320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV liiga Lääs 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kle Roque jr, ära virise nagu plika. Kohtunik sulle ei meeldi? Sa lihtsalt ei oska kaotada. Kui tahad kohtunikust kangesti rääkida miks siis alustad andmata penaltist? Miks ei räägi Haiba mängija (nr 11 vist) rusikatega vehkimisest? Teise kollase asemel pidi tulema OTSE punane, vähemalt 3 mängu keeldu ja rahaline trahv. Sellised närvihaiged peaksid hoopis kodus istuma mitte tulema ´´SUVALISELE´´ neljanda liiga mängule otseses mõttes kaklema.

    Kommentaar


      Ära pabista, mina ju ei mänginudki...minu võimalus oli olla pealtvaataja...kaotada polnud minul midagi, peale selle, kui olin kohale sõitnud selleks, et näha jalgpalli 90 min, pidin leppima tunduvalt vähesema mänguajaga, sest kohtuniku töö ei tekitanud soovi edasi jääda vaatama, seisult 2-4
      Ja kui sa ise ka siin mainid, et kohtunik ainult kollasega piirdus, jättes otse punase andmata, siis olgu see kinnitus sellele, millest ma siin jahun...minu arvamus siinkohal ühtib täiesti sinu omaga-rusikatega vehklemine peab lõppema mängukeeluga...ise ma seda olukorda ei näinud, kuna, nagu eelnevalt mainisin, 2-4 seisult ammendas mind kohtuniku töö...lasi mängu ikka päris läbuks kätte minna!
      Kohtunik peaks siiski, olenemata närvihaigetest, nagu sa neid asju nimetad, olema mängu kuningas...selles mängus olid seda mängijad...olenemata osapoolest!


      Algselt postitas yurix Vaata postitust
      Kle Roque jr, ära virise nagu plika. Kohtunik sulle ei meeldi? Sa lihtsalt ei oska kaotada. Kui tahad kohtunikust kangesti rääkida miks siis alustad andmata penaltist? Miks ei räägi Haiba mängija (nr 11 vist) rusikatega vehkimisest? Teise kollase asemel pidi tulema OTSE punane, vähemalt 3 mängu keeldu ja rahaline trahv. Sellised närvihaiged peaksid hoopis kodus istuma mitte tulema ´´SUVALISELE´´ neljanda liiga mängule otseses mõttes kaklema.
      trey says:

      ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

      Kommentaar


        Kahju kohtunikust kohe...

        Algselt postitas roque jr Vaata postitust
        Ära pabista, mina ju ei mänginudki...minu võimalus oli olla pealtvaataja...kaotada polnud minul midagi, peale selle, kui olin kohale sõitnud selleks, et näha jalgpalli 90 min, pidin leppima tunduvalt vähesema mänguajaga, sest kohtuniku töö ei tekitanud soovi edasi jääda vaatama, seisult 2-4
        Ja kui sa ise ka siin mainid, et kohtunik ainult kollasega piirdus, jättes otse punase andmata, siis olgu see kinnitus sellele, millest ma siin jahun...minu arvamus siinkohal ühtib täiesti sinu omaga-rusikatega vehklemine peab lõppema mängukeeluga...ise ma seda olukorda ei näinud, kuna, nagu eelnevalt mainisin, 2-4 seisult ammendas mind kohtuniku töö...lasi mängu ikka päris läbuks kätte minna!
        Kohtunik peaks siiski, olenemata närvihaigetest, nagu sa neid asju nimetad, olema mängu kuningas...selles mängus olid seda mängijad...olenemata osapoolest!
        ...sest visuaalselt ei tundunud palju puudu olema et mees oleks lömmis ninaga koju läinud

        Kommentaar


          Kusjuures, üks asi, millest ma pole aru saanud arutelu käigus....kas Haiba mees Kohila mehega läks "nugade peale", või oli kohtunikuga seletamisi sel visuaalsel napilt puudu jäänud teema puhul?
          Algselt postitas Ghoster Vaata postitust
          ...sest visuaalselt ei tundunud palju puudu olema et mees oleks lömmis ninaga koju läinud
          trey says:

          ära klikkide pärast muretse rahuldamatu roju

          Kommentaar


            Algselt postitas yurix Vaata postitust
            Miks ei räägi Haiba mängija (nr 11 vist) rusikatega vehkimisest? Teise kollase asemel pidi tulema OTSE punane, vähemalt 3 mängu keeldu ja rahaline trahv. Sellised närvihaiged peaksid hoopis kodus istuma mitte tulema ´´SUVALISELE´´ neljanda liiga mängule otseses mõttes kaklema.
            Vist nr. 11.... ise pole asjas kindelgi On tegelane...
            Keegi polegi otseses mõttes kakelnutki... Ju on sul suht hea naiselik mõtlemine ja ettekujutus võime!!! Mis tuleb sulle kindlasti ka kuskil kasuks.
            Kui on vaja teatud hetkel kärbes ninaeest ära ajada siis ikka teed seda

