et ma ei ütleks et võrnde oli, teie vv tassis ikka 5 korda välja, meie vv 1 korra. Lisaks veel mõned koperdamised mis oleks pidand sisse lööma..ja sulaselgest sulust rööviti meilt 3p. Eks saan aru et te uhked selle 1 punkti üle mis ebaausalt saite, ega see on raske, kui 10 satsi sul kukil istub siis on iga punkt kulda väärt. Kuigi teil pole ju vahet, ega allapoole kukkuda niikuinii ei saa
                  4 liiga võlu on see, et lipumehi pole ja 1 kohtunik ilmselgelt ei saa hakkama, iga mäng mingi jama. No vähemalt see vilistas poole paremini, kui see eelmine nädal Läänemaa mängus
                  Njah, midagi pole teha, mis tehtud see tehtud. Tänud kiituse eest ! (olen ise TJK väravavaht) Enne mängu kartsin hullemat, sest jäin eelmine päev haigeks ja lootsin, et ei pea üldse mängima, aga lõppkokkuvõttes jäin rahule nii enda, kui ka teiste tööga. Ütlen ausalt, see oli meil esimene mäng see hooaeg, kus me suutsime palli hoida ja rünnata rohkem, kui 50 minti .
                  Tänud teile ka puhta ja toreda mängu eest ! (Va. mõned situatsioonid)
                  Edu edaspidiseks !

                  Kommentaar


                    Jah, tubli poiss. Krt see pealöök mul 3 m kauguselt, ma veel jõudsin mõelda enne lööki, kas löön paremale maha nurka või vastuliikumisele vasakule sulle lati alla, krt ja sa said oma pika käe sinna vahele. Vale otsus minult. Siiamaani kripeldab. 0-3 oleks juba raskem teile olnd. Ei löö ise lüüakse sulle.
                    Ja no koosseisu saime sellise kokku nagu pühap hommikul kell 12 saada võimalik Lisaks üks kaitse tõmbas jala ära 10 min enne lõppu ei saand ühtegi kiiret sammu teha ja vahetusi polnd. bla bla bla ühesõnaga 3-3
                    Ei, jalgpall on tore ja murul mängides täitsa super

                    Kommentaar


                      Zipo kle, ega Haiba esimene värav sul jalgevahelt ei läind?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                        Zipo kle, ega Haiba esimene värav sul jalgevahelt ei läind?
                        Ei läind
                        Mängija tuli pmst üks ühele, lõi natuke varem, kui ma lootsin, hüppasin loogilisse suunda, kuhu sihtides lööma peaks, aga teie mängija lõi jõuga ja ette nürka, rõpsas vasaku jala säärt väljapoolt, oleks jala üles tõstnud, vb oleks isegi ära võtnud, aga see tagantjärgi tarkus
                        Ja eks need nö. 1-1 ongi loteriid

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zipo Vaata postitust
                          Ei läind
                          Mängija tuli pmst üks ühele, lõi natuke varem, kui ma lootsin, hüppasin loogilisse suunda, kuhu sihtides lööma peaks, aga teie mängija lõi jõuga ja ette nürka, rõpsas vasaku jala säärt väljapoolt, oleks jala üles tõstnud, vb oleks isegi ära võtnud, aga see tagantjärgi tarkus
                          Ja eks need nö. 1-1 ongi loteriid
                          No see olingi mina

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                            Jah, tubli poiss. Krt see pealöök mul 3 m kauguselt, ma veel jõudsin mõelda enne lööki, kas löön paremale maha nurka või vastuliikumisele vasakule sulle lati alla, krt ja sa said oma pika käe sinna vahele. Vale otsus minult. Siiamaani kripeldab. 0-3 oleks juba raskem teile olnd. Ei löö ise lüüakse sulle.
                            Ja no koosseisu saime sellise kokku nagu pühap hommikul kell 12 saada võimalik Lisaks üks kaitse tõmbas jala ära 10 min enne lõppu ei saand ühtegi kiiret sammu teha ja vahetusi polnd. bla bla bla ühesõnaga 3-3
                            Ei, jalgpall on tore ja murul mängides täitsa super

                            Ära mõtle liiga palju
                            Löö lihtsalt sisse
                            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                            Kommentaar


                              JK Leisi-Saku Sporting - : 4*

                              Mis juhtus?

                              Kommentaar


                                Ei oska arvata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X