320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

tähelepanekuid elust enesest

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallikommentaatori glamuurne elu.

    Ohoo! Uus stuudio! Liuguksega ja puha.

    Mänguni on jäänud 25 minutit, lööd arvuti lahti, et avada vajalikud infokanalid - whoscored, livescore, optajoe, wikipediast mõlemad klubid, guardianist eelvaade jne. Noh, et saaks fakte kohe kontrollida jne. Tavaline.

    Esimesena avad livescore'i, kuna sealt saab koosseise lihtsamini. Chrome avab Livescore'i, avab, avab, juba kaks minutit.

    Kirud.

    Avad IE ja proovid sama. Laeb ja laeb... Tehnik kratsib pead ja ütleb, et kuradi netijuhe on ju sees.

    Mis seal ikka, lööd telefonist livescore'i lahti ja hakkad koosseisu kirja panema. Tuleb suurepärane idee teha resakas, sest kui miski parandab arvutit, siis on see ikkagi resakas ja alati resakas.

    Kell näitab 21.28.

    Tehnik: "Kuule, see pole hea mõte, windoosal tuli just mingi updeit, mis teeb seda vähemalt 20 minutit."

    Noh, 20 minutit on igati pädev selle tegemise kiirus ja mõtlen, et yolo.

    Pärast viit minutit updeitimist on ekraanil ikka kiri, et 0% updeiditud. Kui ülekanne hakkab, siis on see jõudnud 8% peale. Kui mäng hakkab, siis kuskile 16 prossa peale.

    Samas peaks ju olema hea mäng, kus Tottenham on sigaheas hoos, Swansea peaks kaitses olema miskit sõelasarnast. Aga sajab totaalset padukat ja kogu mäng on sisuliselt mudamaadlus. Spurs saab megasulust värava ja kuni 45. minutini on see ka ainus pealelöök väravale (mõlema meeskonna peale). Siis saab Swansea kaks mitte väga ohtlikku lööki teha. Mängu tipphetkeks on seni palli mutta kinni jäämine.

    Arvuti teeb endiselt updeiti ja restarti.

    22.36!

    Kordan.

    22.36!

    See pole mingi kuulitõuke kullatulemus ega naiste 200 meetri unelmateaeg, vaid see oli kellaaeg, kui arvuti lõpuks updeiditud sai. Tund ja 8 minutit. Seni vaatasid veidi kaheldavaid fakte ruttu mobiilist. Ja lootsid, et enne mängu loetud eelvaadetest ikka õiged numbrid meelde jäid. Väljakul ei toimu peale püherdamise, libisemise ja pallikaotuste mitte midagi.

    Avan ruttu Chrome'i. Kohe Livescore, Wikipedia ja soccerneti foorum lahti.

    Kui mingi 20 sekki kõiki avanud on, siis panen telefonist stopperi tööle. Kui stopper on jooksnud 2:58, aga ühestki eelmainitust pole mitte midagi enamat päisest alla laadinud, siis vannun rämedalt. Riiast teatatakse, et üks minut eetrini. Sukeldun ilgelt vandudes laua alla ja tõmban modemilt kõik juhtmed küljest. Panen tagasi.

    Algab ülekanne, arvuti näitab, et taastas ühenduse. Ja veebiküljed avanevad paari sekundiga.

    Damn...

    Seiklusi igaks mänguks!

    Kommentaar


      Eestlased ei oska kirjutada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Fc.
        Virgiinia woolfi foorumi lugemine avardab silmaringi.
        Päris korralik teema keisri lõike üle.
        Ma ei teadnudki , et lisaks meditsiinilisetele põhjustele on olemas ka naised kes soovivad vabatahtlikult lõiget. Et, nn kergema vastupanu teed minna ja enda suguelundeid säästa.
        Ja , et see on seotud päris korralike tüsistuste ohuga.
        Krt tark lehekülg.
        Selline virgiinia huinjaa tekitabki meie ühiskonnas mingeid totaalseid erroreid mehe ja naise vahel, kus kari extra feministe on täiesti lolliks läinud.

        Kommentaar


          eriti halb on see, kui mõni loll sellistele lapse teeb

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            eriti halb on see, kui mõni loll sellistele lapse teeb
            Ma nii radikaalne ei oleks, kuigi saan su poindile pihta. Mind ajab pigem see hülge feministlik möla närvi seal, mida ma olen seal lugenud, kus ülenurga vihjatakse enamus ajast umbes ala ," mees on loll ja rumal ja tead kõvaks ka ei lähe" Ei tea, kas nutta või naerda, pigem naerda.

            Kommentaar


              Ma arvan, et siinse foorumi meeskasutajad pole piisavalt pädevad otsustamaks, milline synnitusviis nyyd naisele õige on või mida naine võib soovida yldse

              Kommentaar


                Algselt postitas underdoggie Vaata postitust
                Ma arvan, et siinse foorumi meeskasutajad pole piisavalt pädevad otsustamaks, milline synnitusviis nyyd naisele õige on või mida naine võib soovida yldse
                Sina oledki virgiinia wolfi extra feminist?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                  Sina oledki virgiinia wolfi extra feminist?
                  Meesfeminist!

                  Kommentaar


                    No pole ju olemas sugu. On vaid sotsiaalne konstruktsioon.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Sünnitusviis ja selle vaeguste kritiseerimine pole küll väga meeste teema.

                      Kommentaar


                        On ikka, kui sa naistest hoolid. Iseasi, kuidas sa enda avastatud mõtete, kriitika ja arvamustega toime tuled.
                        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                          On ikka, kui sa naistest hoolid. Iseasi, kuidas sa enda avastatud mõtete, kriitika ja arvamustega toime tuled.
                          Ma mõtlesin pigem seda, et see on ikka iga naise enda valik.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Ma mõtlesin pigem seda, et see on ikka iga naise enda valik.
                            Anna naistele liiga palju vabasid valikuid ja on järjekordne 21 sajandi demokaatlik Saksamaa.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              Ma mõtlesin pigem seda, et see on ikka iga naise enda valik.
                              Aga kas mul on õigus avaldada enda arvamus, juhul kui ma olen lapse isa?
                              Ütleme, et me kaasaga loeme tavasünnituse vs. keisrilõike kohta ning tekib lahkeheli, sest meie arvamused on erinevad.
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                                Aga kas mul on õigus avaldada enda arvamus, juhul kui ma olen lapse isa?
                                Ütleme, et me kaasaga loeme tavasünnituse vs. keisrilõike kohta ning tekib lahkeheli, sest meie arvamused on erinevad.
                                Tema keha, tema valik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X