            Pole midagi öelda, Kohila tegi tõesti ilusa mängu ja üks värav oli eriti kena, kui Kohila parim mängia soologa värava ette jõudis ja siis külmalt palli väravasse parkis.
            Kahju, et Haiba oma mängu ainult välja ei mänginud...
            Tulemus oli õiglane eilse mängu kohta aga kohtunik oli P***K!
            Seda öeldi mõlemi võistkonna mängijate poolt.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Täpselt ja selline kohtunik õhutab täiega vaenu ja kuidas sa selle ikka välja elad kui mitte vastase peal eks. Kuigi nii Haiba kui Läänemaa jäime viisakaks, siis selline kohtuniku tegevus võib mõnikord väga halvasti lõppeda.
              Palun väga, asi millest mõniaeg tagasi rääkisin lõi eile kordades hullemini välja. Selline kohtuniku munni mängimine ajabki mehed nii käima ja siis lähebki käest. Asi on kohtunikes, mitte vastastes. Eelmine mäng oli hea kohtunik ja mitte kordagi ei tekkind sellist tõmblemise situatsiooni Taeblaga. Naljakas vaadata, kuidas mudu nii rahulikud vennad nii närvis olid Sellel kohtunikul on raske elu, ta saab iga mäng niimoodi möliseda. Võite otsida foorumist põhja tsoon 3 või 4 liiga mäng Juunikuus, kus ta müstilisi asju tegi. Pikk arutelu sellest mängust. Vahetusmängijale, kes oli läinud juba tribüünile läks kollast andma aga vend ei tulnud alla sealt, kuna oli juba sõpradega seal chillis. 5 minutit jaurasid seal kuni vend lõpuks alla tuli ja siis kollase andis. Kaardi andis sellepärast, et vend peale vahetust üle väljaku teisele poole jooksis, kuni kohtuinik vahetust märkis, pall ei olnud mängus jne Lõpuks mindi seal ka kaklema ja mingi 10 kollast tuli mängus. Ühesõnaga valedele asjadele pühendub mängus see kohtunik.
              Loodan et see kohtunik loeb ka neid meie kommentaare ja võtab kokku ennast aga ma kardan et inimene ei muutu nii kergelt, parem lõpeta see vilistamine ära. Haiba mängija peale ka röökis täiest kõrist, kuigi ta ütles oma mängijale hoopis midagi. See oli päris koom. Kas on nägemine sitt kohtunikul äkki ? Või peaks ta uuesti koolitusele saatma ja jalgpallireeglid pähe tuupima. Kui ikka käest tõmmatakse nii nagu Haiba vend tegi, siis see ei ole mitte aint viga vaid ka kollane või vähemalt hoiatus, et next time saad kollase. Haiba nr 5 jalad ees sisse sõitmine oli 100% punane kaart. Ta ei andnud kaartigi. Ja sellisid asju oli väga palju, Mul pandi tald ees pealsesse nii et putsal läks nahk katki aga ta ei näindki seda, ma ei saanud haiget selles olukorras ja pall jäi meile siis olin vait ka ise. Aga imelik, miks ta valesi otsuseid teeb koguaeg? Järelikult ei oska oma tööd üldse või siis nägemine ülikehva.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                Haiba mängija peale ka röökis täiest kõrist, kuigi ta ütles oma mängijale hoopis midagi. See oli päris koom..
                nõustun täiega, mõtlesin et olen ka enamus asju väljakul ära näinud aga see kuidas kohtunik karjus mängija peale ajas ka veel jupp aega pärast seda muigama,kuigi mingit situatsiooni seal tõesti ei olnud

                Kommentaar


                  Algselt postitas MarkoGTi Vaata postitust
                  Vist nr. 11.... ise pole asjas kindelgi On tegelane...
                  Keegi polegi otseses mõttes kakelnutki... Ju on sul suht hea naiselik mõtlemine ja ettekujutus võime!!! Mis tuleb sulle kindlasti ka kuskil kasuks.
                  Kui on vaja teatud hetkel kärbes ninaeest ära ajada siis ikka teed seda

                  Pole midagi öelda, Kohila tegi tõesti ilusa mängu ja üks värav oli eriti kena, kui Kohila parim mängia soologa värava ette jõudis ja siis külmalt palli väravasse parkis.
                  Kahju, et Haiba oma mängu ainult välja ei mänginud...
                  Tulemus oli õiglane eilse mängu kohta aga kohtunik oli P***K!
                  Seda öeldi mõlemi võistkonna mängijate poolt.
                  Noh jah, kes nüüd räägib. Kas see on siis mehelik tegu kui valid kõige noorema poisi väljakul ja hakkad talle rusikatega midagi tõestama? On sellisel juhul väga tähtis mis number sul seljas on? Sisu on ju mäda või mis?
                  Kohtuniku halb vilepartii ei anna mitte kellegile õigust sellisel viisil oma viha välja elada. Siiralt kahju kui sa seda ei mõista.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MarkoGTi Vaata postitust
                    Vist nr. 11.... ise pole asjas kindelgi On tegelane...
                    Keegi polegi otseses mõttes kakelnutki... Ju on sul suht hea naiselik mõtlemine ja ettekujutus võime!!! Mis tuleb sulle kindlasti ka kuskil kasuks.
                    Kui on vaja teatud hetkel kärbes ninaeest ära ajada siis ikka teed seda

                    Pole midagi öelda, Kohila tegi tõesti ilusa mängu ja üks värav oli eriti kena, kui Kohila parim mängia soologa värava ette jõudis ja siis külmalt palli väravasse parkis.
                    Kahju, et Haiba oma mängu ainult välja ei mänginud...
                    Tulemus oli õiglane eilse mängu kohta aga kohtunik oli P***K!
                    Seda öeldi mõlemi võistkonna mängijate poolt.
                    Noh jah, kes nüüd räägib. Kas see on siis mehelik tegu kui valid kõige noorema poisi väljakul ja hakkad talle rusikatega midagi tõestama? On sellisel juhul väga tähtis mis number sul seljas on? Sisu on ju mäda või mis?
                    Kohtuniku halb vilepartii ei anna mitte kellegile õigust sellisel viisil oma viha välja elada. Siiralt kahju kui sa seda ei mõista.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas MarkoGTi Vaata postitust
                      Vist nr. 11.... ise pole asjas kindelgi On tegelane...
                      Keegi polegi otseses mõttes kakelnutki... Ju on sul suht hea naiselik mõtlemine ja ettekujutus võime!!! Mis tuleb sulle kindlasti ka kuskil kasuks.
                      Kui on vaja teatud hetkel kärbes ninaeest ära ajada siis ikka teed seda

                      Pole midagi öelda, Kohila tegi tõesti ilusa mängu ja üks värav oli eriti kena, kui Kohila parim mängia soologa värava ette jõudis ja siis külmalt palli väravasse parkis.
                      Kahju, et Haiba oma mängu ainult välja ei mänginud...
                      Tulemus oli õiglane eilse mängu kohta aga kohtunik oli P***K!
                      Seda öeldi mõlemi võistkonna mängijate poolt.
                      Noh jah, kes nüüd räägib. Kas see on siis mehelik tegu kui valid kõige noorema poisi väljakul ja hakkad talle rusikatega midagi tõestama? On sellisel juhul väga tähtis mis number sul seljas on? Sisu on ju mäda või mis?
                      Kohtuniku halb vilepartii ei anna mitte kellegile õigust sellisel viisil oma viha välja elada. Siiralt kahju kui sa seda ei mõista.

                      Kommentaar


                        Märjamaa 3 - 1 Kädla LM II

                        Plats libe, kohalikud said paremini hakkama. Mõlemapoolsete võimalustega mäng, Märjamaa natuke parem. Paar min enne lõppu 3. värav, viigipüüdlused luhtusid.

                        Ise proovisin üle paari aasta väravavahiametit, lõppes poole tunniga sinise silma ja murtud randmega. Kuna vahetusi polnud, tegelesin ülejäänud aja põhiliselt vastaste hirmutamisega.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Tekkis küsimus ehk keegi oskab aidata. Mitu võistkonda saab otse 3. liigasse ?
                          Aitäh Kärdlale hea mängu eest. Viik oli väga-väga lähedal.

                          Kommentaar


                            Peaks olema nii et 2 esimest saavad otse ja 3mas peab üleminekumängu.

                            Kommentaar


                              5. Neljandas liigas moodustatakse neli piirkonda, milles igaühes mängib 12
                              võistkonda. Piirkondades 1. ja 2. kohale tulnud võistkonnad tõusevad
                              Kolmandasse liigasse. Neljanda liiga piirkondades 3. kohale tulnud võistkond
                              mängib üleminekumänge kodus-väljas printsiibil Kolmanda liiga vastavas
                              piirkonnas 10. kohale tulnud võistkonnaga.
                              Loll võid olla,tark pead olema!

                              Kommentaar


                                Jätkuks sellel Haiba -Kohila mängu kohtuniku teemal. Paljud seda vist ei näinudki kuna toimus kaugemal ääres.
                                Nimelt oli Haiba ründaja herra Lammas hiilinud kaitse seljataha ja Haiba poolik tahtis talle sööta kerge kaareka üle kaitse, oleksin olnud pm üks ühele. Aga see kaitse mees tegi jälle meresaart, saime küll vabalöögi aga see oli ka kõik.
                                Öelga mulle kas ma olen loll, et siit kaarti ei tulnud ja kohtunik ütles mulle et poiss loe reegleid - see oli tavaline käsi!
                                Aidake mind

                                Kommentaar

                                Working...
                                X